ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
07.12.2023 Справа № 914/3374/23
Суддя Господарського суду Львівської області Галамай О.З., розглянувши клопотання Акціонерного товариства Українська залізниця про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів
у справі № 914/3374/23
за позовом: Малого підприємства Каскад, м. Кам`янка Бузька Львівської області
до відповідача 1: Акціонерного товариства Українська залізниця, м. Київ
до відповідача 2: Товариства з обмеженою відповідальністю Львівенергозбут, м. Львів
третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідачів: Приватне акціонерне товариство НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО», м. Київ
про визнання безпідставним боргу на суму 3 640 872, 42 грн та зобов`язання відповідачів списати таку заборгованість
ВСТАНОВИВ:
На розгляд Господарського суду Львівської області надійшла позовна заява Малого підприємства Каскад до відповідача 1: Акціонерного товариства Українська залізниця до відповідача 2: Товариства з обмеженою відповідальністю Львівенергозбут про визнання безпідставним боргу на суму 3 640 872, 42 грн та зобов`язання списати таку заборгованість.
Ухвалою Господарського суду Львівської області від 20.11.2023 відкрито загальне позовне провадження, підготовче засідання призначено на 13.12.2023.
01.12.2023 представник відповідача 1 подав суду заяву про його участь у судовому засіданні 13.12.2023 у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Відповідно до частин першої та другої статті 197 Господарського процесуального кодексу України учасники мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності в суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання.
Згідно з частиною четвертою статті 197 Господарського процесуального кодексу України на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню особливо небезпечних інфекційних хвороб, учасники справи можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів. Підтвердження особи учасника справи здійснюється із застосуванням електронного підпису, а якщо особа не має такого підпису, то у порядку, визначеному Законом України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" або Державною судовою адміністрацією України.
Здійснивши перевірку технічної можливості проведення призначеного на 13.12.2023 о 10:20 год судового засідання, суд вважає за можливе задовольнити клопотання представника відповідача 1 про його участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Керуючись статтями 197, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд
ПОСТАНОВИВ:
1. Клопотання представника Акціонерного товариства Українська залізниця про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів задовольнити.
2. Надати представнику Акціонерного товариства Українська залізниця Гавриловій І.А. можливість взяти участь в судовому засіданні у справі №914/3374/23, яке призначене на 13.12.2023 о 10:20 год з використанням власних технічних засобів (EasyCon).
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя Галамай О.З.
Суд | Господарський суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 07.12.2023 |
Оприлюднено | 11.12.2023 |
Номер документу | 115487264 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань купівлі-продажу поставки товарів, робіт, послуг енергоносіїв |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні