ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Симона Петлюри, 16/108, м. Київ, 01032, тел. (044) 235-95-51, е-mail: inbox@ko.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
"08" листопада 2023 р. м. Київ Справа № 911/2732/23
Господарський суд Київської області у складі судді Колесника Р.М., за участю секретаря судового засідання Тимошенка Д.Ю., розглянувши матеріали справи за позовом
Заступника керівника Білоцерківської окружної прокуратури (09100, Київська обл., Білоцерківський р-н, місто Біла Церква, вул. Шолом-Алейхема, код 02909996) в інтересах держави в особі:
Білоцерківської міської ради (09100, Київська обл., місто Біла Церква, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 15, код 26376300)
до
товариства з обмеженою відповідальністю «Міськбуд БЦ» (09100, Київська обл., Білоцерківський р-н, місто Біла Церква, вулиця Глиняна, будинок 45-А, РНОКПП 66554025612)
третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача:
третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача:
товариство з обмеженою відповідальністю «Стандарт-Авто» (09100, Київська обл., місто Біла Церква, шосе Сквирське, будинок 178, код 30537175)
про визнання недійсним договору оренди та повернення земельної ділянки,
ВСТАНОВИВ:
До Господарського суду Київської області 04.09.2023 надійшла позовна заява заступника керівника Білоцерківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Білоцерківської міської ради до товариства з обмеженою відповідальністю «Міськбуд БЦ» про визнання недійсним договору оренди та повернення земельної ділянки.
Позовні вимоги обґрунтовані тим, що згаданий договір оренди вчинено всупереч вимог земельного законодавства, внаслідок чого подальше перебування спірної земельної ділянки у володінні ТОВ «Міськбуд БЦ» є незаконними, у зв`язку з чим прокурор звернувся до суду із вимогами про усунення перешкод у здійснені права користування земельною ділянкою, шляхом визнання недійсним договору оренди останньої з її подальшим поверненням власнику.
Ухвалою суду від 11.10.2023 підготовче засідання у справі відкладено на 08.11.2023.
Для участі в судовому засіданні 08.11.2023 з`явився прокурор та представник Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області. Представники інших учасників справи в судове засідання не з`явилися.
Відповідно до положень п. 3 ч. 2 ст. 183 Господарського процесуального кодексу України, суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження, зокрема, у випадках, коли питання визначені частиною другою статті 182 цього Кодексу, не можуть бути розглянуті у даному підготовчому засіданні.
На підставі викладеного вище та керуючись ст. ст. 183, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1. Підготовче засідання відкласти на 15.11.2023 о 11:30. Засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Київської області: м. Київ, вул. Симона Петлюри, 16/108, зал судових засідань № 6.
2. Явка представників учасників справи обов`язковою не визнається.
3. Учасникам процесу взяти до уваги, що відповідно до ч. 6 ст. 6 Господарського процесуального кодексу України, в редакції, що введено в дію з 18.10.2023 адвокати, нотаріуси, державні та приватні виконавці, арбітражні керуючі, судові експерти, органи державної влади та інші державні органи, органи місцевого самоврядування, інші юридичні особи реєструють свої електронні кабінети в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, в обов`язковому порядку.
Невиконання зазначених вимог матиме негативні процесуальні наслідки для учасників процесу.
Ухвала складена та підписана 08.11.2023, набирає законної сили з моменту її оголошення та оскарженню окремо від рішення суду не підлягає.
Суддя Р.М. Колесник
Суд | Господарський суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 08.11.2023 |
Оприлюднено | 09.11.2023 |
Номер документу | 114750211 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі) про державну власність щодо оренди |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні