УКРАЇНА
Житомирський апеляційний суд
Справа №296/11423/23 Головуючий у 1-й інст. ОСОБА_1
Категорія ст.379 КПК України Доповідач ОСОБА_2
УХВАЛА
25 березня 2024 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Житомирського апеляційного суду в складі:
головуючого - судді: ОСОБА_2
суддів: ОСОБА_3 , ОСОБА_4
з участю
секретаря: ОСОБА_5
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Житомирі апеляційну скаргу прокурора Житомирської обласної прокуратури ОСОБА_6 на ухвалу слідчого судді Корольовського районного суду м. Житомира від 13 листопада 2023 року, якою відмовлено в задоволенні клопотання слідчого про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою підозрюваному ОСОБА_7 ,
ВСТАНОВИЛА:
Ухвалою Житомирського апеляційного суду від 20 лютого 2024 року було надано дозвіл на затримання підозрюваного ОСОБА_7 з метою його приводу до Житомирського апеляційного суду для участі в апеляційному розгляді скарги прокурора Житомирської обласної прокуратури ОСОБА_6 на ухвалу слідчого судді Корольовського районного суду м. Житомира від 13 листопада 2023 року, якою відмовлено в задоволенні клопотання слідчого про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою підозрюваному ОСОБА_7 .
При проголошенні резолютивної частини ухвали, після виходу суду з нарадчої кімнати, було визначено строк дії ухвали в частині надання дозволу на затримання ОСОБА_7 до 20.04.2024 року що і зазначено у резолютивній частині.
Проте, при складанні повного тексту ухвали апеляційного суду було допущено описку щодо строку дії дозволу на затримання ОСОБА_7 , помилково вказано строк дії до 20.02.2025 року.
Заслухавши доповідача, перевіривши матеріали провадження, апеляційний суд вважає за можливе виправити описку у судовому рішенні з наступних підстав.
Відповідно до статті 379 КПК України суд має право за власною ініціативою або за заявою учасника кримінального провадження чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Описка це зроблена судом механічна (мимовільна, випадкова) граматична помилка в рішенні, яка допущена під час його письмово вербального викладу (помилка у правописі, у розділових знаках, тощо) виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер.
Враховуючи, що рішення має бути зрозумілим для виконання, ця описка має істотний характер, оскільки може викликати труднощі при його виконанні колегія суддів приходить до висновку про необхідність виправлення, у резолютивній частині повного тексту ухвали, цієї описки.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 379, 418, 419 КПК України, -
ПОСТАНОВИЛА:
внести зміни до резолютивної частини повного тексту ухвали Житомирського апеляційного суду від 20 лютого 2024 року щодо ОСОБА_7 .
Вважати правильним у резолютивній частині повного тексту ухвали Житомирського апеляційного суду від 20 лютого 2024 року строк надання дозволу на затримання підозрюваного ОСОБА_7 з метою його приводу до Житомирського апеляційного суду до 20.04.2024 року.
Ухвала набирає законної сили після її проголошення та оскарженню не підлягає.
Судді:
Суд | Житомирський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 25.03.2024 |
Оприлюднено | 27.03.2024 |
Номер документу | 117883700 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про застосування запобіжних заходів тримання під вартою |
Кримінальне
Житомирський апеляційний суд
Ляшук В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні