Ухвала
від 08.11.2023 по справі 750/13297/23
ЧЕРНІГІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

У Х В А Л А

09 листопада 2023 року м. Чернігів

Унікальний номер справи № 750/13297/23

Головуючий у першій інстанції - Требух Н. В.

Апеляційне провадження № 22-ц/4823/1414/23

Чернігівський апеляційний суд у складі суддів судової палати з розгляду цивільних справ:

головуючого - судді - Онищенко О.І.

суддів: Висоцької Н.В., Мамонової О.Є.,

розглянувши клопотання представника скаржника Акціонерного товариства «Асвіо банк» - адвоката Ткаченко Володимира Михайловича про проведення судового засідання в режимі відеоконференції у цивільній справі за апеляційною скаргою Акціонерного товариства «Асвіо банк» на рішення Деснянського районного суду м. Чернігова від 02 жовтня 2023 року у справі за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: Акціонерне товариство «Асвіо банк», про розкриття банком інформації, яка містить банківську таємницю, -

в с т а н о в и в :

У провадженні Чернігівського апеляційного суду перебуває цивільна справа за апеляційною скаргою Акціонерного товариства «Асвіо банк» на рішення Деснянського районного суду м. Чернігова від 02 жовтня 2023 року у справі за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: Акціонерне товариство «Асвіо банк», про розкриття банком інформації, яка містить банківську таємницю.

Розгляд справи призначено на 16 годину 40 хвилин 14 листопада 2023 року.

06 листопада 2023 року від представника скаржника АТ «Асвіо банк» - адвоката Ткаченко В.М. надійшло клопотання про надання можливості приймати участь в судовому засіданні по даній справі, в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Відповідно до ч.ч.1-3 ст.212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи. Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).

Приймаючи до уваги наведене, а також у зв`язку з наявністю в суді технічної можливості використання для проведення відеоконференції онлайн - сервісу «ВКЗ», за веб-посиланням «https://vkz.court.gov.ua», апеляційний суд вважає за необхідне надати представнику скаржника АТ «Асвіо банк» - адвокату Ткаченко В.М. можливість приймати участь в судовому засіданні по даній справі, яке призначено на 16 годину 40 хвилин 16 серпня 2023 року, а також у всіх подальших судових засіданнях в межах даної справи в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою онлайн - сервісу «ВКЗ», за веб-посиланням «https://vkz.court.gov.ua». При цьому апеляційний суд вважає за необхідне роз`яснити, що відповідно до приписів ч.5 ст.212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Керуючись ст.212 ЦПК України,

у х в а л и в :

Клопотання представника скаржника Акціонерного товариства «Асвіо банк» - адвоката Ткаченко Володимира Михайловича про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів задовольнити.

Надати представнику скаржника Акціонерного товариства «Асвіо банк» - адвокату Ткаченку Володимиру Михайловичу можливість приймати участь в судовому засіданні по даній справі, яка призначена до розгляду на 16 годину 40 хвилин 14 листопада 2023 року, а також у всіх подальших судових засіданнях в межах даної справи в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та допомогою онлайн - сервісу «ВКЗ», за веб-посиланням «https://vkz.court.gov.ua».

Роз`яснити представнику Акціонерного товариства «Асвіо банк» - адвокату Ткаченку Володимиру Михайловичу, що відповідно до приписів ч.5 ст.212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Направити копію даної ухвали до відома представнику Акціонерного товариства «Асвіо банк» - адвокату Ткаченку Володимиру Михайловичу на електронну адресу: ІНФОРМАЦІЯ_1 ; ІНФОРМАЦІЯ_2 .

Головуючий: Судді:

Дата ухвалення рішення08.11.2023
Оприлюднено13.11.2023

Судовий реєстр по справі —750/13297/23

Рішення від 08.01.2024

Цивільне

Деснянський районний суд м.Чернігова

Требух Н. В.

Ухвала від 13.11.2023

Цивільне

Чернігівський апеляційний суд

Онищенко О. І.

Ухвала від 13.11.2023

Цивільне

Чернігівський апеляційний суд

Онищенко О. І.

Ухвала від 08.11.2023

Цивільне

Чернігівський апеляційний суд

Онищенко О. І.

Ухвала від 29.10.2023

Цивільне

Чернігівський апеляційний суд

Онищенко О. І.

Ухвала від 02.11.2023

Цивільне

Чернігівський апеляційний суд

Онищенко О. І.

Ухвала від 02.11.2023

Цивільне

Чернігівський апеляційний суд

Онищенко О. І.

Рішення від 01.10.2023

Цивільне

Деснянський районний суд м.Чернігова

Требух Н. В.

Ухвала від 19.09.2023

Цивільне

Деснянський районний суд м.Чернігова

Требух Н. В.

Ухвала від 14.09.2023

Цивільне

Деснянський районний суд м.Чернігова

Требух Н. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні