УХВАЛА
01 лютого 2024 р.Справа № 480/9410/21 Другий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:
Головуючого судді: Жигилія С.П.,
Суддів: Перцової Т.С. , Русанової В.Б. ,
розглянувши в порядку письмового провадження у приміщенні Другого апеляційного адміністративного суду адміністративну справу за апеляційною скаргою Шосткинської міської ради Сумської області на рішення Сумського окружного адміністративного суду від 13.04.2022 по справі № 480/9410/21
за позовом Головного управління ДПС у Сумській області
до Комунального підприємства "Міський ринок міста Шостка"
про стягнення податкового боргу,
ВСТАНОВИВ:
Рішенням Сумського окружного адміністративного суду від 13.04.2022 задоволено позов Головного управління ДПС у Сумській області до Комунального підприємства "Міський ринок міста Шостка" про стягнення податкового боргу .
На зазначене рішення Шосткинською міською радою Сумської області подано апеляційну скаргу.
На зазначене судове рішення позивач подав апеляційну скаргу.
Ухвалами Другого апеляційного адміністративного суду від 13.11.2023 відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою Шосткинської міської рада Сумської області на рішення Сумського окружного адміністративного суду від 13.04.2022 по справі № 480/9410/21 та призначено справу до розгляду в порядку письмового провадження.
Дослідивши матеріали справи, колегія суддів дійшла висновку про необхідність перейти до розгляду справи з письмового провадження у відкрите судове засідання з викликом сторін для з`ясування всіх обставин у справі.
Згідно з ч. 2 ст. 311 КАС України якщо під час письмового провадження за наявними у справі матеріалами суд апеляційної інстанції дійде висновку про те, що справу необхідно розглядати у судовому засіданні, то він призначає її до апеляційного розгляду в судовому засіданні.
Керуючись ст. 311 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
У Х В А Л И В:
Адміністративну справу за апеляційною скаргою Шосткинської міської рада Сумської області на рішення Сумського окружного адміністративного суду від 13.04.2022 по справі № 480/9410/21 призначити до апеляційного розгляду на 13.02.2024 о 14:50 у відкритому судовому засіданні в приміщенні Другого апеляційного адміністративного суду у залі судових засідань № 6.
У судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі та їх представників.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та касаційному оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя Жигилій С.П.Судді Перцова Т.С. Русанова В.Б.
Суд | Другий апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 01.02.2024 |
Оприлюднено | 05.02.2024 |
Номер документу | 116739528 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо погашення податкового боргу, з них стягнення податкового боргу |
Адміністративне
Другий апеляційний адміністративний суд
Жигилій С.П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні