Ухвала
від 15.02.2024 по справі 640/32286/21
ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУДСправа № 640/32286/21

УХВАЛА

15 лютого 2024 року м. Київ

Колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду у складі судді-доповідача Бєлової Л.В. та суддів Аліменка В.О., Кучми А.Ю., перевіривши заяви Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі за адміністративним позовом Головного управління Держпраці у Херсонській області до Акціонерного товариства «Державна продовольчо-зернова корпорація України» про застосування заходів реагування,

ВСТАНОВИЛА:

У листопаді 2021 року позивач, Головне управління Держпраці у Херсонській області, звернувся до суду першої інстанції з адміністративним позовом, у якому просив:

- застосувати заходи реагування у сфері державного нагляду (контролю) до: Акціонерного товариства «Державна продовольчо-зернова корпорація України», його відокремлених підрозділів: філії АТ «ДПЗКУ» «Голопристанський елеватор», розташованої за адресою: вул. Елеваторна, буд.1, м. Гола Пристань, Херсонська обл., інд. 75600; філії AT «ДПЗКУ» «Брилівський елеватор», розташованої за адресою: вул. Вишнева, буд.64, смт. Брилівка, Олешківського р-ну, Херсонська обл., інд. 75143; філії AT «ДПЗКУ» «Братолюбівський елеватор», розташованої за адресою: вул. Робоча, буд.1, с. Константинівка, Горностаївського р-ну, Херсонська обл., інд. 74640; філії AT «ДПЗКУ» «Партизанський елеватор», розташованої за адресою: вул. Центральна, буд. 1, смт. Рикове, Генічеського р-ну, Херсонської обл., інд. 75550; філії AT «ДПЗКУ» «Білокриницький комбінат хлібопродуктів», розташованого за адресою: вул. Каховська, буд. 5, смт. Біла Криниця, Великоолександрівського р-ну, Херсонської обл., інд. 74112; філії AT «ДПЗКУ» «Великолепетиський елеватор», розташованої за адресою, вул. Хмельницького, 157, смт. Велика Лепетиха, Великолепетиського р-ну, Херсонської обл., інд. 74501;

- заборонити філії AT «ДПЗКУ» «Голопристанський елеватор» виконання робіт та експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, зокрема, виконання робіт в діючих електроустановках напругою понад 1000 В, експлуатацію повітрозбірника AC-OTS50L, V=50 л, Р= 8 кг/см2, експлуатацію ліфта облік. №2337 до усунення порушень, зазначених в пунктах 20, 34, 45, 48, 49 акту проведення позапланового заходу (перевірки) від 12 серпня 2021 року №150/2;

- заборонити філії AT «ДПЗКУ» «Брилівський елеватор» виконання робіт та експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, зокрема, виконання вантажно-розвантажувальних робіт за допомогою машин і механізмів, виконання робіт в діючих електроустановках напругою понад 1000 В, виконання газонебезпечних робіт та робіт у вибухопожежонебезпечних зонах та/або пожежонебезпечних зонах, виконання робіт пов`язаних із зберіганням балонів із зрідженим газом, експлуатацію вантажопідіймальної машини (електричний таль в приміщенні слюсарної дільниці), експлуатацію електроустаткування напругою понад 1000 В, експлуатацію обладнання, що працює під тиском (повітрозбірник пересувного компресора PT-0013, V=1000 л, Р=8 бар), експлуатацію обладнання та захисні системи, призначені для використання в потенційно вибухонебезпечних середовищах, зазначені у додатку 1 до Технічного регламенту обладнання та захисних систем, призначених для використання в потенційно вибухонебезпечних середовищах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року №1055 до усунення порушень, зазначених в пунктах 1, 48, 49, 84, 85, 125, 136, 162 акту проведення позапланового заходу (перевірки) від 12 серпня 2021 року №150/6;

- заборонити філії AT «ДПЗКУ» «Братолюбівський елеватор» виконання робіт та експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, зокрема, виконання робіт пов`язаних із очисткою, нейтралізацією резервуарів, тари та інших ємностей з-під нафтопродуктів, кислот, лугів та інших небезпечних речовин, виконання вантажно-розвантажувальних робіт за допомогою машин і механізмів, експлуатацію ліфта, експлуатацію устаткування, пов`язаного з використанням, зберіганням, транспортуванням, застосуванням вибухопожежонебезпечних і небезпечних речовин 1 і 2 класу небезпеки, маса яких дорівнює або перевищує нормативи порогових мас (посудини під тиском для зберігання ЗВГ - Зшт, газорегулююче обладнання, ємності для зберігання ДП та їх устаткування), експлуатацію посудини, що працює під тиском (посудина для зберігання ЗВГ реєстр. №011817), експлуатацію електроустаткування напругою понад 1000 В до усунення порушень, зазначених в пунктах 1, 2, 24, 29 акту проведення позапланового заходу (перевірки) від 12 серпня 2021 року №150/3;

- заборонити філії AT «ДПЗКУ» «Партизанський елеватор» виконання робіт та експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, зокрема, виконання газонебезпечних робіт та робіт у вибухопожежонебезпечних зонах та/або пожежонебезпечних зонах (склад - ємність ПММ), виконання робіт пов`язаних із очисткою, нейтралізацією резервуарів, тари та інших ємностей з-під нафтопродуктів, кислот, лугів та інших небезпечних речовин, виконання вантажно-розвантажувальних робіт за допомогою машин і механізмів, виконання робіт в діючих електроустановках напругою понад 1000 В, експлуатацію обладнання, що працює під тиском (компресор), експлуатацію ємності для зберігання пального 30 куб.м (1 од.), експлуатацію ліфтів до усунення порушень, зазначених в пунктах 1, 2 акту проведення позапланового заходу (перевірки) від 12 серпня 2021 року №150/5;

- заборонити філії AT «ДПЗКУ» «Білокриницький комбінат хлібопродуктів» виконання робіт та експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, зокрема, виконання вантажно-розвантажувальних робіт за допомогою машин і механізмів, експлуатацію вантажопідіймальних лебідок реєстр. №№ 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09 до усунення порушень, зазначених в пунктах 14, 15, 23, 24 акту проведення позапланового заходу (перевірки) від 12 серпня 2021 року №150/1;

- заборонити філії AT «ДПЗКУ» «Великолепетихський елеватор» виконання робіт та експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, зокрема, виконання вантажно-розвантажувальних робіт за допомогою машин і механізмів, експлуатацію вантажопідіймальної електричної талі ТЕ 320 реєстр №б/н до усунення порушень, зазначених в пунктах 1, 15, 16 акту проведення позапланового заходу (перевірки) від 12 серпня 2021 року №150/4.

Рішенням Окружного адміністративного суду від 24 листопада 2022 року адміністративний позов задоволено частково.

Не погоджуючись з таким рішенням суду, відповідачем подано апеляційну скаргу, у якій просить рішення суду першої інстанції скасувати та прийняти нову постанову, якою у задоволенні позовних вимог відмовити в повному обсязі. Апелянт мотивує свої вимоги тим, що судом першої інстанції неповно з`ясовано обставини, що мають значення для справи, висновки суду не відповідають обставинам справи.

Ухвалою Шостого апеляційного адміністративного суду від 09 травня 2023 року відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою Акціонерного товариства «Державна продовольчо-зернова корпорація України» на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 24 листопада 2022 року у справі за адміністративним позовом Головного управління Держпраці у Херсонській області до Акціонерного товариства «Державна продовольчо-зернова корпорація України» про застосування заходів реагування та призначено до розгляду у відкритому судовому засіданні на 31 травня 2023 року.

У відкритому судовому засіданні суду апеляційної інстанції 31 травня 2023 року суд ухвалив продовжити строки розгляду даної справи на розумний строк, а також відкласти розгляду даної справи на невизначений термін з метою повідомлення Головного управління Держпраці у Херсонській області з огляду на перебування позивача на тимчасово окупованій території.

Ухвалою Шостого апеляційного адміністративного суду від 31 січня 2024 року замінено позивача - Головне управління Держпраці у Херсонській області на його правонаступника - Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці та призначено наступне судове засідання 21 лютого 2024 року о 11:00 год.

13 та 14 лютого за вх. № 5633 на електронну пошту Шостого апеляційного адміністративного суду від відповідача надійшли дві ідентичні заяви про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Перевіривши заяви Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, суд зазначає наступне.

Згідно ч. ч. 2, 3 ст. 166 КАС України заяви, клопотання і заперечення подаються в письмовій або усній формі. У випадках, визначених цим Кодексом, заяви і клопотання подаються тільки в письмовій формі.

Заяви, клопотання і заперечення подаються та розглядаються в порядку, встановленому цим Кодексом. У випадках, коли цим Кодексом такий порядок не встановлений, він встановлюється судом.

Приписи ч. 1 ст. 167 КАС України визначають, що будь-яка письмова заява, клопотання, заперечення повинні містити, зокрема, перелік документів та інших доказів (за наявності), що додаються до заяви (клопотання, заперечення); інші відомості, які вимагаються цим Кодексом.

За правилами ч. 2 ст. 167 КАС України якщо заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої цієї статті і ці недоліки не дають можливості її розглянути, або якщо вона є очевидно безпідставною та необґрунтованою, суд повертає таку заяву (клопотання, заперечення) заявнику без розгляду.

Суд повертає письмову заяву (клопотання, заперечення) її заявнику без розгляду також у разі, якщо її подано особою, яка відповідно до частини шостої статті 18 цього Кодексу зобов`язана зареєструвати електронний кабінет, але не зареєструвала його.

Частиною третьою статті 3 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що провадження в адміністративних справах здійснюється відповідно до закону, чинного на час вчинення окремої процесуальної дії, розгляду і вирішення справи.

Згідно з частинами сьомою, восьмою статті 44 Кодексу адміністративного судочинства України документи (в тому числі процесуальні документи, письмові та електронні докази тощо) можуть подаватися до суду, а процесуальні дії вчинятися учасниками справи в електронній формі з використанням Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, за винятком випадків, визначених цим Кодексом. Процесуальні документи в електронній формі мають подаватися учасниками справи до суду з використанням Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи в порядку, визначеному Положенням про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).

Відповідно до частин першої, четвертої, дванадцятої статті 18 Кодексу адміністративного судочинства України, у судах функціонує Єдина судова інформаційно-телекомунікаційна система.

Єдина судова інформаційно-телекомунікаційна система відповідно до закону забезпечує обмін документами (надсилання та отримання документів) в електронній формі між судами, між судом та учасниками судового процесу, а також фіксування судового процесу і участь учасників судового процесу у судовому засіданні в режимі відеоконференції. Єдина судова інформаційно-телекомунікаційна система підлягає захисту із застосуванням комплексної системи захисту інформації з підтвердженою відповідністю

За правилом частини шостої статті 18 Кодексу адміністративного судочинства України (з урахуванням внесених до КАС України змін, які набрали чинності 18 жовтня 2023 року) адвокати, нотаріуси, державні та приватні виконавці, судові експерти, органи державної влади та інші державні органи, органи місцевого самоврядування, інші юридичні особи реєструють свої електронні кабінети в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, в обов`язковому порядку. Інші особи реєструють свої електронні кабінети в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, в добровільному порядку.

Процесуальні наслідки, передбачені цим Кодексом у разі звернення до суду з документом особи, яка відповідно до цієї частини зобов`язана зареєструвати електронний кабінет, але не зареєструвала його, застосовуються судом також у випадках, якщо інтереси такої особи у справі представляє адвокат.

Якщо реєстрація електронного кабінету в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, суперечить релігійним переконанням особи, яка зобов`язана його зареєструвати відповідно до цієї частини, передбачені цим Кодексом процесуальні наслідки звернення до суду такою особою без реєстрації електронного кабінету у вигляді залишення її документа без руху, його повернення або залишення без розгляду не застосовуються за умови, що особа заявила про такі обставини одночасно із поданням відповідного документа шляхом подання окремої обґрунтованої письмової заяви.

Відповідно до абзацу першого частини восьмої статті 18 Кодексу адміністративного судочинства України (з урахуванням внесених до КАС України змін, які набрали чинності 18 жовтня 2023 року) реєстрація в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, не позбавляє права на подання документів до суду в паперовій формі в порядку, визначеному цим Кодексом.

Разом з тим, згідно з абзацом другим частини восьмої статті 18 Кодексу адміністративного судочинства України (з урахуванням внесених до КАС України змін, які набрали чинності 18 жовтня 2023 року) особа, яка зареєструвала електронний кабінет в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, подає процесуальні та інші документи, письмові та електронні докази, вчиняє інші процесуальні дії в електронній формі виключно за допомогою Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи або її окремої підсистеми (модуля), що забезпечує обмін документами, з використанням власного електронного підпису, прирівняного до власноручного підпису відповідно до Закону України "Про електронні довірчі послуги", якщо інше не визначено цим Кодексом.

Особливості використання електронного підпису в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, визначаються Положенням про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).

Відтак процесуальне законодавство передбачає два шляхи подання документів до суду - в паперовій формі або в електронній формі виключно за допомогою ЄСІТС.

Своєю чергою відповідно до підпункту 15.1 пункту 15 частини першої розділу VІІ «Перехідні положення» Кодексу адміністративного судочинства України до визначення Положенням про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів), можливості вчинення передбачених цим Кодексом дій з використанням підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи такі дії вчиняються в такому порядку: подання, реєстрація, надсилання процесуальних та інших документів, доказів, формування, зберігання та надсилання матеріалів справи здійснюються в паперовій формі.

17 серпня 2021 року Вища рада правосуддя рішенням № 1845/0/15-21 затвердила Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, відповідно до пункту 2 якого це Положення визначає порядок функціонування в судах та органах системи правосуддя окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, зокрема підсистем «Електронний кабінет», «Електронний суд» та підсистеми відеоконференцзв`язку; порядок вчинення процесуальних дій в електронній формі з використанням таких підсистем; особливості використання в судах та органах системи правосуддя іншого програмного забезпечення в перехідний період до початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи у складі всіх підсистем (модулів).

04 вересня 2021 року в газеті «Голос України» опубліковано оголошення Вищої ради правосуддя про те, що окремі підсистеми (модулі) ЄСІТС починають функціонувати після опублікування оголошення про створення та забезпечення функціонування відповідної підсистеми (модуля) ЄСІТС яке має містити інформацію про підпункти, пункти цього розділу, які вводяться в дію у зв`язку з початком функціонування відповідної підсистеми (модуля) ЄСІТС.

Вища рада правосуддя повідомила, що з початком функціонування підсистем «Електронний кабінет», «Електронний суд», підсистеми відеоконференцзв`язку, зазнає змін, зокрема, порядок вчинення процесуальних (або інших) дій, особливості вчинення яких передбачені підпунктами 15.1, 15.5 підпункту 15 пункту 1 розділу VII «Перехідні положення» Кодексу адміністративного судочинства України.

Також повідомлено, що такі дії вчиняються з використанням підсистем (модулів) ЄСІТС у порядку, визначеному Положенням про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, затвердженим рішенням Вищої ради правосуддя від 17 серпня 2021 року № 1845/0/15-21, та нормами процесуального законодавства, що регулюють порядок вчинення таких дій після початку функціонування відповідних підсистем (модулів) ЄСІТС.

З 05 жовтня 2021 року офіційно почали функціонувати підсистеми «Електронний кабінет», «Електронний суд», підсистеми відеоконференцзв`язку.

У пункті 111 розділу V «Перехідні положення» Положення про порядок функціонування окремих підсистем Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (в редакції Рішення Вищої ради правосуддя № 977/0/15-23 від 12 жовтня 2023 року) визначено, що до початку функціонування всіх підсистем (модулів) ЄСІТС особи, крім осіб, які зобов`язані зареєструвати свої електронні кабінети в ЄСІТС або мають зареєстровані Електронні кабінети в ЄСІТС, можуть подавати до суду документи в електронній формі з використанням адреси електронної пошти, з якої надійшли документи, засвідчені кваліфікованим електронним підписом. До початку функціонування всіх підсистем (модулів) ЄСІТС суд надсилає особам, окрім осіб, які зобов`язані зареєструвати свої Електронні кабінети в ЄСІТС або мають зареєстровані Електронні кабінети в ЄСІТС, документи у справах на адресу електронної пошти, з якої до суду надійшли документи, засвідчені кваліфікованим електронним підписом.

Надсилання процесуальних документів в електронному вигляді передбачає використання сервісу «Електронний суд», розміщеному за посиланням (https://cabinet.court.gov.ua), відповідно з попередньою реєстрацією офіційної електронної адреси (Електронного кабінету) та з обов`язковим використанням власного електронного підпису.

Отже, альтернативою звернення учасників справи до суду з позовними заявами, скаргами та іншими визначеними законом процесуальними документами, оформленими в паперовій формі та підписаними безпосередньо учасником справи або його представником, є звернення з процесуальними документами в електронній формі з обов`язковим їх скріпленням власним електронним підписом учасника справи через підсистему «Електронний кабінет»

Апеляційним судом встановлено, що заяви Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, зареєстровані 13 та 14 лютого 2024 року за вх. № 5633 надіслано позивачем не за допомогою підсистеми «Електронний суд», а на електронну адресу суду апеляційної інстанції з використанням кваліфікованого електронного підпису.

Разом з тим, апеляційний суд вважає за необхідне наголосити, що заяви про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у цій справі подано Південним міжрегіональним управлінням Державної служби з питань праці - органом державної влади, а отже в силу приписів статті 18 КАС України останній зобов`язаний зареєструвати офіційну електронну адресу в ЄСІТС в обов`язковому порядку та подавати процесуальні та інші документи, письмові та електронні докази, вчиняє інші процесуальні дії в електронній формі виключно за допомогою Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи або її окремої підсистеми (модуля), що забезпечує обмін документами, з використанням власного електронного підпису, прирівняного до власноручного підпису відповідно до Закону України «Про електронні довірчі послуги», якщо інше не визначено цим Кодексом.

Суд звертає увагу позивача, що відповідно до висновку Великої Палати Верховного Суду, викладеного у постанові від 13 вересня 2023 року у справі № 204/2321/22, звернення фізичної особи до суду через офіційну електронну адресу суду з процесуальним електронним документом, який підписаний електронним підписом, є належним та правомірним способом безпосереднього звернення до суду, що ототожнюється із безпосереднім зверненням до суду через канцелярію або традиційними засобами поштового зв`язку і має кваліфікуватися саме як безпосереднє звернення до суду.

Наведені висновки не стосуються адвокатів, нотаріусів, приватних виконавців, судових експертів, державних органів та органів місцевого самоврядування, суб`єктів господарювання державного та комунального секторів економіки, які реєструють свої офіційні електронні адреси в ЄСІТС в обов`язковому порядку.

Із матеріалів заяв про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції вбачається, що вони надіслані Південним міжрегіональним управлінням Державної служби з питань праці на електронну адресу суду апеляційної інстанції, тобто не за допомогою підсистеми «Електронний суд». Зазначене свідчить про використання заявником способу звернення до апеляційного суду, який не передбачений чинним процесуальним законодавством.

Аналогічна правова позиція в ідентичних правовідносинах викладена в ухвалах Верховного Суду від 08 лютого 2024 року у справі № 380/20557/23, від 06 лютого 2024 року у справі № 520/19172/23.

З огляду на викладені вище обставини подання заяв про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції на електронну пошту, а не за допомогою Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи або її окремої підсистеми (модуля), що прямо передбачено КАС України, суд приходить до висновку про існування об`єктивних перешкод, які унеможливлюють їх розгляд в установлений процесуальним порядком спосіб, а тому вважає за необхідне повернути подані заяви без розгляду, оскільки останні подані способом, не передбаченим процесуальними нормами.

У постановах Великої Палати Верховного Суду від 03.06.2021 у справі № 9901/82/21, від 21.07.2021 у справі № 9901/76/21 зроблено висновок про те, що звернення з позовною заявою у спосіб, який не передбачений чинним процесуальним законодавством є підставою для повернення позовної заяви як такої, що подана особою, яка не має процесуальної дієздатності, не підписана або підписана особою, яка не має права її підписувати, або особою, посадове становище якої не вказано.

Керуючись ст. 18, 166, 167 КАС України, апеляційний суд

УХВАЛИВ:

Заяви Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції від 13 та 14 лютого 2024 року за вх. № 5633 у справі за адміністративним позовом Головного управління Держпраці у Херсонській області до Акціонерного товариства «Державна продовольчо-зернова корпорація України» про застосування заходів реагування - повернути без розгляду.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена протягом 30 днів шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до Верховного Суду з урахуванням положень статті 329 КАС України.

Суддя-доповідач Л.В. Бєлова

Судді В.О. Аліменко,

А.Ю. Кучма

СудШостий апеляційний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення15.02.2024
Оприлюднено19.02.2024
Номер документу117021798
СудочинствоАдміністративне
КатегоріяСправи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема щодо охорони праці

Судовий реєстр по справі —640/32286/21

Постанова від 27.03.2024

Адміністративне

Шостий апеляційний адміністративний суд

Бєлова Людмила Василівна

Постанова від 27.03.2024

Адміністративне

Шостий апеляційний адміністративний суд

Бєлова Людмила Василівна

Ухвала від 18.03.2024

Адміністративне

Шостий апеляційний адміністративний суд

Бєлова Людмила Василівна

Ухвала від 20.02.2024

Адміністративне

Шостий апеляційний адміністративний суд

Бєлова Людмила Василівна

Ухвала від 15.02.2024

Адміністративне

Шостий апеляційний адміністративний суд

Бєлова Людмила Василівна

Ухвала від 31.01.2024

Адміністративне

Шостий апеляційний адміністративний суд

Бєлова Людмила Василівна

Ухвала від 09.05.2023

Адміністративне

Шостий апеляційний адміністративний суд

Бєлова Людмила Василівна

Ухвала від 09.05.2023

Адміністративне

Шостий апеляційний адміністративний суд

Бєлова Людмила Василівна

Ухвала від 17.03.2023

Адміністративне

Шостий апеляційний адміністративний суд

Бєлова Людмила Василівна

Ухвала від 26.12.2022

Адміністративне

Шостий апеляційний адміністративний суд

Бєлова Людмила Василівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні