03.04.2023 Справа № 756/8126/21
ОБОЛОНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА
Справа № 756/8126/21
1-кп/756/551/23
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
03.04.2023 Оболонський районний суд міста Києва у складі головуючого судді ОСОБА_1 , вирішуючи клопотання потерпілої ОСОБА_2 про забезпечення проведення судового засідання на підставі обвинувального акта у кримінальному провадженні №12020100000000419 від 28.04.2020 за обвинуваченням ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , та ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 272 КК України у режимі відеоконференції,
в с т а н о в и в :
У провадженні Оболонського районного суду міста Києва перебуває обвинувальний акт за обвинуваченням ОСОБА_5 та ОСОБА_4 за ч. 2 ст. 272 КК України.
Від потерпілої ОСОБА_2 до суду надійшло клопотання про проведення судового засідання, яке призначено на 03.04.2023 о 15:00 у режимі відеоконференції з Глухівським міськрайонним судом Сумської області.
Враховуючи, що потерпіла ОСОБА_2 не може бути присутня у судовому засіданні, суд дійшов такого висновку.
Відповідно до положень ст. 336 КПК України судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження; наявності інших підстав, визначених судом достатніми.
Суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.
Дистанційне судове провадження згідно з правилами цієї статті може здійснюватися в суді першої інстанції під час здійснення судового провадження з будь-яких питань, розгляд яких віднесено до компетенції суду.
З огляду на вище наведене, а також враховуючи необхідність вжиття заходів для забезпечення оперативності судового розгляду, який має бути проведений і завершений протягом розумного строку, суд вважає за доцільне клопотання потерпілої ОСОБА_2 задовольнити та призначити проведення судового засідання у даному кримінальному провадженні в режимі відеоконференції з Глухівським міськрайонним судом Сумської області.
Керуючись статтями 336, 369-372, 376 КПК України, суд, -
п о с т а н о в и в:
Призначити проведення судового засідання на підставі обвинувального акта у кримінальному провадженні №12020100000000419 від 28.04.2020 за обвинуваченням ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , та ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 272 КК України в режимі відеоконференції в приміщенні Оболонського районного суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Л.Лук`яненка, 2є, з викликом учасників судового провадження на 15:00 03.04.2023.
Доручити судовому розпоряднику або секретарю судового засідання Глухівського міськрайонного суду Сумської області (41400, м. Глухів, вул. Києво-Московська, 30) забезпечити проведення відеоконференції о 15:00 03.04.2023 у кримінальному провадженні за обвинуваченням ОСОБА_5 та ОСОБА_4 ч. 2 ст. 272 КК України за участі потерпілої ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , вручити учаснику кримінального провадження, який з`явився у судове засідання під розписку пам`ятку про її права та обов`язки як потерпілої та цивільного позивача, передбачені КПК України, перевірити документи, що посвідчує її особу, та перебувати поряд з нею до закінчення судового засідання.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Оболонський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 03.04.2023 |
Оприлюднено | 29.01.2024 |
Номер документу | 116583692 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти безпеки виробництва Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою |
Кримінальне
Оболонський районний суд міста Києва
Касьян А. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні