Справа № 459/3599/23
Провадження № 2-о/459/105/2023
У Х В А Л А
22 січня 2024 року Червоноградський міський суд Львівської області в складі головуючого судді Мельникович М. В., з участю секретаря судового засідання Горощук А. О., розглянувши клопотання представника заявника адвоката Носовицького Григорія Анатолійовича про проведення судового засідання в режимі відеоконференції у цивільній справі за позовом поданим, адвокатом Носовицьким Григорієм Анатолійовичем, в інтересах ОСОБА_1 , заінтересована особа Червоноградський РТЦК та СП про встановлення фактів, що мають юридичне значення
В С Т А Н О В И В :
19.01.2024 на електронну адресу суду надійшло клопотання представника заявника адвоката Носовицького Григорія Анатолійовича про проведення судового засідання, призначеного на 23.01.2024 о 10:00 год. у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів через систему відеоконференцзв`язку.
За правилами ч.1 ст. 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Ч. 2 ст. 212 ЦПК України передбачає, що учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Ознайомившись із поданим клопотанням про проведення засідання в режимі відеоконференції судом встановлено, що воно не відповідає вимогам процесуального закону, оскільки таке подане з порушенням ст. 212 ЦПК України, оскільки у такому відсутні докази направлення такого клопотання іншим учасникам.
Аналіз наведеної норми вказує на те, що постановлення ухвали про участь учасника цивільного процесу у судовому засіданні в режимі відеоконференції є не обов`язком, а правом суду.
А тому, враховуючи те, що представником заявника не виконані вимоги ч. 2 ст. 212 ЦПК України, суд приходить до висновку про відмову в задоволенні заяви про проведення судового засідання в режимі відеоконференції.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст.212,222,259,260ЦПК України, суд
УХВАЛИВ:
В задоволенні клопотання представника заявника адвокатаНосовицького ГригоріяАнатолійовича пропроведення судовогозасідання врежимі відеоконференціїу цивільнійсправі запозовом поданим,адвокатом НосовицькимГригорієм Анатолійовичем,в інтересах ОСОБА_1 ,заінтересована особаЧервоноградський РТЦКта СПпро встановленняфактів,що маютьюридичне значення відмовити.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: М. В. Мельникович
Суд | Червоноградський міський суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 22.01.2024 |
Оприлюднено | 24.01.2024 |
Номер документу | 116440822 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи окремого провадження Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, з них: інших фактів, з них:. |
Цивільне
Червоноградський міський суд Львівської області
Мельникович М. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні