Ухвала
від 21.02.2024 по справі 727/3611/22
ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ЧЕРНІВЦІВ

Справа № 727/3611/22

Провадження № 6/727/29/24

У Х В А Л А

про виправлення описки

21 лютого 2024 року Шевченківський районний суд міста Чернівці в складі:

головуючого судді Літвінової О.Г.

при секретарі Вальків А.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в суді м. Чернівці заяву позивача ОСОБА_1 про виправлення описки в виконавчому листі в цивільній справі за позовом ОСОБА_1 в інтересах якої діє адвокат Новіков Олександр Павлович до ОСОБА_2 про вселення у квартиру та за зустрічним позовом ОСОБА_2 в інтересах якої діє адвокат Кирилюк Тетяна Анатоліївна до ОСОБА_1 про усунення перешкод в користуванні власністю шляхом визнання припиненим права користування житлом, -

встановив:

11 листопада 2022 року Шевченківським районним судом м. Чернівці було ухвалено рішення по цивільній справі № 727/3611/22 (провадження № 2/727/1026/22) за позовом ОСОБА_1 в інтересах якої діє адвокат Новіков Олександр Павлович до ОСОБА_2 про вселення у квартиру та за зустрічним позовом ОСОБА_2 в інтересах якої діє адвокат Кирилюк Тетяна Анатоліївна до ОСОБА_1 про усунення перешкод в користуванні власністю шляхом визнання припиненим права користування житлом.

Позивач звернулася досуду іззаявою провиправлення опискив виконавчомулисті суду,оскільки увиконавчому листіШевченківського районногосуду м.Чернівці,в резолютивнійчастині виконавчоголиста,зазначено невірнопо батькові ОСОБА_1 , а саме зазначено « ОСОБА_3 » замість вірного « ОСОБА_4 », а тому просила виправити описку в виконавчому листі суду.

На підставі ст. 269 ч.2 ЦПК України суд вирішує питання про внесення виправлень без повідомлення учасників справи.

Дослідивши матеріалисправи судвважає,що дійсноу виконавчомулисті судувід 27березня 2023року допущеноописку врезолютивній частинівиконавчого листа,зазначено невірнопо батькові ОСОБА_1 , а саме зазначено « ОСОБА_3 » замість вірного « ОСОБА_4 ».

Керуючись ч. 2 ст. 269 ЦПК України, суд ,-

ухвалив :

Заяву позивача ОСОБА_1 - задовольнити.

Виправити опискуу виконавчомулисті Шевченківськогорайонного судум.Чернівці від27березня 2023року,а самевважати вірнопо батькові ОСОБА_1 заміть невірно зазначеного ОСОБА_1 .

Апеляційна скарга на ухвалу може бути подана протягом п`ятнадцяти днів з дня отримання копії ухвали безпосередньо до Чернівецького апеляційного суду.

Суддя: О.Г.Літвінова

СудШевченківський районний суд м. Чернівців
Дата ухвалення рішення21.02.2024
Оприлюднено23.02.2024
Номер документу117156310
СудочинствоЦивільне
КатегоріяІнші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб)

Судовий реєстр по справі —727/3611/22

Ухвала від 19.02.2025

Цивільне

Чернівецький апеляційний суд

Кулянда М. І.

Ухвала від 30.01.2025

Цивільне

Шевченківський районний суд м. Чернівців

Літвінова О. Г.

Ухвала від 21.02.2024

Цивільне

Шевченківський районний суд м. Чернівців

Літвінова О. Г.

Ухвала від 21.12.2023

Цивільне

Чернівецький апеляційний суд

Половінкіна Н. Ю.

Ухвала від 19.12.2023

Цивільне

Чернівецький апеляційний суд

Половінкіна Н. Ю.

Ухвала від 13.12.2023

Цивільне

Чернівецький апеляційний суд

Половінкіна Н. Ю.

Постанова від 23.08.2023

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Коротенко Євген Васильович

Ухвала від 14.08.2023

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Коротенко Євген Васильович

Ухвала від 31.03.2023

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Коротенко Євген Васильович

Постанова від 14.02.2023

Цивільне

Чернівецький апеляційний суд

Половінкіна Н. Ю.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні