Ухвала
від 11.03.2024 по справі 927/209/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

11 березня 2024 року м. Чернігівсправа № 927/209/24

Господарський суд Чернігівської області у складі судді Белова С.В., розглянувши матеріали справи

за заявою кредитора: Товариства з обмеженою відповідальністю "СІВЕР ГРЕЙН",

код ЄДРПОУ 41682379, вул. Пушкіна, 16, оф. 404, м.Чернігів, 14000

до боржника: Товариство з обмеженою відповідальністю "БЕРЕЗНЯНСЬКИЙ",

код ЄДРПОУ 30865826, вул. Шевченка, 5, смт. Березна, Чернігівський район, Чернігівська область, 15622

предмет спору: про відкриття провадження у справі про банкрутство

Учасники справи:

від кредитра: представник Шаповалов М.С.

від боржника: представник Приходько О.М. (в судове засідання після перерви не з`явився)

У судовому засіданні відповідно до ч. 6 ст. 233 Господарського процесуального кодексу України оголошені вступна та резолютивна частини ухвали.

Товариство з обмеженою відповідальністю "СІВЕР ГРЕЙН" звернулось до Господарського суду Чернігівської області із заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "БЕРЕЗНЯНСЬКИЙ" у зв`язку з неспроможністю останнім виконати свої грошові зобов`язання перед кредитором.

Пунктом 2-1 розділу "Прикінцеві та перехідні положення" Кодексу України з процедур банкрутства, передбачено, що до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи призначення арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією у разі відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) здійснюється з урахуванням особливостей, визначених цим пунктом. Заява ініціюючого кредитора або боржника - фізичної особи про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), крім відомостей, передбачених частиною першою статті 34, частиною другою статті 116 цього Кодексу, повинна містити пропозицію щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією. Ініціюючий кредитор або боржник - фізична особа додає до заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) заяву арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, про участь у справі, яка повинна відповідати вимогам, встановленим частиною третьою статті 28 цього Кодексу. Господарський суд, відкриваючи провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), призначає арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, розпорядником майна або керуючим реструктуризацією.

У заяві про відкриття провадження у справі про банкрутство боржника, заявник пропонує кандидатуру арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Лукашука Віталія Васильовича (свідоцтво №1885 від 21.12.2018 року, РНОКПП НОМЕР_1 , пр.Миру,29В, прим.10, м.Кривий Ріг, 50000, адреса для листування: 50027, а/с 3507, м. Кривий Ріг). До заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство додано заяву арбітражного керуючого Лукашук В.В. про участь у справі.

Ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 04.03.2024 року заява прийнята до розгляду з призначенням підготовчого засідання, боржнику встановлено процесуальний строк для надання відзиву на заяву про відкриття провадження у справі.

В судове засідання 08.03.2024 року з`явились представники кредитора та боржника. В судовому засіданні 08.03.2024 було оголошено перерву до 11.03.2024.

11.03.2024 року на адресу суду від боржника надійшов відзив з запереченням проти порушення справи про банкрутство. У відзиві боржник зазначає, що між сторонами у справі дійсно існували договірні відносини, а саме Кредитний договір № 413 від 19 грудня 2018 року, згідно яких Позивач надав кредит, договір про внесення змін та доповнень № 2 від 15.09.2021 року про те, що частина застави звільняється, так як кредит частково виплатили. До Кредитного Договору підписували Договір застави № 253/254-комб від 16.03.2018 року, договір застави № 290-тракт від 12.04.2018 року, договір застави № 253/254-авто від 08.06.2018 року. В договорі застави прописано СПОСІБ ТА, ПОРДДОК. ЗВЕРНЕННЯ СТЯГНЕННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ПРЕДМЕТУ ЗАСТАВИ, п.4.5. За рахунок Предмету застави ЗАСТАВОДЕРЖАТЕЛЬ має право задовольнити в повному обсязі свої вимоги в обсязі, визначеному у п.1 цього Договору, якщо TOB БЕРЕЗНЯНСЬКИЙ реалізує майно застави то повністю задовольнить вимоги Позивача. На даний час спілкуючись з юристом маємо намір здійснити п 4.1. Договору застави, а саме Звернення стягнення на Предмет застави шляхом вчинення виконавчого напису нотаріуса.

Боржником у відзиві зазначено, що ксі виконанні Позивачем послуги будуть сплаченні в повному обсязі. Обставини, викладенні в позовній заяві, не відповідають дійсності.

Представник боржника в судове засідання 11.03.2024 після перерви не з`явився, кредитором заперечено проти відзиву.

Статтею 1 Кодексу України з процедур банкрутства визначено, що неплатоспроможність - це неспроможність боржника виконати після настання встановленого строку грошові зобов`язання перед кредиторами не інакше, як через застосування процедур, передбачених цим Кодексом.

Відповідно до ч. 2 ст. 8 Кодексу про банкрутство право на звернення до господарського суду із заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство мають боржник, кредитор.

Згідно з приписами ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства перевірка обґрунтованості вимог заявника, а також з`ясування наявності підстав для відкриття провадження у справі про банкрутство здійснюються господарським судом у підготовчому засіданні, яке проводиться в порядку, передбаченому цим Кодексом. Неявка у підготовче засідання сторін та представника державного органу з питань банкрутства, а також відсутність відзиву боржника не перешкоджають проведенню засідання.

Відповідно до ч. 2 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства у підготовчому засіданні господарський суд розглядає подані документи, заслуховує пояснення сторін, оцінює обґрунтованість заперечень боржника, а також вирішує інші питання, пов`язані з розглядом справи.

Відповідно до ч. 3 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства, якщо провадження у справі відкривається за заявою кредитора, господарський суд перевіряє можливість боржника виконати майнові зобов`язання, строк яких настав. Боржник може надати підтвердження спроможності виконати свої зобов`язання та погасити заборгованість.

Проаналізувавши подані ініціюючим кредитором на обґрунтування своїх вимог докази, беручи до уваги, що учасники справи належним чином повідомлялись про дату, час та місце судового розгляду справи, проте не направили у засідання суду своїх представників, суд вважає за можливе розглянути справу за відсутності представників сторін, за наявними у справі матеріалами.

Розглянувши у підготовчому засіданні подані документи та дослідивши надані докази, суд встановив:

12.02.2024 року між Товариством з обмеженою відповідальністю «Березнянський», як Позичальником, та Товариством з обмеженою відповідальністю «Сівер Грейн», як Позикодавцем, було укладено Договір про надання поворотної фінансової.

Відповідно до п.1 Договору сторони домовились, що Позикодавець надає Позичальнику повороту фінансову допомогу, а Позичальник зобов`язується повернути надані грошові кошти в порядку та на умовах, передбачених цим Договором.

Поворотна фінансова допомога надається в національній валюті України в межах суми 2 163 500,00 (два мільйони сто шістдесят три тисячі п`ятсот) гривень 00 коп. (п. 2.1 Договору).

Згідно п. 2.2 Договору поворотна фінансова допомога надається Позичальнику на безоплатній основі, тобто плата за користування грошовими коштами не стягується.

Поворотна фінансова допомога може надаватись Позикодавцем частинами. Термін надання не повинен перевищувати одного календарного дня з дати надання Позичальником Позикодавцю усної або письмової / на розсуд Позичальника / заявки на одержання чергового траншу. Перерахування грошових коштів здійснюється Позикодавцем на поточний рахунок Позичальника або вноситься готівкою в касу Позичальника, (п. 2.3 Договору).

Положеннями п.2.4. Договору Сторони погодили, що поворотна фінансова допомога використовується для потреб Позичальника відповідно до статутних цілей його діяльності, а саме для сплати заборгованості в сумі 2163130,64 грн перед Товариством з обмеженою відповідальністю «Праця Стольне №1» (код ЄДРПОУ 37887186, вул. Миру, 17 с. Стольне, Корюківський район, Чернігівська область, 15661) на виконання рішення Господарського суду Чернігівської області від 20 вересня 2023 року у справі №927/636/23.

Положеннями розділу 3 Договору сторони визначили, що поворотна фінансова допомога підлягає поверненню до 29.02.2024 року. Повернення грошових коштів проводиться шляхом перерахування грошових коштів на особовий рахунок Позикодавця в установі банку.

Згідно п. 8.1. Договір вступає в силу з моменту його підписання та діє до повного виконання сторонами їх зобов`язань за Договором. Договір може бути скасовано за домовленістю сторін.

Договір підписано уповноваженими представниками сторін та скріплено відтисками печаток юридичних осіб. Матеріали справи не містять доказів скасування, розірвання чи визнання недійсним даного Договору.

12.02.2024 року на виконання взятих на себе зобов`язань за Договором та на підставі листа TOB «Березнянський» (вих №1/12/02/2024) TOB «Сівер Грейн» перерахувало Позичальнику грошові кошти в розмірі 2163500,00 грн., що підтверджується платіжною інструкцією №83 від 12.02.2024 року.

Матеріали справи не містять доказів виконання боржником взятих на себе згідно з Договором зобов`язань в частині повернення фінансової допомоги у встановлений угодою термін - до 29.02.2024

Таким чином, станом на день розгляду даної справи сума заборгованості боржника TOB «Березнянський» перед ініціюючим кредитором TOB «Сівер Грейн» становить 2163500,00 грн основного боргу.

Заперечення боржника з посиланням на договірні відносини між сторонами на підставі кредитного договору № 413 від 19.12.2018 зі змінами та доповненнями, договору застави № 253/254-комб від 16.03.2018 року, договору застави № 290-тракт від 12.04.2018 року, договору застави № 253/254-авто від 08.06.2018 року не приймаються судом до уваги, оскільки заява про відкриття провадження у справі про банкрутство боржника мотивована наявністю боргу перед кредитором, що виник на підставі договору Договір про надання поворотної фінансової 12.02.2024.

Згідно ч. 6 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства суд відмовляє у відкритті провадження у справі, якщо: вимоги кредитора свідчать про наявність спору про право, який підлягає вирішенню у порядку позовного провадження; вимоги кредитора (кредиторів) задоволені боржником у повному обсязі до підготовчого засідання суду.

Враховуючи наведене вище, розмір доведених у встановленому порядку та документально підтверджених вимог кредитора TOB «Сівер Грейн» до TOB «Березнянський» становить 2163500,00 грн основного боргу.

У підготовчому засіданні судом не встановлено підстав для відмови у відкритті провадження у справі про банкрутство TOB «Березнянський».

Відповідно до ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства за результатами розгляду заяви про відкриття провадження у справі та відзиву боржника господарський суд постановляє ухвалу, зокрема, про відкриття провадження у справі.

Враховуючи наведене, за наслідками розгляду у підготовчому засіданні заяви TOB «Сівер Грейн» про відкриття провадження у справі про банкрутство TOB «Березнянський» суд дійшов висновку, що боржник неспроможний виконати свої грошові зобов`язання перед ініціюючим кредитором у загальному розмірі 2163500,00 грн.

Cуд встановив наявність підстав для відкриття провадження у справі про банкрутство, передбачених ст. 34, 41, 44 Кодексу України з процедур банкрутства, введення мораторію на задоволення вимог кредиторів, введення процедури розпорядження майном та призначення розпорядника майна.

Згідно з ч.8 ст.39 Кодексу України з процедур банкрутства в ухвалі про відкриття провадження у справі про банкрутство зазначається про: відкриття провадження у справі про банкрутство; визнання вимог кредитора та їх розмір; введення мораторію на задоволення вимог кредиторів; введення процедури розпорядження майном; призначення розпорядника майна, встановлення розміру його винагороди та джерела її сплати; вжиття заходів щодо забезпечення вимог кредиторів шляхом заборони боржнику та власнику майна (органу, уповноваженому управляти майном) боржника приймати рішення щодо ліквідації, реорганізації боржника, а також відчужувати основні засоби та предмети застави; строк подання розпорядником майна до господарського суду відомостей про результати розгляду вимог кредиторів, який не може перевищувати одного місяця та 20 днів після дати проведення підготовчого засідання суду; дату попереднього засідання суду, яке має відбутися не пізніше 70 календарних днів, а в разі великої кількості кредиторів - не пізніше трьох місяців після дати проведення підготовчого засідання суду; строк проведення розпорядником майна інвентаризації майна боржника, який не може перевищувати двох місяців, а в разі значного обсягу майна - трьох місяців після дати проведення підготовчого засідання суду.

Пунктом 2-1 розділу "Прикінцеві та перехідні положення" Кодексу України з процедур банкрутства, передбачено, що до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи призначення арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією у разі відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) здійснюється з урахуванням особливостей, визначених цим пунктом. Заява ініціюючого кредитора або боржника - фізичної особи про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), крім відомостей, передбачених частиною першою статті 34, частиною другою статті 116 цього Кодексу, повинна містити пропозицію щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією. Ініціюючий кредитор або боржник - фізична особа додає до заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) заяву арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, про участь у справі, яка повинна відповідати вимогам, встановленим частиною третьою статті 28 цього Кодексу. Господарський суд, відкриваючи провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), призначає арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, розпорядником майна або керуючим реструктуризацією.

Відповідно до ч. 3 ст. 28 Кодексу України з процедур банкрутства розпорядником майна, керуючим реструктуризацією, керуючим санацією, ліквідатором, керуючим реалізацією не можуть бути призначені арбітражні керуючі: 1) які є заінтересованими особами у цій справі; 2) які здійснювали раніше управління цим боржником - юридичною особою, крім випадків, коли з дня відсторонення від управління зазначеним боржником минуло не менше трьох років; 3) яким відмовлено в допуску до державної таємниці, якщо такий допуск є необхідним для виконання обов`язків, визначених цим Кодексом; 4) які мають реальний чи потенційний конфлікт інтересів; 6) які є близькими особами боржника - фізичної особи. До призначення арбітражним керуючим особа повинна подати до господарського суду заяву, в якій зазначається, що вона не належить до осіб, зазначених у цій частині.

У заяві про відкриття провадження у справі про банкрутство боржника, заявник пропонує кандидатуру арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Лукашука Віталія Васильовича (свідоцтво №1885 від 21.12.2018 року, РНОКПП НОМЕР_1 , пр.Миру,29В, прим.10, м.Кривий Ріг, 50000, адреса для листування: 50027, а/с 3507, м. Кривий Ріг).

До заяви ініціюючого кредитора додано заяву арбітражного керуючого Лукашук Віталія Васильовича про участь у даній справі. До заяви арбітражним керуючим додано, зокрема, копію свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого та копію договору добровільного страхування цивільно-правової відповідальності арбітражного керуючого.

Відомостей про те, що арбітражний керуючий Лукашук В.В. здійснював управління боржником або є заінтересованою особою стосовно боржника та кредиторів, судом не встановлено, не встановлено також обмежень, визначених ч. 3 ст. 28 Кодексу України з процедур банкрута, кандидатура арбітражного керуючого не належить до жодної з категорій осіб, зазначених у вказаній статті.

Дослідивши надані докази, суд дійшов висновку, що кандидатура арбітражного керуючого Лукашука В.В. відповідає встановленим Кодексом України з процедур банкрутства вимогам.

Враховуючи викладене вище, керуючись приписами пункту 2-1 розділу "Прикінцеві та перехідні положення" Кодексу України з процедур банкрутства, суд вважає за необхідне ввести процедуру розпорядження майном боржника та призначити розпорядником майна боржника - арбітражного керуючого Лукашука Віталія Васильовича (свідоцтво №1885 від 21.12.2018 року, РНОКПП НОМЕР_1 , пр.Миру,29В, прим.10, м.Кривий Ріг, 50000, адреса для листування: 50027, а/с 3507, м. Кривий Ріг).

У відповідності до ч.8 ст.39 Кодексу України з процедур банкрутства в ухвалі про відкриття провадження у справі про банкрутство зазначається, зокрема, про призначення розпорядника майна, встановлення розміру його винагороди та джерела її сплати.

Згідно ч.2 ст.30 Кодексу України з процедур банкрутства розмір основної грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна або ліквідатора визначається в розмірі середньомісячної заробітної плати керівника боржника за останніх 12 місяців його роботи до відкриття провадження у справі, але не менше трьох розмірів мінімальної заробітної плати за кожний місяць виконання арбітражним керуючим повноважень.

Сплата основної винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна, ліквідатора, керуючого санацією, керуючого реструктуризацією, керуючого реалізацією здійснюється за рахунок коштів, авансованих заявником (кредитором або боржником) на депозитний рахунок господарського суду, який розглядає справу, до моменту подання заяви про відкриття провадження у справі.

У разі якщо процедура триває після закінчення авансованих заявником коштів, основна винагорода арбітражного керуючого сплачується за рахунок коштів, одержаних боржником - юридичною особою у результаті господарської діяльності, або коштів, одержаних від продажу майна боржника, яке не перебуває в заставі.

Враховуючи викладене вище, суд вважає за необхідне встановити розмір оплати послуг арбітражного керуючого за виконання повноважень розпорядника майна ТОВ "Березнянський" у розмірі трьох мінімальних заробітних плат за кожний місяць виконання ним своїх повноважень, за рахунок коштів авансованих заявником на депозитний рахунок господарського суду.

З метою дотримання вимог ч. 9 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства, виявлення кредиторів та осіб, які виявили бажання взяти участь у санації боржника, суд оприлюднює повідомлення про відкриття провадження у справі боржника (офіційне оприлюднення).

Керуючись ст. 1, 2, 28, 30, 34, 39, пункту 2-1 розділу "Прикінцеві та перехідні положення" Кодексу України з процедур банкрутства, ст. 3, 12, 20, 232-235 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1.Відкрити провадження у справі 927/209/24 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "БЕРЕЗНЯНСЬКИЙ" (код ЄДРПОУ 30865826).

2.Визнати грошові вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю "Сівер Грей" (код ЄДРПОУ 41682379) до Товариства з обмеженою відповідальністю "Березнянський" у розмірі 2163500,00 грн боргу, 63900,00 грн авансування винагороди арбітражного керуючого та 30280, 00 грн судового збору.

3.Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів.

4.Ввести процедуру розпорядження майном боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "Березнянський".

5.Призначити розпорядником майна боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "Березнянський" Лукашука Віталія Васильовича (свідоцтво №1885 від 21.12.2018 року, РНОКПП НОМЕР_1 , пр.Миру,29В, прим.10, м.Кривий Ріг, 50000, адреса для листування: 50027, а/с 3507, м. Кривий Ріг).

6.Встановити основну грошову винагороду розпоряднику майна у розмірі трьох мінімальних заробітних плат за кожен місяць виконання повноважень розпорядника майна, за рахунок коштів авансованих заявником на депозитний рахунок господарського суду.

7.Оприлюднити повідомлення про відкриття провадження у справі про банкрутство з метою виявлення кредиторів та осіб, які виявили бажання взяти участь у санації боржника, на офіційному веб-порталі судової влади України.

8.Заборонити боржнику та власнику майна (органу, уповноваженому управляти майном) боржника приймати рішення щодо ліквідації, реорганізації боржника, а також відчужувати основні засоби та предмети застави.

9.Зобов`язати розпорядника майна боржника в строк до 18.04.2024 року надати господарському суду відомості про результати розгляду вимог кредиторів.

10. Призначити попереднє засідання суду у справі на 14 травня 2024 року на 09:30 год, та провести його в режимі відеоконференції за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 20, зал судових засідань № 201, а також поза межами приміщення суду в системі відеоконференц-прийому "EasyCon".

11.Зобов`язати розпорядника майна боржника в строк до 01.05.2024 року провести інвентаризацію майна боржника.

12.Зобов`язати розпорядника майна надати суду: відзиви на заяви кредиторів; письмовий звіт про надіслані всім кредиторам боржника повідомлення про результати розгляду грошових вимог та їх отримання кредиторами разом з копіями повідомлень про вручення поштового відправлення та описів вкладення у поштове відправлення або інших документів, що підтверджують надсилання повідомлення кредиторам; відомості щодо виконання зобов`язань відповідно до ч. 2 ст. 44 Кодексу України з процедур банкрутства.

13.Копію даної ухвали направити: боржнику, кредитору, розпоряднику майна, Головному управлінню ДПС у Чернігівській області (вул. Реміснича, 11, м. Чернігів, 14000, ch.official@tax.gov.ua), Чернігівський районний суд м.Чернігова (14000, м. Чернігів, вул. Хлібопекарська, 4, inbox@cn.cn.court.gov.ua), Чернігівському ВДВС м.Чернігів Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (14000, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Княжа, 28 (4-й поверх), info@cn.cn.dvs.gov.ua), Сектору з питань банкрутства у Чернігівській області Управління банкрутства Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (bankrutstvo@cn.minjust.gov.ua).

Ухвала складена та підписана 11.03.2024.

Ухвала набирає законної сили з моменту її постановлення та може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги до Північного апеляційного господарського суду у строк, встановлений ч. 1 ст. 256 Господарського процесуального кодексу України.

Суддя С.В. Белов

Суд звертає увагу учасників справи, що відповідно до приписів частин 5-8 статті 6 та частин 5, 6 статті 242 ГПК України, пунктів 5.6, 5.8, 10, 16, 17, 29, 37 Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, учасникам справи (їх представникам), які є користувачами Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, судові рішення в паперовій формі не надсилаються і не вручаються. Суд надсилає такі рішення в електронній формі до електронного кабінету таких осіб, і вони вважаються врученими в день отримання повідомлення про доставку копії судового рішення на офіційну електронну адресу учасника справи (його представника), з якого і починається перебіг процесуального строку, встановленого законом або судом. Обмін процесуальними документами в електронній формі між судом та/або особами, що є (повинні бути) користувачами Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, мають здійснюватися виключно за допомогою Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.

Веб-адреса Єдиного державного реєстру судових рішень, розміщена на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет: http://reyestr.court.gov.ua/

засоби зв`язку - тел.099 420 54 50

СудГосподарський суд Чернігівської області
Дата ухвалення рішення11.03.2024
Оприлюднено13.03.2024
Номер документу117554704
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: неплатоспроможність фізичної особи

Судовий реєстр по справі —927/209/24

Постанова від 12.11.2024

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Сотніков С.В.

Ухвала від 14.11.2024

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Белов С.В.

Ухвала від 14.11.2024

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Белов С.В.

Ухвала від 05.11.2024

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Белов С.В.

Ухвала від 28.10.2024

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Белов С.В.

Ухвала від 28.10.2024

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Белов С.В.

Ухвала від 24.10.2024

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Белов С.В.

Ухвала від 23.10.2024

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Белов С.В.

Ухвала від 23.10.2024

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Белов С.В.

Ухвала від 23.10.2024

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Белов С.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні