Справа № 715/2687/23
Провадження № 2/715/25/24
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 лютого 2024 року смт. Глибока
Суддя Глибоцького районного суду Чернівецької області Цуренко В.А. розглянувши заяву ОСОБА_1 про забезпечення позову у цивільній справі №715/2687/23,-
В С Т А Н О В И В :
У провадженні суду перебуває цивільна справа №715/2687/23 провадження №2/715/25/24 за позовом ОСОБА_1 до Акціонерного товариства «Сенс Банк», треті особи: Приватний нотаріус Козлова Наталія Володимирівна, Акціонерне товариство «Альфа Банк», Акціонерне товариство «Укрсоцбанк», ОСОБА_2 про витребування майна із чужого володіння та позов третьої особи ОСОБА_2 до Акціонерного товариства «Сенс Банк», треті особи: Приватний нотаріус Козлова Наталія Володимирівна, Акціонерне товариство «Альфа Банк», Акціонерне товариство «Укрсоцбанк», ОСОБА_1 про витребування майна із чужого володіння.
12 лютого 2024 року ОСОБА_1 , подала до суду заяву про забезпечення позову, в якій просить суд з метою забезпечення позову заборонити вчинення будь-яких дій щодо відчуження квартири АДРЕСА_1 , а також зобов`язати представників АТ «Альфа-Банк» не чинити перешкоди ОСОБА_1 та її наймачам у користуванні вказаною квартирою.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що заява про забезпечення позову підлягає задоволенню з наступних підстав.
Відповідно до ч. 2 ст. 149 ЦПК України, забезпечення позову допускається як до пред`явлення позову, так і на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття таких заходів може істотно ускладнити чи унеможливити виконання рішення суду або ефективний захист, або поновлення порушених чи оспорюваних прав або інтересів позивача, за захистом яких він звернувся або має намір звернутися до суду.
Згідно із роз`ясненнями (п.1 ч.2) наданими у Постанові Пленуму Верховного Суду України № 9 від 22 грудня 2006 року «Про практику застосування судами цивільного процесуального законодавства при розгляді заяв про забезпечення позову», забезпечення позову допускається на будь-якій стадії розгляду справи після відкриття провадження у ній, якщо невжиття заходів забезпечення може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.
Враховуючи докази, надані заявницею на підтвердження своїх вимог, факт того, що невжиття заходів забезпечення позову може в подальшому ускладнити або зробити неможливим виконання рішення суду, суд приходить до висновку, що слід заборонити вчинення будь-яких дій щодо вказаного майна шляхом накладення заборони на відчуження, саме такий спосіб забезпечення позову буде достатнім для уникнення порушення прав ОСОБА_1 .
На пiдставi викладеного, керуючись ст.ст. 149-159, 260 ЦПК України,-
П О С Т А Н О В И В :
Заяву ОСОБА_1 про забезпечення позову у цивільній справі №715/2687/23 задовольнити.
Заборонити Акціонерному товариству «Сенс Банк» та за його дорученням вчиняти дії щодо відчуження квартири АДРЕСА_1 .
Ухвала підлягає негайному виконанню.
Ухвала може бути оскаржена у апеляційному порядку до Чернівецького апеляційного суду через Глибоцький районний суд шляхом подачі в п`ятнадцятиденний строк з дня її проголошення апеляційної скарги.
Оскарження ухвали про забезпечення позову не зупиняє її виконання, а також не перешкоджає подальшому розгляду справи.
Суддя:
Суд | Глибоцький районний суд Чернівецької області |
Дата ухвалення рішення | 12.02.2024 |
Оприлюднено | 13.02.2024 |
Номер документу | 116913736 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них страхування, з них іпотечного кредиту |
Цивільне
Глибоцький районний суд Чернівецької області
Цуренко В. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні