ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КИЄВА
справа № 753/1166/24
провадження № 2/753/3262/24
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"12" лютого 2024 р. суддя Дарницький районний суд м. Києва Лужецька О.Р., розглянувши матеріали цивільної справи за ОСОБА_1 до Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дарницького району міста Києва про поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу
В С Т А Н О В И В :
В провадженні Дарницького районного суду міста Києва знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дарницького району міста Києва про поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.
Ухвалою Дарницького районного суду м. Києва від 06.02.2024 р. відкрито провадження у даній справі та постановлено проводити розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження з викликом сторін.
12.02.2024 р. від представника відповідача ОСОБА_2 до суду надійшли заперечення проти розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження, в якому просить суд розглядати справу за правилами загального позовного провадження.
Вивчивши матеріали справи, суд дійшов наступного висновку.
Відповідно до ч. 4 ст. 277 ЦПК України якщо відповідач в установлений судом строк подасть заяву із запереченнями проти розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження, суд залежно від обґрунтованості заперечень відповідача постановляє ухвалу про:1) залишення заяви відповідача без задоволення; 2) розгляд справи за правилами загального позовного провадження та заміну засідання для розгляду справи по суті підготовчим засіданням.
Згідно ч. 5 ст. 277 ЦПК України, якщо відповідач не подасть у встановлений судом строк такі заперечення, він має право ініціювати перехід до розгляду справи за правилами загального позовного провадження лише у випадку, якщо доведе, що пропустив строк з поважних причин.
Відповідно до п. 2 ч.4 ст.19 ЦПК України спрощене позовне провадження, зокрема, призначене для розгляду справ, що виникають з трудових відносин.
Згідно з п.2 ч. 1 ст. 274 ЦПК України у порядку спрощеного позовного провадження розглядаються справи, що виникають з трудових відносин.
Як вбачається з матеріалів справи предмет позову виник з трудових відносин.
Таким чином частиною 4 ст. 19, та частиною 1 ст. 274 ЦПК України імперативно визначено, що у порядку спрощеного позовного провадження розглядаються справи, що виникають з трудових відносин.
У своєму клопотанні про розгляд справи у порядку загального позовного провадження, представник не зазначив жодних обставин, які б перешкоджали розгляду справи та ухваленню судового рішення в порядку спрощеного позовного провадження.
Характер спірних правовідносин та предмет доказування у справі не вимагають проведення підготовчого судового засідання.
При визначенні порядку судового розгляду цієї справи судом застосовано процесуальні вимоги частини 4 ст. 19, частини 1 ст. 274 ЦПК України .
Клопотання відповідача про розгляд справи за правилами загального позовного провадження не містить жодного обґрунтування щодо необхідності зміни судом порядку судового розгляду, який визначено в ухвалі про відкриття провадження у справі, а тому подану заяву слід залишити без задоволення.
Керуючись ст. ст. 274, 277 ЦПК України, -
У Х В А Л И В:
Заяву представника відповідача ОСОБА_2 про перехід до розгляду справи за правилами загального позовного провадження - залишити без задоволення.
Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
СУДДЯ О.Р. ЛУЖЕЦЬКА
Суд | Дарницький районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 12.02.2024 |
Оприлюднено | 19.02.2024 |
Номер документу | 117012695 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них |
Цивільне
Дарницький районний суд міста Києва
Лужецька О. Р.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні