Ухвала
від 23.11.2023 по справі 188/1588/19
ПЕТРОПАВЛІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 188/1588/19

Провадження № 1-кп/188/6/2023

УХВАЛА

23 листопада 2023 року смт. Петропавлівка

Петропавлівський районний суд Дніпропетровської області в складі:

головуючого судді ОСОБА_1

секретар судового засідання ОСОБА_2

кримінальне провадження №12019040530000089

обвинувачений:

ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , народився: м. Карцаг, Угорщина, громадянин України, освіта середня, зареєстрований за адресою АДРЕСА_1 , фактично проживає за адресою: АДРЕСА_2 , не працює, не одружений, раніше не судимий

у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.307 КК України,

за участю:

обвинувачений ОСОБА_3

ВСТАНОВИВ:

До суду надійшла заява захисника про відкладення розгляду справи в зв`язку з неможливості його явки в судове засідання за сімейними обставинами.

Прокурор, перебуває в іншому судовому засіданні.

Обвинувачений в зв`язку з відсутністю захисника просить оголосити в судовому засіданні перерву.

Враховуючи відсутність захисника, суд вважає необхідним оголосити в судовому засіданні перерву до 23.01.2024 року.

Крім того 16.11.2023 року ухвалою суду задоволено клопотання прокурора про виклик свідка сторони обвинувачення на 23.11.2023 року. Допит свідка не здійснено, суд вважає необхідним на виконання ухвали викликати свідка для допиту повторно, 23.01.2024 року.

В обґрунтування клопотання прокурора було зазначено, під час досудового розслідування кримінального провадження № 12019040530000089 слідчим, у порядку конфіденційного співробітництва, на підставі ст.275 КПК України було залучено особу, до якої відповідно до вимог ст.2 Закону України «Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві» вжито заходи забезпечення безпеки, у зв`язку із чим його справжні анкетні дані та зовнішній вигляд не підлягають розголошенню.

Відповідно до вимог ст. 2 Закону України «Про забезпечення безпеки осіб які беруть участь у кримінальному судочинстві» право на забезпечення безпеки має особа, яка заявила до правоохоронного органу про кримінальне правопорушення або в іншій формі брала участь чи сприяла виявленню, попередженню, припиненню або розкриттю кримінальних правопорушень.

Заходами забезпечення безпеки, відповідно до вимог п.п. ж та з ч.1ст.7 Закону України «Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь кримінальному судочинстві» є забезпечення конфіденційності відомостей про особу, закритий судовий розгляд.

Відповідно до вимог ст. 15 Закону України «Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві» нерозголошення відомостей про осіб, взятих під захист, може здійснюватися шляхом: обмеження відомостей про особу в протоколах слідчих дій та інших матеріалах кримінального провадження, заміни прізвища, імені, по батькові в цих документах псевдонімами за постановою органу, що здійснює оперативно-розшукову діяльність, слідчого, дізнавача, прокурора або за ухвалою слідчого судді, суду про зміну анкетних даних (ці постанови (ухвали) до матеріалів справи не приєднуються, а зберігаються окремо в органі, у провадженні якого знаходиться кримінальне провадження); неоголошення будь-яким способом дійсних анкетних даних про осіб, які взяті під захист і підлягають виклику в судове засідання; виклику до суду цієї особи виключно через орган, який здійснює заходи безпеки.

Згідно ст.16 цього закону для забезпечення безпеки учасника кримінального провадження, суд за власною ініціативою або за клопотанням учасників кримінального провадження може прийняти рішення про проведення допиту учасника кримінального провадження з використанням відеоконференції при трансляції з іншого приміщення, в тому числі у спосіб, що унеможливлює ідентифікацію особи, яка дає показання.

Згідно ч. 9 ст. 352 КПК України у виняткових випадках для забезпечення безпеки свідка, який підлягає допиту, суд за власною ініціативою або за клопотанням сторін кримінального провадження чи самого свідка постановляє вмотивовану ухвалу про проведення допиту свідка з використанням технічних засобів з іншого приміщення, у тому числі за межами приміщення суду, або в інший спосіб, що унеможливлює його ідентифікацію та забезпечує сторонам кримінального провадження можливість ставити запитання і слухати відповіді на них. У разі якщо існує загроза ідентифікації голосу свідка, допит може супроводжуватися створенням акустичних перешкод.

У зв`язку з викладеним, на підставі ч.9 ст.352 КПК України, Закону України «Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві», постановлено ухвалу про допит свідка з іншого приміщення.

В зв`язку з перенесенням судового засідання допит свідка відкладено до наступної узгодженої зі сторонами дати судового засідання.

Враховуючи наведене та керуючись ст. ст. 23, 336, 352, 369-372 КПК України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

Повторно призначити судове засідання для допиту свідка.

Допит свідка ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , який проживає за адресою АДРЕСА_3 (анкетні дані особи легендовані) провести у спосіб, що унеможливлює ідентифікацію особи, яка дає показання (з приховуванням зовнішності та без розголошення справжні анкетних даних) 23.01.2024 року о 14.00 год. з приміщення Павлоградського міськрайонного суду в режимі відеоконференції, з кімнати для допиту свідків, щодо яких вжито заходів безпеки, з використанням технічних засобів.

Уповноваженим службовим особам Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області забезпечити проведення допиту свідка ОСОБА_4 (анкетні дані змінені) з використанням технічних засобів, що унеможливлює його ідентифікацію, поклавши на них обов`язок перед допитом вручити свідкові пам`ятку про процесуальні права та обв`язки, забезпечити приведення судом до присяги та перебувати поряд зі свідком до закінчення допиту, забезпечити невтручання в допит будь-яких осіб в будь-який спосіб.

Контроль за виконанням ухвали покласти на прокурора Першотравенської окружної прокуратури Дніпропетровської області ОСОБА_5 .

Ухвала суду набирає чинності з моменту оголошення та оскарженню не підлягає.

Суддя ОСОБА_1

СудПетропавлівський районний суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення23.11.2023
Оприлюднено24.11.2023
Номер документу115122476
СудочинствоКримінальне
КатегоріяЗлочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інші злочини проти здоров'я населення Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів

Судовий реєстр по справі —188/1588/19

Ухвала від 20.02.2025

Кримінальне

Петропавлівський районний суд Дніпропетровської області

Курочкіна О. М.

Ухвала від 20.02.2025

Кримінальне

Петропавлівський районний суд Дніпропетровської області

Курочкіна О. М.

Ухвала від 12.11.2024

Кримінальне

Петропавлівський районний суд Дніпропетровської області

Курочкіна О. М.

Ухвала від 12.11.2024

Кримінальне

Петропавлівський районний суд Дніпропетровської області

Курочкіна О. М.

Ухвала від 12.11.2024

Кримінальне

Петропавлівський районний суд Дніпропетровської області

Курочкіна О. М.

Ухвала від 12.11.2024

Кримінальне

Петропавлівський районний суд Дніпропетровської області

Курочкіна О. М.

Ухвала від 09.07.2024

Кримінальне

Петропавлівський районний суд Дніпропетровської області

Курочкіна О. М.

Ухвала від 09.07.2024

Кримінальне

Петропавлівський районний суд Дніпропетровської області

Курочкіна О. М.

Ухвала від 09.07.2024

Кримінальне

Петропавлівський районний суд Дніпропетровської області

Курочкіна О. М.

Ухвала від 23.11.2023

Кримінальне

Петропавлівський районний суд Дніпропетровської області

Курочкіна О. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні