Справа № 573/1881/23
Номер провадження 2-др/573/4/23
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
01 січня 2024 року м. Білопілля
Суддя Білопільського районного суду Сумської області Терещенко О.І., розглянув матеріали справи за заявами представників позивачки ОСОБА_1 адвокатівДорожинець Н.Г.та Пашкова С.І. про ухвалення додаткового рішення про розподіл судових витрат у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Білопільського ліцею №2 імені С.М. Гордієнка Білопільської міської ради Сумської області про поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за весь час вимушеного прогулу, визнання недійсними записів у трудовій книжці,
ВСТАНОВИВ:
27грудня 2023року у вказаній цивільній справі судом постановлено процесуальний документ, названий ухвалою, про стягнення судових витрат на правничу допомогу.
Після постановлення вказаної ухвали судом виявлено описку щодо назви процесуального документа, оскільки замість додаткового рішення вказаний документ названо ухвалою.
Згідно з ч. 1 ст.269ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Відповідно до ч. 2 ст.269ЦПК України питання про внесення виправлень здійснюється без виклику учасників справи.
Як зазначено в п. 19 постанови Пленуму Верховного Суду України №14 від 18 грудня 2009 року «Про судове рішення у цивільній справі», вирішуючи питання про виправлення описок чи арифметичних помилок, допущених у судовому рішенні (рішенні або ухвалі), суд не має права змінювати зміст судового рішення, він лише усуває такі неточності, які впливають на можливість реалізації судового рішення чи його правосудності.
Допущена описка в ухвалі Білопільського районного суду Сумської області від 27 грудня 2023 року є технічною та її виправлення не впливає на зміст судовгого документа, а тому описка підлягає виправленню.
На підставі викладеного, керуючись статтями 260, 269 ЦПК України,суддя
ПОСТАНОВИЛА:
Виправити описку в ухвалі Білопільського районного суду Сумської області від 27 грудня 2023 року в цивільній справі №573/1881/23 (провадження №2-др/573/4/23) та вважати правильною назву цього документа "Додаткове рішення".
Ухвала набирає законної сили негайно після її підписання суддею.
Ухвала може бути оскаржена до Сумського апеляційного суду протягом 15 днів з дня її проголошення.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом 15 днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду. .
Суддя
Суд | Білопільський районний суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 01.01.2024 |
Оприлюднено | 02.01.2024 |
Номер документу | 116064749 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про ухвалення додаткового рішення |
Цивільне
Білопільський районний суд Сумської області
Терещенко О. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні