СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. КИЄВА
пр. № 2/759/1736/24
ун. № 759/217/24
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
08 квітня 2024 року Святошинський районний суд міста Києва у складі:
головуючого судді - П`ятничук І.В.,
при секретарі - Марус А.О.,
розглянувши у підготовчому судовому засіданні в м. Києві заяву ОСОБА_1 про виправлення описки в ухвалі суду по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Петрицького 21» про усунення перешкод у користуванні квартирою та встановлення порядку користування квартирою,
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою судді Святошинського районного суду м. Києва від 02 лютого 2024 року у цивільній справі № 759/217/24 відкрито провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Петрицького 21» про усунення перешкод у користуванні квартирою та встановлення порядку користування квартирою.
06.02.2024 року позивачем ОСОБА_1 до суду було подано заяву про виправлення описки в анкетних даних та ухвалі суду, а саме прізвище відповідача зазначено - ОСОБА_1 , замість - ОСОБА_2 .
В підготовчому судовому засіданні ОСОБА_1 підтримав заяву, просив її задовольнити.
Суд, дослідивши заяву ОСОБА_1 , вислухавши думку позивача, встановив наступне.
Відповідно до ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Відповідно до п.19 постанови Пленуму Верховного Суду України про виправлення описки в ухвалі суду від 16.11.2016 «Про судове рішення у цивільній справі», вирішуючи питання про виправлення описок чи арифметичних помилок, допущених у судовому рішенні (рішенні або ухвалі), суд не має права змінювати зміст судового рішення, він лише усуває такі неточності, які впливають на можливість реалізації судового рішення чи його правосудності.
Виходячи з правової позиції Верховного Суду України, суд може виправити лише ті описки або арифметичні помилки, яких він сам припустився.
Судом встановлено, що в ухвалі суду допущено описку, а тому допущена судом описка підлягає виправленню.
На підставі зазначеного, керуючись ст.ст. 260, 261, 269, 432 ЦПК України, суд,-
ПОСТАНОВИВ:
Заяву ОСОБА_1 про виправлення описки - задовольнити.
Виправити описку в ухвалі Святошинського районного суду м. Києва від 02 лютого 2024 року у цивільній справі № 759/217/24 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Петрицького 21» про усунення перешкод у користуванні квартирою та встановлення порядку користування квартирою, зазначивши вірно у вступній, описовій, мотивувальній та резолютивній частині прізвище відповідача - ОСОБА_2 , замість - ОСОБА_1 .
Ухвала про виправлення описки оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя: І.В. П`ятничук
Суд | Святошинський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 08.04.2024 |
Оприлюднено | 10.04.2024 |
Номер документу | 118210241 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із житлових відносин, з них |
Цивільне
Святошинський районний суд міста Києва
П`ятничук І. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні