ПІВНІЧНО-ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
33001 , м. Рівне, вул. Яворницького, 59
УХВАЛА
про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції
"30" жовтня 2023 р. Справа №924/442/23
Північно-західний апеляційний господарський суд у складі колегії:
Головуючого судді Павлюк І.Ю.
судді Грязнов В.В.
судді Розізнана І.В.
за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "АТЛАНТА" на рішення Господарського суду Хмельницької області від 08.08.2023 у справі №924/442/23 (повний текст складений 17.08.2023, суддя Димбовський В.В.)
за позовом Акціонерного товариства "Оператор газорозподільної системи "Хмельницькгаз"
до Товариства з обмеженою відповідальністю "АТЛАНТА"
про стягнення 760120,29 грн вартості необлікованого об`єму природного газу
та за зустрічним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "АТЛАНТА"
до Акціонерного товариства "Оператор газорозподільної системи "Хмельницькгаз"
про визнання недійсним рішення АТ "Оператор газорозподільної системи "Хмельницькгаз" в частині задоволення акту про порушення ТОВ "АТЛАНТА" Кодексу ГРС від 22.12.2022 та донарахування АТ "Оператор газорозподільної системи "Хмельницькгаз" природного газу в об`ємі 12673,92 м.куб. на суму 760120,29 грн, оформленого протоколом комісії АТ "Оператор газорозподільної системи "Хмельницькгаз" з розгляду актів про порушення споживачами природного газу вимог Кодексу ГРМ від 22.12.2022 та актом-розрахунком б/н та без дати складання
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Північно-західного апеляційного господарського суду від 06.10.2023 відкрите апеляційне провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "АТЛАНТА" на рішення Господарського суду Хмельницької області від 08.08.2023 у справі №924/442/23. Розгляд апеляційної скарги призначений на "31" жовтня 2023 р. об 11:00год.
Відповідно до статті 197 ГПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов`язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п`ять днів до відповідного судового засідання. Учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).
17.10.2023 на адресу суду від представника Товариства з обмеженою відповідальністю "АТЛАНТА" директора Ольги Ковальчук надійшло клопотання про участь в засіданні в режимі відеоконференції, доручити проведення судового засідання в режимі відеоконференції Господарському суду Хмельницької області.
Судом встановлено, що технічна можливість проведення судового засідання в режимі відеоконференції наявна у Господарському суді Хмельницької області.
Відтак, розглянувши клопотання представника Товариства з обмеженою відповідальністю "АТЛАНТА" директора Ольги Ковальчук щодо проведення судового засідання в режимі відеоконференції у справі №924/442/23, суд апеляційної інстанції вважає за можливе задоволити вказану заяву, забезпечення проведення судового засідання в режимі відеоконференції доручити Господарському суду Хмельницької області.
25.10.2023 на адресу суду від представника Акціонерного товариства "Оператор газорозподільної системи "Хмельницькгаз" адвоката В. Карасевича надійшло клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду із використанням власних технічних засобів.
Враховуючи необхідність забезпечення права на доступ до правосуддя, рівність учасників процесу перед законом і судом, з метою забезпечення своєчасного розгляду справи, суд вважає за необхідне задоволити заяву представника Акціонерного товариства "Оператор газорозподільної системи "Хмельницькгаз" адвоката В. Карасевича шляхом проведення судового засідання "31" жовтня 2023 р. об 11:00год. в режимі відеоконференції за допомогою програмного забезпечення "EasyCon".
Враховуючи та керуючись ст.ст. 197, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
УХВАЛИВ:
1. Клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю "АТЛАНТА" директора Ольги Ковальчук щодо проведення судового засідання в режимі відеоконференції у справі №924/442/23 задоволити.
2. Доручити Господарському суду Хмельницької області проведення "31" жовтня 2023 р. об 11:00 год. судового засідання в режимі відеоконференції у справі №924/442/23.
3. Заяву представника Акціонерного товариства "Оператор газорозподільної системи "Хмельницькгаз" адвоката В. Карасевича про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі №924/442/23 поза приміщенням суду задоволити.
4. Забезпечити представнику представнику Акціонерного товариства "Оператор газорозподільної системи "Хмельницькгаз" адвокату В. Карасевичу участь в судовому засіданні у справі №924/442/23 в режимі відеоконференції відповідно до Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, затвердженого наказом Державної судової адміністрації України від 23.04.2020 №196.
5. Проведення судового засідання в режимі відеоконференції здійснити за допомогою системи відеоконференцзв`язку "EаsyCon" (https://vkz.court.gov.ua/).
6. Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції за межами приміщення суду представникам заявника необхідно використовувати комп`ютерну техніку або смартфони з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення.
7. Попередити представника заявника, що відповідно до ч. 5 ст. 197 ГПК України, п. 5 розділу І Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
8. Попередити представника заявника про необхідність забезпечення участі у відеоконференції з приміщення, яке б виключало наявність сторонніх звуків (шуму) та в охайному вигляді.
9. Копію ухвали надіслати Господарському суду Хмельницької області (inbox@km.arbitr.gov.ua) та учасникам справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя Павлюк І.Ю.
Суддя Грязнов В.В.
Суддя Розізнана І.В.
Суд | Північно-західний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 30.10.2023 |
Оприлюднено | 01.11.2023 |
Номер документу | 114525677 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань купівлі-продажу поставки товарів, робіт, послуг енергоносіїв |
Господарське
Північно-західний апеляційний господарський суд
Павлюк І.Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні