Справа № 953/10009/23
н/п 1-кс/953/386/24
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"11" січня 2024 р. м. Харків
Київський районний суд м. Харкова у складі:
слідчого судді ОСОБА_1
за участю секретаря ОСОБА_2 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні Київського районного суду м. Харкова клопотання слідчого слідчого управління Головного управління Національної поліції в Харківській області капітана поліції ОСОБА_3 , погоджене першим заступником керівника Харківської обласної прокуратури ОСОБА_4 по кримінальному провадженню, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12022220000000756 від 30.11.2022 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 332 КК України, про продовження строку досудового розслідування у кримінальному провадженні до 5 місяців,
за участю сторін кримінального провадження :
прокурора ОСОБА_5 ,
слідчого ОСОБА_3 ,
підозрюваного ОСОБА_6 ,
захисника підозрюваного ОСОБА_7 ,
В С Т А Н О В И В:
10 січня 2024 року до Київського районного суду м. Харкова надійшло клопотання слідчого слідчого управління Головного управління Національної поліції в Харківській області капітана поліції ОСОБА_3 , погоджене першим заступником керівника Харківської обласної прокуратури ОСОБА_4 по кримінальному провадженню, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12022220000000756 від 30.11.2022 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 332 КК України, про продовження строку досудового розслідування у кримінальному провадженні до 5 місяців, до 17 березня 2024 року включно.
В обґрунтування клопотання слідчий посилається на те, що відділом розслідування особливо важливих справ та злочинів, учинених організованими групами, злочинними організаціями, СУ ГУНП в Харківській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12022220000000756 від 30.11.2022 за підозрою ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що у зв`язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, яка розпочалася повномасштабним військовим вторгненням 24.02.2022 близько 05:00 години ранку, відповідно до Указу Президента України № 64/2022 від 24.02.2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України №2102-IX від 24.02.2022 «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», в Україні введено воєнний стан із 05 години 30 хвилин 24.02.2022 строком на 30 діб, який неодноразово продовжувався указами Президента та діє по теперішній час.
Також, Указом Президента України № 69/2022 від 24.02.2022 в Україні оголошено проведення загальної мобілізації до Збройних Сил України. У зв`язку з цим, на період дії правового режиму воєнного стану чоловікам громадянам України віком від 18 до 60 років, а також жінкам-військовозобов`язаним обмежено виїзд за межі України, крім військовозобов`язаних, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації відповідно до ст. 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2022 №615 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 27 січня 1995 р. № 57 і від 3 березня 2022 р. № 194» у разі введення в Україні воєнного стану пропуск водіїв, що здійснюють перевезення медичних вантажів, вантажів гуманітарної допомоги автомобільними транспортними засобами для потреб Збройних Сил, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також населення України, через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Держприкордонслужби за наявності відповідних рішень про виїзд за межі України, виконання правил перетину державного кордону України та за наявності інформації про особу у відповідній інформаційній системі, адміністратором якої є Укртрансбезпека («Шлях»).
Рішення про виїзд за межі України водіїв, що здійснюють перевезення для потреб Збройних Сил, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також медичних вантажів, вантажів гуманітарної допомоги автомобільними транспортними засобами, приймається Мінінфраструктури або обласними, Київською міською військовими адміністраціями за наявності відповідного обґрунтування щодо обсягів вантажів та кількості транспортних засобів, необхідних для їх перевезення, у листах від будь-якого з таких органів, підприємств, установ, організацій, закладів: військових, правоохоронних органів; військових адміністрацій; медичних закладів; відправників чи отримувачів гуманітарної допомоги.
Так, ОСОБА_6 за попередньою змовою з невстановленими в ході досудового слідства особами, достовірно знаючи про введення із 24.02.2022 на всій території України воєнного стану та подальшого його продовження Указами Президента України, а також будучи обізнаним про проведення загальної мобілізації на підставі Указу Президента України, а також про наявність діючих обмежень на виїзд за кордон військовозобов`язаних чоловіків віком від 18 до 60 років, знаючи процедуру перетину державного кордону України особами призовного віку в період дії воєнного стану на території України, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер свого діяння, та передбачаючи його суспільно небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, переслідуючи корисливий мотив, організував злочинну схему по сприянню незаконному перетину через кордон громадянами України призовного віку, які не мають для цього законних підстав, шляхом внесення їх даних до системи «Шлях».
Так, ОСОБА_6 підшукував громадян України, які не маючи на те законних підстав, виявили б бажання незаконно перетнути державний кордон України під виглядом водіїв-волонтерів, за умови надання йому грошової винагороди у розмірі 12000 доларів США та власних персональних даних у вигляді копій особистих документів тощо. В подальшому ОСОБА_6 здійснював дії щодо документального супроводження внесення даних таких осіб до відповідної інформаційної системи, адміністратором якої є Укртрансбезпека («Шлях»), з одночасним інструктажем та наданням порад, вказівок, координації дій щодо особливостей незаконного перетину державного кордону цими особами під надуманим приводом.
Таким чином, в період часу з початку червня до кінця липня 2023 року, точну дату та час під час досудового розслідування встановити не виявилося можливим, ОСОБА_6 розповів про свою злочинну схему невстановленій під час досудового розслідування особі на ім`я ОСОБА_8 . Який в свою чергу розповів про вказану злочинну схему ОСОБА_9 , який уклав угоду про конфіденційне співробітництво з органом досудового розслідування.
Так, 28.07.2023 точний час під час досудового розслідування встановити не виявилося можливим, ОСОБА_6 засобами телефонного зв`язку та в подальшому в ході спілкування в мобільному додатку «WhatsApp» повідомив та запевнив раніше незнайомого ОСОБА_9 , про можливість його незаконного переправлення через державний кордон України за винагороду у розмірі 12000 доларів США за умови попереднього надання останнім завдатку у вигляді 1100 доларів США та копій особистих документів для підготовки пакету документів, що надають таке право.
В подальшому, ОСОБА_6 за попередньою змовою з невстановленими в ході досудового слідства особами, реалізуючи свій злочинний намір направлений на сприяння у незаконному перетині державного кордону України, у ході особистої зустрічі з ОСОБА_9 , яка відбулась 25.09.2023 близько 10:45 годин біля супермаркету «АТБ» розташованого за адресою: м. Харків, пр. Ювілейний, 89, з корисливих мотивів та з метою особистого збагачення, діючи умисно, в ході проведення контролю за вчиненням злочину у вигляді спеціального слідчого експерименту, одержав від ОСОБА_9 неправомірну вигоду у виді частини грошових коштів у розмірі 1100 доларів США, (з розрахунку на національну валюту, згідно офіційного курсу НБУ, становить 40225 гривень 46 копійок), за обіцянку внесення особистих даних ОСОБА_9 , в систему «Шлях». Під час зустрічі ОСОБА_9 , написав ОСОБА_6 розписку що він зобов`язується привезти в України із-за кордону гуманітарну допомогу, з одночасним інструктажем та наданням порад, вказівок, координації дій щодо особливостей незаконного перетину державного кордону, тим самим посприяв в усуненні перешкод, для подальшого незаконного виїзду за межі території України.
Після чого, 17.10.2023 ОСОБА_6 за попередньою змовою з невстановленими в ході досудового слідства особами, попередньо домовившись про зустріч із ОСОБА_9 , прибув до супермаркету «АТБ» розташованого за адресою: м. Харків, пр. Ювілейний, 89, де продовжуючи реалізацію свого злочинного умислу спрямованого на сприяння в усуненні перешкод для подальшого незаконного перетину державного кордону України ОСОБА_9 , за попередньою змовою з невстановленими в ході досудового слідства особами з корисливих мотивів та з метою особистого збагачення, діючи умисно близько 11 год. 15 хв., отримав від ОСОБА_9 , залишок неправомірної вигоди у виді грошових коштів у розмірі 10900 доларів США, (з розрахунку на національну валюту, згідно офіційного курсу НБУ, становить 395993 гривень 73 копійок), при цьому надав останньому документи щодо внесення особистих даних ОСОБА_9 , як водія-волонтера благодійної організації «Благодійний Фонд «Серця України»» (ЄДРПОУ 39565792) до відповідної інформаційної системи, адміністратором якої є Укртрансбезпека («Шлях»), для незаконного перетину державного кордону України. При цьому повідомив ОСОБА_9 що подальший перетин кордону ОСОБА_6 буде керувати в телефонних розмовах по мобільному телефону та надавати вказівки та поради, щодо успішного перетину ОСОБА_9 державного кордону України. В подальшому ОСОБА_6 на тому ж місці був затриманий співробітниками поліції, та його злочинна діяльність припинена.
17.10.2023 ОСОБА_6 затримано у порядку ст. 208 КПК України.
17.10.2023 ОСОБА_6 повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 332 КК України.
Правова кваліфікація дій підозрюваного ОСОБА_6 ч. 3 ст. 332 КК України, тобто підозрюється у організації та сприянні у незаконному переправленні осіб через державний кордон України шляхом надання порад, вказівок, наданням засобів та усуненням перешкод, вчинене за попередньою змовою групою осіб, з корисливих мотивів.
Причетність ОСОБА_6 до скоєння інкримінованих йому кримінальних правопорушень підтверджується зібраними у кримінальному провадженні доказами, якими обґрунтовується пред`явлена підозра, а саме: протоколом допиту свідка ОСОБА_9 , протоколами проведених негласних слідчих (розшукових) дій - аудіо- відео контроль особи, візуального спостереження у публічно доступних місцях, зняття інформації з електронних комунікаційних мереж, контроль за вчиненням злочину.
18.10.2023 ухвалою слідчого судді Київського районного суду м. Харкова ОСОБА_6 обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком до 15.12.2023, з визначенням застави у розмірі 214 720 гривень, у разі внесення якої на ОСОБА_6 покладені обов`язки передбачені частиною 5 статті 194 КПК України.
19.10.2023 застава в розмірі 214 720 гривень внесена до ТУ ДСА України в Харківській області та ОСОБА_6 звільнено з під варти у зв`язку із внесенням застави.
11.12.2023 постановою першого заступника Харківської обласної прокуратури строк досудового розслідування у кримінальному проваджені продовжено до трьох місяців, а саме до 17.01.2024.
14.12.2023 ухвалою слідчого судді Київського районного суду м. Харкова ОСОБА_6 було продовжено строк покладених на підозрюваного обов`язків до 17.01.2024.
Тримісячний строк досудового розслідування закінчується 17.01.2024, однак завершити досудове розслідування до вказаного строку не представляється можливим, у зв`язку необхідністю проведення слідчих та процесуальних дій, а саме: закінчити процедуру розсекречення протоколів проведення негласних слідчих (розшукових) дій, клопотань та ухвал слідчих суддів Харківського апеляційного суду, що стали підставою їх проведення; отримати висновок судово - фоноскопічної експертизи з Харківського НДЕКЦ МВС України; отримати висновок комп`ютеро - техничної експертизи з Харківського НДЕКЦ МВС України; виконати інші слідчі та розшукові дії необхідність яких може виникнути в ході досудового розслідування; встановити інших учасників скоєння кримінального правопорушення; ознайомити підозрюваних з матеріалами кримінального провадження в порядку ст. 290 КПК України; скласти обвинувальний акт та реєстр матеріалів досудового розслідування.
Провести вказані слідчі дії у передбачений законом строк не представилося можливим у зв`язку з особливою складністю провадження, великим обсягом проведених слідчих (розшукових) та негласних слідчих (розшукових) дій, направлених на доведення вини підозрюваного, встановленням інших ймовірно причетних осіб, необхідністю проведення великого обсягу слідчих (розшукових) та негласних слідчих (розшукових) дій, розсекречення матеріалів проведених негласних слідчих (розшукових) дій, отримання висновків призначених експертиз, виконання яких ще не завершено, без яких неможливо завершити досудове розслідування.
На підставі викладеного, беручи до уваги особливу складність кримінального провадження, та враховуючи те, що без проведення вищезазначених слідчих (розшукових) та процесуальних дій неможливо завершити досудове розслідування, органу досудового розслідування необхідний строк не менше п`яти місяців.
Прокурор, слідчий у судовому засіданні клопотання підтримали у повному обсязі. Слідча ОСОБА_10 у судовому засіданні підтримала подане клоптання у повному обсязі.
Підозрюваний ОСОБА_6 , захисник ОСОБА_7 зазначили, що покладаються на розсуд суду, заперечень щодо заявленого клопотання не висловлювали.
Вислухавши думки учасників судового провадження, дослідивши клопотання з доданими до нього матеріалами, слідчий суддя дійшов висновку, що клопотання слід задовольнити з таких підстав.
Згідно з ч. 1 ст. 219 КПК строк досудового розслідування обчислюється з моменту повідомлення особі про підозру до дня звернення до суду з обвинувальним актом, клопотанням про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру, клопотанням про звільнення особи від кримінальної відповідальності, клопотанням про закриття кримінального провадження або до дня ухвалення рішення про закриття кримінального провадження.
З дня повідомлення особі про підозру досудове розслідування повинно бути закінчене протягом двох місяців з дня повідомлення особі про підозру у вчиненні злочину (п. 4 ч. 3 ст. 219 КПК).
Водночас, КПК дає можливість продовження такого строку.
Зокрема, частина третя статті 294 КПК визначає порядок продовження строку досудового розслідування з дня повідомлення особі про підозру у вчиненні злочину. Відповідно до неї, якщо з дня повідомлення особі про підозру у вчиненні злочину досудове розслідування (досудове слідство) неможливо закінчити у строк, зазначений у пункті 4 частини третьої статті 219 цього Кодексу, такий строк може бути продовжений у межах строків, встановленихпунктами 2 і 3 частини четвертої статті 219 цього Кодексу::
1) до трьох місяців - керівником окружної прокуратури, керівником обласної прокуратури або його першим заступником чи заступником, заступником Генерального прокурора;
2) до шести місяців - слідчим суддею за клопотанням слідчого, погодженим з керівником обласної прокуратури або його першим заступником чи заступником, заступниками Генерального прокурора;
3) до дванадцяти місяців - слідчим суддею за клопотанням слідчого, погодженим із Генеральним прокурором чи його заступниками.
При цьому, відповідно до ч. 4 ст. 294 КПК строк досудового розслідування злочину може бути продовжений до трьох місяців, якщо його неможливо закінчити внаслідок складності провадження, до шести місяців - внаслідок особливої складності провадження, до дванадцяти місяців - внаслідок виняткової складності провадження.
Для визначення необхідності продовження у кожному конкретному випадку строку здійснення досудового розслідування чинний КПК скеровує до змісту однієї із основоположних засад кримінального судочинства розумності строків.
Під час кримінального провадження кожна процесуальна дія або процесуальне рішення повинні бути виконані або прийняті в розумні строки. Розумними вважаються строки, що є об`єктивно необхідними для виконання процесуальних дій та прийняття процесуальних рішень. Розумні строки не можуть перевищувати передбачені цим Кодексом строки виконання окремих процесуальних дій або прийняття окремих процесуальних рішень (ч. 1 ст. 28 КПК).
Частина третя статті 28 КПК встановлює критерії для визначення розумності строків кримінального провадження, якими, зокрема, є складність кримінального провадження (визначається з урахуванням кількості підозрюваних, обвинувачуваних та кримінальних правопорушень, щодо яких здійснюється провадження, обсягу та специфіки процесуальних дій, необхідних для здійснення досудового розслідування тощо), а також спосіб здійснення слідчим, прокурором, судом своїх повноважень.
Отже, з аналізу та синтезу зазначених вище норм законодавства можна підсумувати, що при вирішенні поданого клопотання слідчому судді необхідно відповісти на такі питання:
1) чи було повідомлено певним особам про підозру у межах вказаного кримінального провадження та чи є достатні підстави вважати, що сталася подія кримінального правопорушення, яка дала підстави для повідомлення про підозру, та підозрюваний причетний до цієї події кримінального правопорушення?
2) чи не було порушено слідчим/прокурором визначеного строку досудового розслідування у кримінальному провадженні?
3) чи є продовження строків об`єктивно необхідними, а також яким буде доцільний строк такого продовження?
Дослідивши матеріали поданого клопотання, а також заслухавши думку учасників провадження, слідчий суддя робить такі висновки щодо кожного з зазначених питань.
Щодо повідомлення про підозру та події кримінального правопорушення, яка дала підстави для такого повідомлення.
Із досліджених у судовому засіданні матеріалів, долучених до клопотання, вбачається, що відділом розслідування особливо важливих справ та злочинів, учинених організованими групами, злочинними організаціями, СУ ГУНП в Харківській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12022220000000756 від 30.11.2022 за підозрою ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 України.
Слідчим до клопотання додані докази на підтвердження обґрунтованості підозри, повідомленої ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 України.
Відповідно до ст.12 КК України, ч. 3 ст. 332 України, є особливо тяжким злочином, санкція якого передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дев`яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.
Строк досудового розслідування кримінального провадження закінчується 17.01.2024 року. Клопотання про продовження строку досудового розслідування у кримінальному провадженні надійшло до суду 10.01.2024.
Таким чином, слідчим не було порушено визначеного строку досудового розслідування у кримінальному провадженні.
У кримінальному провадженні здійснена значна кількість слідчих (розшукових) та процесуальних дій, однак внаслідок складності кримінального провадження, великим обсягом проведених слідчих (розшукових) та негласних слідчих (розшукових) дій, направлених на доведення вини підозрюваного, встановленням інших ймовірно причетних осіб, необхідністю проведення великого обсягу слідчих (розшукових) та негласних слідчих (розшукових) дій, розсекречення матеріалів проведених негласних слідчих (розшукових) дій, отримання висновків призначених експертиз, виконання яких ще не завершено, завершити досудове розслідування до вказаного строку не виявляється за можливе.
На даний час, органом досудового розслідування проводяться слідчі (розшукові) дії спрямовані на встановлення всіх обставин вчинення кримінального правопорушення, у зв`язку з чим для повного та неупередженого розслідування у кримінальному провадженні необхідно виконати наступні слідчі та процесуальні дії, проведення та завершення яких потребує додаткового часу: закінчити процедуру розсекречення протоколів проведення негласних слідчих (розшукових) дій, клопотань та ухвал слідчих суддів Харківського апеляційного суду, що стали підставою їх проведення; отримати висновок судово - фоноскопічної експертизи з Харківського НДЕКЦ МВС України; отримати висновок комп`ютеро - техничної експертизи з Харківського НДЕКЦ МВС України; виконати інші слідчі та розшукові дії необхідність яких може виникнути в ході досудового розслідування; встановити інших учасників скоєння кримінального правопорушення; ознайомити підозрюваних з матеріалами кримінального провадження в порядку ст. 290 КПК України; скласти обвинувальний акт та реєстр матеріалів досудового розслідування.
Слідчий суддя при вирішенні питання про продовження строку досудового розслідування у цьому кримінальному провадженні виходить з того, що наявні достатні підстави вважати, що сталася подія кримінального правопорушення, яка дала підстави для повідомлення ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , про підозру та що він може бути причетним до вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 України, при цьому підстав для відмови у задоволенні клопотання слідчого про продовження строку досудового розслідування з підстав, встановлених ч. ч. 4 і 5 ст. 295-1 КПК України, слідчий суддя не встановив.
Суд вважає, що надані слідчому судді стороною обвинувачення докази на обґрунтування підозри є переконливими, узгоджуються між собою та є достатніми для висновку щодо ймовірної можливості вчинення вищевказаного кримінального правопорушення.
Проведення вищевказаних процесуальних, слідчих (розшукових) дій під час подальшого досудового розслідування необхідно для виконання завдань кримінального провадження, визначених статтею 2 КПК України, зокрема, з метою забезпечення повного та неупередженого розслідування і судового розгляду з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини, жоден невинуватий не був обвинувачений або засуджений, жодна особа не була піддана необґрунтованому процесуальному примусу і щоб до кожного учасника кримінального провадження була застосована належна правова процедура, а також встановлення обставин, які підлягають доказуванню у кримінальному провадженні, передбачених статтею 91 КПК України, що потребує додаткового часу.
Результати вищевказаних слідчих та процесуальних дій мають суттєве значення для подальшого судового розгляду, адже без їх проведення на даний час завершити досудове розслідування та надати належну оцінку діям підозрюваного у кримінальному провадженні неможливо, як і проведення цих слідчих та процесуальних дій у ході судового розгляду.
Провести вказані дії раніше не представилося можливим внаслідок особливої складності провадження, з об`єктивних причин у зв`язку із необхідністю проведення значної кількості слідчих (процесуальних) дій для встановлення всіх обставин вчинених кримінальних правопорушень та з`ясування причетності підозрюваного, необхідності аналізу великого обсягу інформації, завершення судових експертиз, що потребує значного часу.
Крім того, слідчий суддя погоджується з доводами слідчого та прокурора стосовно того, що процесуальні та слідчі (розшукові) дії, на необхідність проведення та/або завершення яких останні посилаються у клопотанні, потребують додаткового часу за межами використаного органом досудового розслідування строку досудового розслідування у три місяці, зважаючи на особливу складність кримінального правопорушення.
На даний час існують об`єктивні причини, через які досудове розслідування не може бути завершене в терміни, передбачені ч. 1 ст. 219 КПК України, проведення вказаних слідчих та процесуальних дій необхідно для всебічного, повного та об`єктивного розслідування у кримінальному провадженні.
Слідчий суддя враховує, що результати цих процесуальних та слідчих (розшукових) дій можуть бути використані як докази у кримінальному провадженні та мати значення для його судового розгляду, зокрема, для об`єктивного встановлення всіх обставин кримінального правопорушення, правильної його кваліфікації з метою подальшого справедливого судового розгляду.
З огляду на викладене, слідчий суддя вважає, що наявні підстави для задоволення клопотання та продовження строку досудового розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12022220000000756 від 30.11.2022 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 332 КК України, до 5 (п`яти) місяців, тобто до 17 березня 2024 року включно.
На підставі викладеного, керуючись ст. 219, 294, 295-1, 372, 376 КПК України, слідчий суддя,
ПОСТАНОВИВ:
Клопотання слідчого слідчого управління Головного управління Національної поліції в Харківській області капітана поліції ОСОБА_3 , погоджене першим заступником керівника Харківської обласної прокуратури ОСОБА_4 по кримінальному провадженню, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12022220000000756 від 30.11.2022 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 332 КК України, про продовження строку досудового розслідування у кримінальному провадженні до 5 місяців задовольнити.
Продовжити строк досудового розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12022220000000756 від 30.11.2022 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 332 КК України, до 5 (п`яти ) місяців, тобто до 17 березня 2024 року включно.
Ухвала оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Суд | Київський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 11.01.2024 |
Оприлюднено | 12.01.2024 |
Номер документу | 116221914 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про продовження строку досудового розслідування |
Кримінальне
Київський районний суд м.Харкова
Юрлагіна Т. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні