Ухвала
від 13.02.2024 по справі 907/264/16
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД Закарпатської області

Адреса: вул. Коцюбинського, 2а, м. Ужгород, 88000

e-mail: inbox@zk.arbitr.gov.ua

вебадреса: http://zk.arbitr.gov.ua


УХвала

"13" лютого 2024 р. м. Ужгород Справа №907/264/16

Суддя Господарського суду Закарпатської області Пригара Л.І.,

розглянувши клопотання ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю Консервний завод Універ, м. Виноградів Закарпатської області про участь у судовому засіданні по розгляду справи №907/264/16 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Консервний завод Універ, м. Виноградів Закарпатської області до відповідача UNIMATIK KFT, м. Ніредьхаза, Угорщина про визнання права власності на обладнання, в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду,

ВСТАНОВИЛА:

Ухвалою суду від 05.12.2023 підготовче засідання у справі №907/264/16 відкладено на 20.02.2024. Явку уповноважених представників сторін у підготовче засідання визнано обов`язковою.

Ліквідатор Товариства з обмеженою відповідальністю Консервний завод Універ, м. Виноградів Закарпатської області на адресу суду надіслала клопотання №02-01/07 від 22.01.2024 (вх. №02.3.1-02/818/24 від 05.02.2024) про участь у судовому засіданні по розгляду справи №907/264/16 в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.

Розглянувши наведене клопотання, суд приходить до наступних висновків.

Статтею 197 ГПК України передбачено, що учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи. Суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції у приміщенні суду, визначеному судом. У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов`язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п`ять днів до відповідного судового засідання.

Водночас за змістом ч. 7 ст. 11 Закону України Про судоустрій і статус суддів, учасникам судового процесу на підставі судового рішення забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому законом; обов`язок забезпечити проведення відеоконференції покладається на суд, який отримав судове рішення про проведення відеоконференції, незалежно від спеціалізації та інстанції суду, який прийняв таке рішення.

Наказом Державної судової адміністрації України від 08.04.2020 за №169 затверджено Порядок роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду. Пунктом 2 розділу ІІ цього Порядку визначено, що системою відеоконференцзв`язку є комплекс технічних засобів і програмного забезпечення EаsyCon, що забезпечує проведення судових засідань в режимі відеоконференцзв`язку. Крім того, у розділах ІІ, ІІІ вказаного Порядку встановлено процедуру подання заяви про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, форму та зміст такої заяви, визначено механізм призначення та проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду. Відповідно до пункту 1 розділу ІІІ Порядку для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції учасник справи повинен попередньо зареєструватись з використанням власного електронного підпису в Системі на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою www.court.gov.ua та перевірити наявні у нього власні технічні засоби на відповідність технічним вимогам, наведеним в додатку 1 до цього Порядку.

Враховуючи вищевикладене, суд доходить висновку про проведення підготовчого засідання у справі №907/264/16, яке призначено на 20.02.2024 на 14 год. 00 хв., за участю ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю Консервний завод Універ, м. Виноградів Закарпатської області в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів ліквідатора позивача.

Керуючись ст. 197, 234 Господарського процесуального кодексу України

СУД ПОСТАНОВИВ:

1. Клопотання ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю Консервний завод Універ, м. Виноградів Закарпатської області про участь у підготовчому засіданні по розгляду справи №907/264/16 в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду задоволити.

2. Підготовче засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Закарпатської області за адресою: м. Ужгород, вул. Коцюбинського, 2а в залі судових засідань №1 у режимі відеоконференції.

3. Проведення підготовчого засідання в режимі відеоконференції, яке відбудеться 20 лютого 2024 р. о 14:00 год., здійснити за допомогою системи відеоконференцзв`язку "EаsyCon" (https://easycon.com.ua/).

4. Для участі в підготовчому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду ліквідатору позивача необхідно використовувати комп`ютерну техніку або смартфони з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення, а також зв`язатися з Господарським судом Закарпатської області у день призначеного підготовчого засідання.

5. Ухвалу направити на електронну адресу заявника.

6. Ухвала набирає законної сили у відповідності до ст. 235 Господарського процесуального кодексу України та не може бути оскаржена в апеляційному порядку окремо від рішення суду на підставі ст. 255 Господарського процесуального кодексу України. Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.

7. Вебадреса сторінки на офіційному вебпорталі судової влади України в Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається, - http://court.gov.ua/fair/sud5008/ або http://www.reyestr.court.gov.ua.

Суддя Пригара Л.І.

Дата ухвалення рішення13.02.2024
Оприлюднено16.02.2024

Судовий реєстр по справі —907/264/16

Ухвала від 21.03.2024

Господарське

Господарський суд Закарпатської області

Пригара Л.І.

Ухвала від 26.02.2024

Господарське

Господарський суд Закарпатської області

Пригара Л.І.

Ухвала від 13.02.2024

Господарське

Господарський суд Закарпатської області

Пригара Л.І.

Ухвала від 05.12.2023

Господарське

Господарський суд Закарпатської області

Пригара Л.І.

Ухвала від 08.11.2023

Господарське

Господарський суд Закарпатської області

Пригара Л.І.

Ухвала від 30.06.2016

Господарське

Господарський суд Закарпатської області

Бобрик Г.Й.

Ухвала від 18.05.2016

Господарське

Господарський суд Закарпатської області

Бобрик Г.Й.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні