Дата документу 22.12.2023Справа № 554/11441/23 Провадження № 2/554/8841/2023
У Х В А Л А
про відкриття провадження по справі
22 грудня 2023 року суддя Октябрського районного суду м. Полтави Сініцин Е.М., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Відділу примусового виконання рішень управління забезпечення примусового виконання рішень у Полтавській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, про закриття виконавчого провадження та зняття арешту з майна,
В С Т А Н О В И В:
Позивач ОСОБА_1 звернувся до суду із позовною заявою до відповідача Відділу примусового виконання рішень управління забезпечення примусового виконання рішень у Полтавській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, про закриття виконавчого провадження та зняття арешту з майна.
Ухвалою Октябрського районного суду м. Полтави від 07 грудня 2023 року вказану позовну заяву залишено без руху, недоліки усунуті позивачем 18 грудня 2023 року.
Позовна заява подана із додержанням вимог, викладених у ст.ст.175-177 ЦПК України, оплачена судовим збором, підсудна Октябрському районному суду м. Полтави, підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви, передбачених ч.2, ч.4 ст.185 ЦПК України, або підстав для відмови у відкритті провадження у справі, передбачених ч.1ст.186 ЦПК України, не вбачається.
Пунктом 4 ч.2 ст.187ЦПК України передбачено при постановленні ухвали про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі вирішення питання за якими правилами позовного провадження (загального чи спрощеного) буде розглядатись справа.
За змістом п.1 ч.4, п.4 ч.6 ст.19 ЦПК України спрощене позовне провадження призначене для розгляду малозначних справ, та для цілей цього Кодексу малозначними справами є, у тому числі, справи про розірвання шлюбу.
Перевіривши матеріали позовної заяви, враховуючи, що спір не включений до переліку справ, які не підлягають розгляду в порядку спрощеного позовного провадження, передбаченого ч.4ст.274 ЦПК України, а тому відповідно до ч.5ст.279ЦПК України підлягає розгляду в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням сторін з призначенням судового засідання.
За наведених обставин, розгляд даної справи слід проводити у порядку спрощеного позовного провадження за правилами, передбаченимиГлавою 10 Розділу ІІІ ЦПК України.
Таким чином, беручи до уваги предмет позову, категорію справи, відповідно до ч.ч.1,2 ст.187 ЦПК України суддя вважає, що по справі необхідно відкрити провадження та призначити судове засідання без виклику сторін, але з повідомлення учасників справи про час та дату розгляду справи.
Враховуючи викладене та керуючись ст.ст.7, 11, 13, 19, 27, ч.5 ст.128, ст.ст.187,189,196, 260, 274, 279, 352, 353 ЦПК України, суддя
У Х В А Л И В:
Відкрити провадження у справі за позовом позивача ОСОБА_1 до Відділу примусового виконання рішень управління забезпечення примусового виконання рішень у Полтавській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, про закриття виконавчого провадження та зняття арешту з майна.
Розгляд даної справи проводити в порядку спрощеного позовного провадження.
Призначити судове засідання по справі на 10 год. 00 хв. 28 лютого 2024 року в залі судових засідань Октябрського районного суду м. Полтави, розташованого за адресою: 36002, м. Полтава, вул. Навроцького, буд.5, без виклику сторін, але з повідомлення учасників справи про час та дату розгляду справи.
Встановити строк відповідачу для надіслання (надання) до суду відзиву на позовну заяву в порядкуст.ст.178, 278 ЦПК Україниі всіх доказів, які можливо доставити до суду, що підтверджують заперечення проти позову, протягом п`ятнадцяти днів з дня одержання копії цієї ухвали.
Зобов`язати відповідача у разі надіслання (надання) відзиву до суду одночасно надіслати (надати) копії такого відзиву та доданих до нього документів позивачу.
Роз`яснити відповідачу, що в разі ненадання відзиву у встановлений строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.
Відповідач має право пред`явити зустрічний позов у строк для подання відзиву.
Запропонувати позивачу подати відповідь на відзив, а відповідачу заперечення у строк десять днів з дня вручення відзиву чи відповіді на відзив.
Відповідь на відзив та заперечення повинні відповідати вимогам, встановленим ч.3-5 ст.178 ЦПК Українидля відзиву.
Визначити відповідачу строк для подання заяви із запереченнями проти розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження п`ять днів з дня вручення ухвали.
Сторонам до початку розгляду справи по суті подати всі наявні у них докази на підтвердження своїх вимог та заперечень або повідомити про них суд.
Роз`яснити учасникам справи, якщо доказ не може бути поданий у встановлений законом строк з об`єктивних причин, учасник справи повинен про це письмово повідомити суд та зазначити: доказ, який не може бути подано; причини, з яких доказ не може бути подано у зазначений строк; докази, які підтверджують, що особа здійснила всі залежні від неї дії, спрямовані на отримання вказаного доказу.
Роз`яснити сторонам про наявність обов`язку повідомити суд про всі відомі їм рішення судів, а також про всі відомі їм незавершені судові провадження, що стосуються предмету спору.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається за веб-адресою: http//:ok.pl.court.gov.ua.
Копію ухвали, копію позовної заяви та доданих документів надіслати учасникам справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Е.М. Сініцин.
Суд | Октябрський районний суд м.Полтави |
Дата ухвалення рішення | 22.12.2023 |
Оприлюднено | 25.12.2023 |
Номер документу | 115864855 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про звільнення майна з-під арешту (виключення майна з опису) |
Цивільне
Октябрський районний суд м.Полтави
Сініцин Е. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні