ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Коцюбинського, 2А, м. Ужгород, 88000, e-mail: inbox@zk.arbitr.gov.ua, вебадреса: http://zk.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
"29" січня 2024 р. м. УжгородСправа № 907/59/24
Суддя Господарського суду Закарпатської області Андрейчук Л.В., розглянувши матеріали позовної заяви за позовом Хустської окружної прокуратури Закарпатської області в інтересах держави в особі
позивача 1 Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, м. Київ
позивача 2 Закарпатської обласної державної адміністрації (Закарпатська обласна військова адміністрація), м. Ужгород
до відповідача 1 Хустської районної державної адміністрації (Хустська районна військова адміністрація), м. Хуст
до відповідача 2 Синевирської сільської ради, с. Синевир Закарпатської області
до відповідача 3 Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області, м. Ужгород
про визнання недійсними розпорядження, наказу, скасування державної реєстрації в Державному земельному кадастрі, скасування державної реєстрації речових прав та повернення земельної ділянки у державну власність,
ВСТАНОВИВ:
Хустська окружна прокуратура Закарпатської області в особі Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Закарпатської обласної державної адміністрації (Закарпатська обласна військова адміністрація) заявила позов до Хустської районної державної адміністрації (Хустська районна військова адміністрація), Синевирської сільської ради, Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області про визнання недійсними розпорядження, наказу, скасування державної реєстрації в Державному земельному кадастрі, скасування державної реєстрації речових прав та повернення земельної ділянки у державну власність.
Позовна заява від 26.01.2024 (вх. №№ 02.3.1-05/62/24) підлягає залишенню без руху відповідно до приписів ч. 1 ст. 174 Господарського процесуального кодексу України, оскільки подана без додержання вимог, викладених у ст. 162, 164, 172 ГПК України.
Відповідно до пункту 2 частини третьої статті 162 ГПК України, позовна заява повинна містити повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта (для фізичних осіб - громадян України), якщо такі відомості відомі позивачу, вказівку на статус фізичної особи - підприємця (для фізичних осіб - підприємців), відомі номери засобів зв`язку та адресу електронної пошти, відомості про наявність або відсутність електронного кабінету.
Всупереч вимогам п. 2 ч. 3 ст. 162 ГПК України, позивачем не вказано код Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України. Також не зазначено код ЄДРПОУ самого позивача (Хустської окружної прокуратури).
Відповідно до вимог ч.2 ст. 164 ГПК України, позивач зобов`язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги.
Судом встановлено, що додані до позовної заяви документи (копії таксаційного опису ділянок, на які накладається земельна ділянка з кадастровим номером 2122486900:02:003:0002 на 5 арк.), виготовлені в нечитабельній якості, що в свою чергу не дає суду можливості дослідити обставини, викладені позивачем у позовній заяві та умови зазначених документів та встановити інформацію, яку містять вказані документи.
За приписами ч. 1 ст. 174 ГПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 162, 164, 172 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху з наданням строку для усунення недоліків, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
З огляду на викладене, керуючись ст. ст. 162, 164, 172, 174 Господарського процесуального кодексу України, суд
ПОСТАНОВИВ:
1.Позовну заяву Хустської окружної прокуратури Закарпатської області від 26.01.2024 (вх. №№ 02.3.1-05/62/24) - залишити без руху.
2.Повідомити позивача про необхідність усунення недоліків позовної заяви шляхом подання до господарського суду Закарпатської області зазначених в мотивувальній частині даної ухвали доказів у строк не пізніше десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Роз`яснити заявнику, що:
- в разі усунення недоліків позовної заяви у строк, встановлений судом, вона вважається поданою у день первинного її подання до господарського суду та приймається до розгляду, про що суд постановляє ухвалу в порядку, встановленому статтею 176 цього Кодексу.
- в разі не усунення недоліків позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається особі, що звернулася із позовною заявою.
Вебадреса сторінки на офіційному вебпорталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається http://court.gov.ua/fair/sud5008/ або http://www.reyestr.court.gov.ua.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя Л.В. Андрейчук
Суд | Господарський суд Закарпатської області |
Дата ухвалення рішення | 29.01.2024 |
Оприлюднено | 01.02.2024 |
Номер документу | 116636412 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Закарпатської області
Андрейчук Л.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні