Ухвала
від 30.01.2024 по справі 144/210/24
ТЕПЛИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 144/210/24

Провадження № 2/144/114/24

У Х В А Л А

про відкриття провадження

у цивільній справі

"30" січня 2024 р. смт Теплик

Суддя Теплицькогорайонного суду ДовгалюкЛ.В., розглянувши передану відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: Служба у справах дітей Теплицької селищної ради про позбавлення батьківських прав, -

В С Т А Н О В И В :

Позивач звернувся до суду з указаним позовом.

Позовна заява подана з додержанням вимог ст. ст. 175,177 ЦПК України.

Підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення та відмови у відкритті провадження у справі не вбачається.

Відповідно до ч. 2 ст. 19 ЦПК Україницивільне судочинство у порядку позовного провадження здійснюється за правилами загального та спрощеного провадження. Ці правила визначаються ухвалою суду про відкриття провадження (п. 4 ч. 2ст. 187 ЦПК України).

З огляду на предмет позову, дана справа підлягає розгляду за правилами загального позовного провадження.

Вивчивши матеріали позовної заяви, суддя дійшов висновку про необхідність прийняття позовної заяви до розгляду, відкриття провадження у справі та призначення підготовчого судового засідання.

У відповідності до п. 7 ч. 2 ст. 187 ЦПК України в ухвалі про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження зазначається результат вирішення заяв і клопотань позивача, що надійшли разом з позовною заявою, якщо їх вирішення не потребує виклику сторін.

Разом із позовною заявою позивачем подано клопотанням про витребування доказів, а саме: витребувати з Головного центру обробки спеціальної інформації Державної прикордонної служби України (вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601) відомостей щодо перетину державного кордону громадянкою ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у період зі 2021 року по теперішній час.

Згідно п. 4 ч. 5 ст. 12 ЦПК України, суд, зберігаючи об`єктивність і неупередженість сприяє учасникам судового процесу в реалізації ними прав, передбачених цим Кодексом.

Як визначеност. 76 ЦПК України, доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.

У відповідності до частин 1 ст. 81 ЦПК Україникожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Відповідно до частин 1 та 3 ст. 84ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. У разі задоволення клопотання суд своєю ухвалою витребовує відповідні докази.

Зважаючи на предмет спору, заявлені позовні вимоги, з огляду на те, що докази, а також із метою повного, всебічного та об`єктивного розгляду справи, суд вважає, що клопотання позивача підлягає до задоволення.

Керуючись ст. ст. 12, 19, 76, 81, 84, 187, 189, 190-191, 193, 196, 353 ЦПК України, -

П О С Т А Н О В И В :

Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: Служба у справах дітей Теплицької селищної ради про позбавлення батьківських прав.

Розгляд справи проводити за правилами загального позовного провадження.

Призначити підготовче судове засідання у справі на 09 годину 00 хвилин 22.02.2024 у залі судових засідань у приміщенні Теплицького районного суду Вінницької області (смт. Теплик, вул. І. Франка, 26).

Клопотання позивача про витребування доказів задовольнити.

Витребувати з Головного центру обробки спеціальної інформації Державної прикордонної служби України (вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601) відомості щодо перетину державного кордону громадянкою ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1 , у період з 2021 року по теперішній час.

Встановити Головному центру обробки спеціальної інформації Державної прикордонної служби України строк для надання вказаних вище документів10 днів з дня отримання ухвали суду.

Викликати у судове засідання учасників справи та надіслати їм ухвалу про відкриття провадження у справі, відповідачу також копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.

Встановити відповідачу п`ятнадцятиденний строк для подання відзиву на позов з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі.

У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, і всі наявні у нього докази на підтвердження заперечення проти позову, а також документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи згідно ч. 3 ст. 83 ЦПК України.

У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 8 ст. 178 ЦПК України).

Відповідач має право пред`явити зустрічний позов у строк для подання відзиву.

Встановити позивачу п`ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, яка має відповідати вимогам частин третьої - п`ятої ст. 178 ЦПК України.

Встановити відповідачу п`ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, яке має відповідати вимогам частин третьої - п`ятої ст. 178 ЦПК України.

Встановити третій особі десятиденний строк з дня отримання ухвали про відкриття провадження у справі або відзиву на позов для подання письмових пояснень щодо позову або відзиву, які мають відповідати вимогам частин третьої - шостої ст. 178 ЦПК України.

Одночасно з подачею пояснень на позовну заяву або відзиву третя особа надає суду докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються аргументи та міркування на підтримку або заперечення щодо предмета позову, а також документи, що підтверджують надіслання (надання) пояснень і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.

Роз`яснити учасникам справи, що будь-яка письмова заява, клопотання, заперечення повинні відповідати вимогам ст. 183 ЦПК України. Суд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання зазначених вимог, повертає її заявнику без розгляду.

Попередити учасників справи про неприпустимість зловживання процесуальними правами. Учасники судового процесу та їх представники повинні добросовісно користуватися процесуальними правами.

Інформацію щодо справи можна отримати на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет: http://court.gov.ua/fair/.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню в апеляційному порядку окремо від рішення суду не підлягає.

Суддя

СудТеплицький районний суд Вінницької області
Дата ухвалення рішення30.01.2024
Оприлюднено01.02.2024
Номер документу116652877
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про позбавлення батьківських прав

Судовий реєстр по справі —144/210/24

Ухвала від 03.06.2024

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Медвецький С. К.

Ухвала від 16.05.2024

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Медвецький С. К.

Ухвала від 08.05.2024

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Медвецький С. К.

Рішення від 04.04.2024

Цивільне

Теплицький районний суд Вінницької області

Довгалюк Л. В.

Рішення від 04.04.2024

Цивільне

Теплицький районний суд Вінницької області

Довгалюк Л. В.

Ухвала від 30.01.2024

Цивільне

Теплицький районний суд Вінницької області

Довгалюк Л. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні