Ухвала
від 30.11.2023 по справі 128/2402/17
ВІННИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 128/2402/17

УХВАЛА

30 листопада 2023 року м. Вінниця

Вінницький районний суд Вінницької області в складі:

головуючого судді Шевчук Л.П.,

при секретарі судового засідання Ружицькій І.В.,

за участі позивача ОСОБА_1 та його представника адвоката Гуменюк Н.В.,

представника відповідача Форостяної О.М.,

представника третьої особи ОСОБА_2 адвоката Покоєвича А.О.,

розглядаючи у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Вінниці цивільну справузапозовом ОСОБА_1 до Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області, за участі третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору ОСОБА_2 , про визнання протиправним та скасування рішення, -

в с т а н о в и в:

В провадженні Вінницького районного суду Вінницької області перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області, за участі третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору ОСОБА_2 , про визнання протиправним та скасування рішення.

Ухвалою суду від 06.10.2022 закрито підготовче провадження та справу призначено до судового розгляду.

В судовому засіданні 31.08.2023 представник позивача ОСОБА_1 адвокат Гуменюк Н.В. заявила клопотання про повернення до стадії підготовчого провадження, оскільки є необхідність у витребуванні додаткових доказів та їх долучення до матеріалів справи. Усною ухвалою суду від 31.08.2023 було оголошено перерву в розгляді даного клопотання представника позивача.

В судовому засіданні 30.11.2023 позивач ОСОБА_1 та його представник адвокат Гуменюк Н.В. підтримали клопотання про перехід до стадії підготовчого провадження та просили його задоволити. Додатково представник позивача вказала, що на адвокатський запит нею було отримано певні документи і є необхідність їх долучити до матеріалів справи, а вирішити дане питання можливо лише на стадії підготовчого провадження.

Представник відповідача ОСОБА_3 та представник третьої особи адвокат Покоєвич А.О. не заперечували щодо задоволення даного клопотання.

Окрім того, представник третьої особи адвокат Покоєвич А.О. зазначив, що ним також на адвокатських запит було отримано додаткові докази, які необхідно долучити до матеріалів справи.

Згідно із ч. 2ст. 189 ЦПК України, підготовче провадження починається відкриттям провадження у справі і закінчується закриттям підготовчого засідання.

Главою 3 Розділу ІІІ Цивільно процесуального кодексу України не врегульовано питання щодо повернення суду першої інстанції до стадії підготовчого провадження після його закриття.

Верховний Суд у постанова від 16.12.2021 по справі № 910/7103/21 зазначив, що суди першої інстанції за наявності певних обставин можуть прийняти рішення про повернення до стадії підготовчого провадження після його закриття для вчинення тих чи інших процесуальних дій, які можуть бути реалізовані лише на стадії підготовчого провадження. Такі обставини мають бути вагомими, оскільки можливість повернення до стадії підготовчого провадження з будь-яких підстав нівелює саме значення стадій процесу: як підготовчого провадження, так і стадії розгляду справи по суті. Отже, заявляючи клопотання про повернення до стадії підготовчого провадження заявник має навести вагомі обставини, які потребують процесуальних дій, які можуть бути реалізовані лише на стадії підготовчого провадження.

З метою забезпечення всебічності, повноти та об`єктивності вирішення спору у справі суд доходить висновку, що необхідно перейти до стадії підготовчого провадження.

Керуючись ст.ст.189,258-260 ЦПК України, суд

п о с т а н о в и в:

Повернутися до стадії підготовчого провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області, за участі третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору ОСОБА_2 , про визнання протиправним та скасування рішення.

Призначити підготовче засідання на 12 год. 30 хв. 18 грудня 2023 року в приміщенні Вінницького районного суду Вінницької області за адресою: м. Вінниця, вул. Винниченка, 29, у яке викликати учасників справи.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Л.П. Шевчук

СудВінницький районний суд Вінницької області
Дата ухвалення рішення30.11.2023
Оприлюднено01.12.2023
Номер документу115299845
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них:

Судовий реєстр по справі —128/2402/17

Ухвала від 11.04.2025

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Сало Т. Б.

Ухвала від 25.03.2025

Цивільне

Вінницький районний суд Вінницької області

Шевчук Л. П.

Ухвала від 28.03.2024

Цивільне

Вінницький районний суд Вінницької області

Шевчук Л. П.

Ухвала від 30.11.2023

Цивільне

Вінницький районний суд Вінницької області

Шевчук Л. П.

Ухвала від 06.10.2022

Цивільне

Вінницький районний суд Вінницької області

Шевчук Л. П.

Ухвала від 21.06.2022

Цивільне

Вінницький районний суд Вінницької області

Шевчук Л. П.

Ухвала від 21.07.2021

Цивільне

Вінницький районний суд Вінницької області

Шевчук Л. П.

Ухвала від 13.07.2021

Адміністративне

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду

Рибачук А.І.

Постанова від 09.06.2021

Адміністративне

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду

Рибачук А.І.

Ухвала від 08.06.2021

Адміністративне

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду

Рибачук А.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні