Справа № 754/5397/23
У Х В А Л А
Іменем України
08 листопада 2023 року суддя Деснянського районного суду м. Києва Саламон О.Б., розглянувши цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Громадської організації «СТОП НЕЛЕГАЛ», ОСОБА_3 , Недержавної некомерційної професійної організації Національна асоціація адвокатів України, Товариства з обмеженою відповідальністю «Інформаційне агентство Київ Сіті Ньюс», про захист честі, гідності та ділової репутації, визнання інформації недостовірною та її спростування, стягнення моральної шкоди, -
В С Т А Н О В И В:
Позивач ОСОБА_1 звернувся до суду із позовом до відповідачів ОСОБА_2 , ГО «СТОП НЕЛЕГАЛ», ОСОБА_3 , Недержавної некомерційної професійної організації Національна асоціація адвокатів України, ТОВ «Інформаційне агентство Київ Сіті Ньюс» про захист честі, гідності та ділової репутації, визнання інформації недостовірною та її спростування, стягнення моральної шкоди.
Протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 26 квітня 2023 року вказана цивільна справа розприділена судді ОСОБА_4 .
Ухвалою Деснянського районного суду м. Києва від 05 травня 2023 року відкрито провадження у вказаній справі.
У відповідності до Розпорядження керівника апарату суду Л. Зубець від 06 листопада 2023 року призначено повторний автоматизованй розподіл судової справи № 754/5397/23 у зв`язку з прийняттям 31 жовтня 2023 року Вищою радою правосуддя рішення про звільнення судді Деснянського районного суду м. Києва ОСОБА_4 .
Відповідно до вимог ч. 11 ст. 33 ЦПК України справа, розгляд якої розпочато одним суддею чи колегією суддів, повинна бути розглянута цим же суддею чи колегією суддів, за винятком випадків, що унеможливлюють участь судді у розгляді справи, та інших випадків, передбачених цим Кодексом.
У відповідності до протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 07 листопада 2023 року цивільна справа підлягала новому автоматизованому розподілу у зв`язку зі звільненням судді ОСОБА_4 з посади судді та розподілена судді Саламон О.Б.
Згідно із ч. 12 ст. 33 ЦПК України у разі зміни складу суду на стадії підготовчого провадження розгляд справи починається спочатку, за винятком випадків, передбачених цим Кодексом. У разі зміни складу суду на стадії розгляду справи по суті суд повторно розпочинає розгляд справи по суті, крім випадку, коли суд ухвалить рішення про повторне проведення підготовчого провадження.
Враховуючи те, що розгляд справи перебуває на стадії розгляду справи по суті, сторонами надані відзиви та заперечення, підстави для повторного проведення підготовчого провадження відсутні, суд приходить до висновку про розгляд справи по суті.
Керуючись ст. 19, ч. 11, 12 ст. 33, ст. 187 ЦПК України суд, -
П О С Т А Н О В И В:
Прийняти цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Громадської організації «СТОП НЕЛЕГАЛ», ОСОБА_3 , Недержавної некомерційної професійної організації Національна асоціація адвокатів України, Товариства з обмеженою відповідальністю «Інформаційне агентство Київ Сіті Ньюс» про захист честі, гідності та ділової репутації, визнання інформації недостовірною та її спростування, стягнення моральної шкоди.
Здійснювати розгляд справи в порядку загального позовного провадження.
Призначити справу до розгляду по суті в судовому засіданні на 19 грудня 2023 року о 10-00 год.
Засідання відбудеться в приміщенні Деснянського районного суду м. Києва (м. Київ, пр. Червоної Калини, 5В, каб. 18).
В судове засідання викликати учасників справи.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет на веб-сайті суду: http://ds.ki.court.gov.ua/
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Саламон О.Б.
Суд | Деснянський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 08.11.2023 |
Оприлюднено | 10.11.2023 |
Номер документу | 114779408 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах про захист немайнових прав фізичних осіб, з них про захист честі, гідності та ділової репутації, з них: |
Цивільне
Деснянський районний суд міста Києва
Саламон О. Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні