1-кп/707/11/24
У Х В А Л А
про проведення судового засідання в режимі відеоконференції
29 березня 2029 року м. Черкаси
Черкаський районний суд Черкаської області в складі
головуючого судді ОСОБА_1
при секретарі ОСОБА_2
з участю прокурора ОСОБА_3
обвинувачених ОСОБА_4 , ОСОБА_5
захисників ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8
розглянувши під час судового засідання в залі суду кримінальне провадження за обвинуваченням ОСОБА_4 за ч. 4 ст. 368 КК України, ОСОБА_5 за ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 368 КК України, -
встановив:
У судовому засіданні прокурором подано повідомлення від Управління СБУ про встановлення фактичного перебування свідка ОСОБА_9 , який в телефонній розмові повідомив, що не має можливості приїхати в судове засідання в м.Черкаси. Також вказана особа повідомила про зміну свого прізвища та виявила бажання бути допитаним в судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Статтею 336 КПК України передбачено можливість проведення процесуальних дій у режимі відеоконференції.
Керуючись ст. 336 КПК України, суд,-
ухвалив:
Судове засідання, яке призначене на 29.04.2024 о 14 год. 00 хв., провести в режимі відеоконференції із Оболонським районним судом міста Києва.
Доручити Оболонському районному судом міста Києва забезпечити проведення відеоконференції за участю свідка ОСОБА_10 29.04.2024 о 14 год. 00 хв. відповідно до вимог ст. 336 КПК України.
Копію ухвали негайно направити Оболонському районному судом міста Києва для виконання та особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: ОСОБА_11
Суд | Черкаський районний суд Черкаської області |
Дата ухвалення рішення | 28.03.2024 |
Оприлюднено | 01.04.2024 |
Номер документу | 117994281 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Черкаський районний суд Черкаської області
Смоляр О. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні