Справа № 951/60/24
Провадження №2-о/951/17/2024
УХВАЛА
05 лютого 2024 року суддя Козівського районного суду Тернопільської області Гриновець О. Б., вивчивши матеріали заяви ОСОБА_1 , заінтересовані особи: ОСОБА_2 , Купчинецька сільська рада Тернопільської області, інша особа ОСОБА_3 про визнання особи недієздатною, встановлення опіки та призначення опікуна
установила:
уповноважений представник заявника ОСОБА_1 адвокат Головацький В. Ф. звернувся до суду із заявою в якій просить призначити судову-психіатричну експертизу, визнати ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , недієздатним та встановити над ним опіку, призначити опікуном ОСОБА_1 .
Згідно з ухвали судді Козівського районного суду Тернопільської області Гриновець О. Б. від 23.01.2024 заяву було залишено без руху у зв`язку з її істотними недоліками.
На усунення недоліків заявнику надавався п`ятиденний строк.
29.01.2024 (вх. № 403/24-Вх.) уповноважений представник заявника ОСОБА_1 адвокат Головацький В. Ф. через канцелярію суду подав заяву про усунення недоліків.
Станом на момент постановлення цієї ухвали жодних інших документів на виконання ухвали про залишення заяви без руху від 23.01.2024 до суду не надходило.
Перевіривши подану заяву, суд дойшов висновку, що стороною заявника не було усунуто недоліки заяви, вказані в ухвалі від 23.01.2024.
Відповідно до вимог ч. 3 ст. 185 ЦПК України, якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений судом строк не усунув недоліки позовної заяви, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
З огляду на те, що заява подана без додержання вимог передбачених Цивільним процесуальним кодексом України, таку слід вважати неподаною та повернути заявнику.
Відповідно до ч. 7 ст. 185 ЦПК України повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Керуючись ст. ст. 175, 185, 259, 260 ЦПК України
постановила:
заяву ОСОБА_1 , заінтересовані особи: ОСОБА_2 , Купчинецька сільська рада Тернопільської області, інша особа ОСОБА_3 про визнання особи недієздатною, встановлення опіки та призначення опікуна вважати неподаною та повернути заявнику разом з усіма доданими до неї документами.
Копію заяви залишити в суді (ч. 6 ст. 185 ЦПК України).
Роз`яснити, що згідно з ч. 7 ст. 185 ЦПК України повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана до Тернопільського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня складення ухвали.
Учасник справи, якому повна ухвала суду не була вручена у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя О. Б. Гриновець
Суд | Козівський районний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 05.02.2024 |
Оприлюднено | 08.02.2024 |
Номер документу | 116808884 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи окремого провадження Справи про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною та поновлення цивільної дієздатності фізичної особи, з них: про визнання фізичної особи недієздатною |
Цивільне
Козівський районний суд Тернопільської області
Гриновець О. Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні