У х в а л а
Справа №377/25/24
Провадження №2/377/101/24
12 січня 2024 року суддя Славутицького міського суду Київської області Теремецька Н.Ф., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Вишгородської окружної прокуратури Київської області, третя особа: Славутицька державна нотаріальна контора, про скасування арешту майна, -
У С Т А Н О В И Л А:
09січня 2024 року досуду надійшлапозовна заява,у якійпозивач,посилаючись настатті 316-317, 319, 321, 391 ЦК України, просить:
-усунути йому, ОСОБА_1 , перешкоди у здійсненні права розпорядження майном;
-скасувати арешт, накладений на все майно ОСОБА_1 , що був зареєстрований Славутицькою міською державною нотаріальною конторою 31 січня 2012 року за № 12116230 на підставі постанови б/н від 27.01.2012, Прокуратура м. Славутич.
Вказана позовна заява не відповідає вимогам пункту 2 частини 3 статті 175 ЦПК України, тому підлягає залишенню без руху з наступних підстав.
Вимоги щодо форми та змісту позовної заяви визначені статями 175, 177 ЦПК України.
Згідно з вимогами пункту 2 частини 3 статті 175 ЦПК України позовна заява повинна містити, зокрема, повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості позивачу відомі), відомі номери засобів зв`язку та адреси електронної пошти, відомості про наявність або відсутність електронного кабінету.
Відповідно до вимог частини другої статті 48 ЦПК України позивачем і відповідачем можуть бути фізичні і юридичні особи, а також держава.
Як вбачається з позовної заяви, позивачем зазначено відповідачем Вишгородську окружну прокуратуру Київської області.
Згідно з відповіддю № 405325 від 12.01.2024 з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань інформацію щодо юридичної особи Вишгородської окружної прокуратури Київської області не знайдено.
Таким чином, позивачем в порушення пункту 2 частини 3 статті 175 ЦПК України в позовній заяві зазначено відповідачем Вишгородську окружну прокуратуру Київської області, яка не є юридичною особою.
Згідно з частиною першоюстатті 185 ЦПК Українисуддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених устаттях 175і177цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Як зазначено у частині другій цієї статті, в ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Відповідно до частини третьої статті 185ЦПКУкраїни якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтями 175 і 177 цього Кодексу, сплатить суму судового збору, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
За таких обставин позовну заяву ОСОБА_1 до Вишгородської окружної прокуратури Київської області, третя особа: Славутицька державна нотаріальна контора, про скасування арешту майна необхідно залишити без руху та надати позивачу час для усунення зазначених недоліків, шляхом надання до суду позовної заяви в новій редакції із зазначенням відповідача, який є юридичною особою та повинен відповідати за вказаними в позовній заяві вимогами.
Керуючись статтями48, 175, 185 ЦПК України, -
У Х В А Л И Л А:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Вишгородської окружної прокуратури Київської області, третя особа: Славутицька державна нотаріальна контора, про скасування арешту майна, залишити без руху, надавши позивачу строк десять днів з дня отримання копії ухвали для усунення зазначених недоліків, шляхом надання до суду позовної заяви в новій редакції із зазначенням відповідача, який є юридичною особою та повинен відповідати за вказаними в позовній заяві вимогами.
Попередити позивача, якщо недоліки будуть усунуті в установлений строк, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду, інакше позовна заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
Копію ухвали надіслати позивачу для виконання.
Ухвала апеляційному оскарженню не підлягає і набирає законної сили з моменту її підписання.
Ухвала підписана 12 січня 2024 року.
Суддя Н. Ф. Теремецька
Суд | Славутицький міський суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 12.01.2024 |
Оприлюднено | 15.01.2024 |
Номер документу | 116262313 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про звільнення майна з-під арешту (виключення майна з опису) |
Цивільне
Славутицький міський суд Київської області
Теремецька Н. Ф.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні