Рішення
від 22.04.2024 по справі 165/4190/23
ІВАНИЧІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

рядок статзвіту № 20

Справа № 165/4190/23

Номер провадження 2/156/54/24

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

22 квітня 2024 року Іваничівський районний суд Волинської області в складі:

головуючого судді Бєлоусова А.Є.,

з секретарем судових засідань Степанець Т.В.,

за участі:

представника позивачів адвоката Бакуна О.С.,

представниці відповідача - ОСОБА_1 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду № 1 у сел. Іваничі Волинської області (із застосуванням засобів відеоконференції) цивільну справу (в порядку загального позовного провадження) за позовом ОСОБА_2 та ОСОБА_3 до Державного підприємства «Регіональні електричні мережі» про усунення перешкод у користуванні земельними ділянками шляхом зобов`язання відповідача вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

З огляду на складність у викладенні повного тексту рішення суду, пов`язану з потребою у обґрунтуванні доводів учасників справи, на що може бути витрачений значний час, суд вважає за необхідне відповідно до ч.6 ст. 259 ЦПК України проголосити його вступну та резолютивну частини.

Керуючись ст. 3,11,13,15,16,316,317,318,319,325,328 Цивільного кодексу України, ст. 78,91,110,111,112 Земельного кодексу України, ст. 3,4,5,10,12,13,19,133,141,258,259,264,265,268 Цивільного процесуального України, суд

УХВАЛИВ:

У задоволенні позовних вимог ОСОБА_2 та ОСОБА_3 до Державного підприємства «Регіональні електричні мережі» про усунення перешкод у користуванні земельними ділянками шляхом зобов`язання відповідача вчинити певні дії відмовити.

Судові витрати в справі покласти на позивачів ОСОБА_2 та ОСОБА_3 .

Рішення може бути оскаржено до Волинського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручене у день проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду. Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин.

Рішення суду набирає законної сили після спливу визначеного законом строку для подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано жодним з учасників справи.

У разі подання апеляційної скарги будь-ким з учасників справи рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Повний текст цього рішення суду буде виготовлений протягом десяти днів.

Учасники справи:

1)1-й позивач ОСОБА_2 , адреса місця проживання: АДРЕСА_1 ; реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 ;

НОМЕР_2 позивач ОСОБА_3 , адреса місця проживання: АДРЕСА_2 ; реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_3 ;

3)представник позивачів адвокат Бакун Олександр Сергійович, адреса робочого місця: АДРЕСА_3 ; реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_4 ;

4)відповідач Державне підприємство «Регіональні електричні мережі», юридична адреса: вул. Кирилівська, буд. 85, м. Київ, Україна, поштовий індекс 04080; ідентифікаційний код за Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань 32402870.

Головуючий у справі суддя А.Є. Бєлоусов

СудІваничівський районний суд Волинської області
Дата ухвалення рішення22.04.2024
Оприлюднено25.04.2024
Номер документу118555206
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: щодо усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою

Судовий реєстр по справі —165/4190/23

Рішення від 22.04.2024

Цивільне

Іваничівський районний суд Волинської області

Бєлоусов А. Є.

Рішення від 22.04.2024

Цивільне

Іваничівський районний суд Волинської області

Бєлоусов А. Є.

Ухвала від 26.03.2024

Цивільне

Іваничівський районний суд Волинської області

Бєлоусов А. Є.

Ухвала від 21.03.2024

Цивільне

Іваничівський районний суд Волинської області

Бєлоусов А. Є.

Ухвала від 14.03.2024

Цивільне

Іваничівський районний суд Волинської області

Бєлоусов А. Є.

Ухвала від 12.03.2024

Цивільне

Іваничівський районний суд Волинської області

Бєлоусов А. Є.

Ухвала від 13.02.2024

Цивільне

Іваничівський районний суд Волинської області

Бєлоусов А. Є.

Ухвала від 12.12.2023

Цивільне

Іваничівський районний суд Волинської області

Бєлоусов А. Є.

Ухвала від 16.11.2023

Цивільне

Нововолинський міський суд Волинської області

Ференс-Піжук О. Р.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні