Справа № 369/1216/22
Провадження № 1-кп/369/797/24
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
30.01.2024 м. Київ
Києво-Святошинський районний суд Київської області в складі:
головуючої судді ОСОБА_1
за участю секретаря ОСОБА_2
прокурора ОСОБА_3
захисника ОСОБА_4
обвинуваченого ОСОБА_5 ,
під час судового розгляду в залі суду в м. Києві кримінальних проваджень за обвинуваченням ОСОБА_5 у вчиненні злочинів, передбачених ч.2, ч.3, ч.4 ст.185 КК України; ОСОБА_6 у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.185 КК України,-
встановив:
У судовому засіданні у відповідності до ст. 331 КПК України судом розглянуто клопотання прокурора про продовження обвинуваченому ОСОБА_5 строку запобіжного заходу у виді тримання під вартою терміном на 60 днів у Державній установі «Київський слідчий ізолятор».
Суд,вивчивши клопотанняпрокурора,який просивпродовжити обвинуваченомустрок запобіжногозаходу,зважаючи нанаявність ризиків,передбачених ч.1ст.177КПК України,захисника обвинуваченого ОСОБА_5 адвоката ОСОБА_4 ,який заперечивпродовженню строкутримання підвартою обвинуваченого,просив змінитизастосований запобіжнийзахід націлодобовий домашнійарешт заадресою проживання ОСОБА_6 ,оскільки останнійне заперечуєпроживанню ОСОБА_5 в належніййому квартирі,мотивуючи необґрунтованістюпозиції прокурора,відсутністю ризиків,передбачених ч.1ст.177КПК України;обвинуваченого ОСОБА_5 ,який підтримавпозицію захисника ОСОБА_4 ,приходить допереконання продоцільність продовженняобвинуваченому ОСОБА_5 строку запобіжногозаходу увиді триманняпід вартою,оскільки ОСОБА_5 обвинувачуєтьсяу вчиненнінетяжких татяжких злочинів,ризики, передбачені ч.1 ст. 177 КПК України не зменшилися, обвинувачений може переховуватись від суду з метою уникнення відповідальності, зважаючи на тяжкість покарання, яке йому загрожує у випадку визнання його винним у вчиненні інкримінованих кримінальних правопорушеннях, вчинити інше кримінальне правопорушення, зважаючи на попередню судимість, що свідчить про його схильність до вчинення неправомірних дій, та вважає, незважаючи на наявність постійного місця проживання, зміна обвинуваченому запобіжного заходу у виді тримання під вартою на більш м`який запобіжний захід не зможе усунути існування ризиків, передбачених ч.1 ст.177 КПК України та забезпечити його належну процесуальну поведінку.
Враховуючи наведене, суд не вбачає підстав для зміни обвинуваченому запобіжного заходу. Суд при постановленні даної ухвали не бере до уваги, наданий суду захисником витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності на квартиру АДРЕСА_1 від 06.02.2018 року, оскільки відповідно до витягу не зрозуміло хто є власником даної квартири станом на 2023 рік.
Продовжуючи обвинуваченомузапобіжний західу видітримання підвартою,суд вважаєза необхідневизначити обвинуваченомузаставу урозмірі 20 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що відповідає сумі 53 680 гривень, враховуючи обставини кримінальних правопорушень, матеріальне становище обвинуваченого, тяжкість правопорушень, у яких він обвинувачується, внесення застави саме в такому розмірі може гарантувати виконання обвинуваченим покладених на нього обов`язків.
На підставі викладеного, керуючись ст.331 КПК України, суд, -
ухвалив:
Клопотання прокурора задовольнити.
Продовжити обвинуваченому ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,запобіжний захід у виді тримання під вартою в ДУ «Київський слідчий ізолятор» строком на 60 днів, починаючи з 30 січня 2024 року до 28 березня 2024 року включно, з альтернативою внесення застави у розмірі 53 680 грн. на наступний депозитний рахунок:
Отримувач: Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Київській області.
Код отримувача (ЄДРПОУ): 26268119
р/р 37312095018661
Банк отримувача: Держказначейська служба України, м. Київ
Код банку: 820172
Рахунок отримувача : UA768201720355259001000018661
Обвинувачений або заставодавець мають право у будь-який момент часу внести заставу у розмірі, визначеному в даній ухвалі протягом її дії.
У разі внесення застави та з моменту звільнення обвинуваченого з-під варти внаслідок внесення застави, визначеної у даній ухвалі, обвинувачений зобов`язаний виконати покладені на нього обов`язки, пов`язані із застосуванням запобіжного заходу у вигляді застави: прибувати за кожною вимогою до прокурора чи суду, котрі будуть здійснювати розслідування чи розгляд по суті кримінального провадження щодо нього; не відлучатися з місця реєстрації за адресою: АДРЕСА_2 , без дозволу прокурора чи суду, котрі будуть здійснювати розслідування чи розгляд по суті кримінального провадження щодо нього; повідомляти прокурора чи суд, котрі будуть здійснювати розслідування чи розгляд по суті кримінального провадження щодо нього, про зміну свого місця проживання.
З моменту звільнення з-під варти у зв`язку з внесенням застави, обвинувачений вважається таким, до якого застосовано запобіжний захід у виді застави.
Ухвала підлягає негайному виконанню, в частині продовження строку тримання під вартою може бути оскаржена до Київського апеляційного суду протягом 5 (п`яти) днів після її проголошення, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Києво-Святошинський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 30.01.2024 |
Оприлюднено | 01.02.2024 |
Номер документу | 116630605 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти власності Крадіжка |
Кримінальне
Києво-Святошинський районний суд Київської області
Хрипун С. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні