ЄУН: 336/11697/23
Провадження №: 2/336/1327/2024
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
24 січня 2024 року Шевченківський районний суд м. Запоріжжя в складі:
головуючого судді Щасливої О.В.,
розглянувши матеріали цивільної справи за позовом приватного виконавця виконавчого округу Шавлукової Заіри Арсенівни до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про визначення частки майна у праві спільної власності, встановлення факту спадкування майна, -
В С Т А Н О В И В:
В провадженні Шевченківського районного суду м. Запоріжжя перебуває зазначена справа.
З огляду на правовідносини сторін, суддя вважає за необхідне витребувати з П`ятої Запорізької державної нотаріальної контори спадкові справи після померлого ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_3 № 37 за 2019 рік та померлого ІНФОРМАЦІЯ_2 ОСОБА_4 № 525 за 2022 рік.
Відповідно до ст. 76 Цивільного процесуального кодексу України доказами є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення сторін, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.
Положення ст. 77 Цивільного процесуального кодексу України визначають, що належними є докази, які містять інформацію щодо предмета доказування. Предметом доказування є обставини, що підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення.
Відповідно до ч. 1, 2 ст. 95 Цивільного процесуального кодексу України, письмовими доказами є документи (крім електронних документів), які містять дані про обставини, що мають значення для правильного вирішення спору. Письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Якщо для вирішення спору має значення лише частина документа, подається засвідчений витяг з нього.
За змістом ч. 1 ст. 84 Цивільного процесуального кодексу України, учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази,вправі подати клопотання про витребування доказів судом. У разі задоволення клопотання суд своєю ухвалою витребує відповідні докази.
Згідно із ст. 18 ЦПК України судові рішення обов`язкові для всіх і підлягають виконанню на всій території України. Невиконання судового рішення є підставою для відповідальності, встановленої законом.
Відповідно до ст. 258 ЦПК України ухвала суду є однією із форм судового рішення.
Крім того, суд роз`яснює, що у відповідності до ч. 7 ст. 84 ЦПК України, особи, які не мають можливості подати доказ, який вимагає суд, взагалі або у встановлені судом строки, зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня отримання ухвали, а у відповідності до частини восьмої цієї статті за неповідомлення суду про неможливість подати докази, а також за неподання доказів, винні особи несуть відповідальність, встановлену законом.
Керуючись ст. ст. 84, 353 ЦПК України, суд
У Х В А Л И В:
Витребувати з П`ятої Запорізької державної нотаріальної контори спадкові справи після померлого ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_3 № 37 за 2019 рік та померлого ІНФОРМАЦІЯ_2 ОСОБА_4 № 525 за 2022 рік.
Направити копію ухвали для виконання.
Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя О.В. Щаслива
Суд | Шевченківський районний суд м. Запоріжжя |
Дата ухвалення рішення | 24.01.2024 |
Оприлюднено | 29.01.2024 |
Номер документу | 116556572 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Інші справи позовного провадження |
Цивільне
Шевченківський районний суд м. Запоріжжя
Щаслива О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні