Справа №: 148/1156/23
Провадження № 2/148/39/24
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
03 січня 2024 року суддя Тульчинського районного суду Вінницької області Дамчук О.О., в м. Тульчині у порядку письмового провадження, розглянувши клопотання представниці позивачки, адвоката Вдовцової Лідії Костянтинівни, яка діє в інтересах позивачки ОСОБА_1 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
В С Т А Н О В И В:
Позивач ОСОБА_1 звернулася з позовом до КНП "Тульчинська Центральна районна лікарня" Тульчинської міської ради Вінницької області про поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.
02.01.2024 від адвоката Вдовцової Л.К. до канцелярії суду надійшла заява в якій остання просить забезпечити проведення судового засідання у режимі відео конференції з Вінницьким міським судом Вінницької області, посилаючись на територіальну віддаленість її місця перебування, яке знаходиться у м. Вінниці.
Згідно приписів ч. 6 ст. 212 ЦПК, суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відео конференції в приміщенні суду, визначеному судом.
Таким чином, прийняття рішення щодо проведення судового засідання в режимі відео конференції є правом суду. Вказана норма не передбачає обов`язку проведення судового засідання в режимі відео конференції в разі наявності про це клопотання сторони.
Відповідно до ст. 212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відео конференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості.
Згідно пункту 1.2.3 та пункту 1.3 Інструкції про порядок роботи з технічними засобами відеозапису ходу і результатів процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції під час судового засідання, затвердженої наказом Державної судової адміністрації від 15.11.2012, № 155, календар проведення процесуальних дій в режимі відеоконференції ведеться адміністратором офіційного веб-порталу судової влади України, обов`язок забезпечити проведення відеоконференції покладається на суд, який отримав судове рішення про проведення відеоконференції, незалежно від спеціалізації та інстанції суду, який прийняв таке рішення.
Отже, для призначення судового засідання в режимі відеоконференції суду, який постановляє ухвалу про проведення судового засідання в режимі відеоконференції, необхідно провести резервування майданчику іншого суду для проведення відеоконференції.
Представниця позивача просить визнати відповідальними за проведення відеоконференції Вінницький міський суд Вінницької області.
Проте при перевірці можливості бронювання майданчику для проведення засідання у режимі відеоконференції на 10:00 год. 26.01.2024 з Вінницьким міським судом Вінницької області вбачається, що майданчик зазначеного суду вже заброньований з 09:00 год. до 11:00 год. 26.01.2024, що підтверджується системою бронювання підсистеми відеоконференцзв`язку ЄСІТС (ВКЗ), у зв`язку з чим клопотання останньої не підлягає задоволенню.
Керуючись ст.ст. 58, 182-183, 212, 260-261, 353 ЦПК України, суд,
П О С Т А Н О В И В :
Відмовити у задоволенні клопотання представниці позивача, адвоката Вдовцової Лідії Костянтинівни, про участь у судовому засіданні призначеному на 10:00 годину 26.01.2024 в режимі відеоконференції в приміщенні Вінницького міського суду Вінницької області.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Суддя О.О. Дамчук
Суд | Тульчинський районний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 03.01.2024 |
Оприлюднено | 05.01.2024 |
Номер документу | 116097792 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них у зв’язку з іншими підставами звільнення за ініціативою роботодавця |
Цивільне
Тульчинський районний суд Вінницької області
Дамчук О. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні