Справа №:755/4344/23
Провадження №: 2/755/3002/23
У Х В А Л А
(вступна та резолютивна частини)
"02" листопада 2023 р. Дніпровський районний суд м. Києва в складі:
головуючого судді - Катющенко В.П.
при секретарі - Яхно П.А.
розглянувши у підготовчому судовому засіданні, в залі суду, в приміщенні Дніпровського районного суду м. Києва клопотання представника позивача ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» - О.Кравченко про заміну первісного відповідача в межах розгляду цивільної справи за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» до ОСОБА_1 , про стягнення заборгованості, та заяву - вимогу представника відповідача ОСОБА_1 - ОСОБА_2 про стягнення судових витрат в порядку ч. 5 ст. 51 ЦПК України, -
В С Т А Н О В И В :
Враховуючи, що для складання повного тексту ухвали необхідно певний час, у відповідності до ст. 259 Цивільного процесуального кодексу України, суд вважає за можливе оголосити вступну та резолютивну частину ухвали, із складанням повного тексту ухвали не більш як п`ять днів з дня оголошення вступної та резолютивної частин ухвали.
На підставі викладеного, суд -
П О С Т А Н О В И В:
Клопотання представника позивача ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» - О.Кравченко про заміну первісного відповідача - задовольнити.
Замінити первісного відповідача ОСОБА_1 у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» до ОСОБА_1 , про стягнення заборгованості - належними відповідачами: ОСОБА_3 (РНОКПП: НОМЕР_1 , АДРЕСА_1 ); ОСОБА_4 (РНОКПП: НОМЕР_2 , АДРЕСА_2 ).
Направити залученим співвідповідачам, копію ухвали суду про відкриття провадження у справі, копію даної ухвали.
Зобов`язати позивача протягом двох днів, з дня отримання копії даної ухвали, направити залученим співвідповідачам заяви по суті справи з відповідними додатками, що були подані до суду, а копії такого направлення подати до суду до наступного підготовчого судового засідання.
Встановити строк для подання співвідповідачами відзиву на позов протягом 15 днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі та даної ухвали, позовної заяви з додатками. У зазначений строк співвідповідачі мають право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову. Відповідно до вимог ч. 4 ст. 178 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів співвідповідачі зобов`язані надіслати іншим учасникам справи. У разі ненадання співвідповідачами відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 8 ст. 178 ЦПК України).
Співвідповідачі мають право пред`явити зустрічний позов у строк для подання відзиву.
Встановити позивачу п`ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, яка має відповідати вимогам частини третьої - п`ятої ст. 178 ЦПК України, в якій позивач викладає свої пояснення, міркування і аргументи щодо наведених відповідачем у відзиві заперечень і мотиви їх визнання або відхилення.
Встановити співвідповідачам п`ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, яке має відповідати вимогам частини третьої - п`ятої ст.178 ЦПК України, в якому відповідач викладає свої пояснення, міркування і аргументи щодо наведених позивачем у відповіді на відзив пояснень, міркувань і аргументів і мотиви їх визнання або відхилення.
Заяву - вимогу представника відповідача ОСОБА_1 - ОСОБА_2 про стягнення судових витрат в порядку ч. 5 ст. 51 ЦПК України - залишити без задоволення.
Ухвала набир ає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено Цивільним процесуальним кодексом України. Ухвала суду першої інстанції оскаржується в апеляційному порядку окремо від рішення суду у випадках, передбачених статтею 353 ЦПК України та в строки встановлені ст. 354 ЦПК України.
Суддя:
Суд | Дніпровський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 02.11.2023 |
Оприлюднено | 06.11.2023 |
Номер документу | 114622063 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них надання послуг |
Цивільне
Дніпровський районний суд міста Києва
Катющенко В. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні