Справа № 132/260/20
У Х В А Л А
про призначення справи до судового розгляду
"18" квітня 2024 р. Калинівський районний суд Вінницької області
в складі головуючого судді Аліменко Ю.О.
секретаря Безулої К.В.
розглянувши у підготовчому судовому засіданні м. Калинівка об`єднану цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ спільного майна подружжя та за зустрічним позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_1 про поділ спільного майна подружжя шляхом визначення ідеальних часток співвласників,
ВСТАНОВИВ:
По даній справі призначено підготовче засідання в порядку загального позовного провадження на 10:00 год. 18 квітня 2024 року.
До судового розгляду спір між сторонами не врегульований.
18.04.2024 року від ОСОБА_1 та представника ОСОБА_2 адвоката Лісунь М.В. надійшли заяви про проведення судового засідання у їх відсутність, закриття підготовчого судового засідання та призначення справи до судового розгляду по суті.
Неявка учасників справи не перешкоджає здійсненню підготовчого провадження відповідно до ч. 1 ст. 198, ч. 1 ст. 223 ЦПК України.
В ході підготовчого провадження та під час проведення підготовчого засідання у даній цивільній справі проведено підготовчі дії передбачені ст.ст. 189-199 ЦПК України: направлено копію ухвали про відкриття провадження у справі, копію заяви та копії доданих до неї документів відповідачу, визначено предмет спору та характер спірних правовідносин, вимог позивача та склад учасників судового процесу. Визначено обставини справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів.
Вчинено інші дії з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.
Згідно п. 15 ч. 2 ст. 197 ЦПК України, у підготовчому засіданні суд призначає справу до розгляду по суті, визначає дату, час і місце проведення судового засідання (декількох судових засідань у разі складності справи) для розгляду справи по суті.
Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 200 ЦПК України, за результатами підготовчого судового засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Таким чином, оскільки судом встановлено, що до закінчення підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті процесуальних дій вчиняти не потрібно, а тому слід закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 197, 198, 200 ЦПК України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Закрити підготовче провадження у об`єднаній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ спільного майна подружжя та за зустрічним позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_1 про поділ спільного майна подружжя шляхом визначення ідеальних часток співвласників та призначити справу до судового розгляду по суті на 10:00 год. 29 травня 2024 року в приміщенні Калинівського районного суду Вінницької області.
В судове засідання викликати сторони.
Ухвала оскарженню не підлягає.
СУДДЯ:
Суд | Калинівський районний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 18.04.2024 |
Оприлюднено | 23.04.2024 |
Номер документу | 118498125 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них |
Цивільне
Калинівський районний суд Вінницької області
Аліменко Ю. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні