Справа № 947/3689/22
Провадження № 2/947/159/24
УХВАЛА
25.04.2024
Київський районний суд м.Одеси
У складі головуючого Луняченка В.О., розглянувши питання щодо внесення виправлення в ухвали суду від 25.04.24 року у справі №947/3689/22 за позовом ОСОБА_1 до Київського відділу державної виконавчої служби м.Одесі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса) ТОВ «Фінансова компанія «Дніпрофінансгруп», ОСОБА_2 про відновлення становища, яке існувало до порушення та відшкодування шкоди, -
В С Т А Н О В И В:
В провадженні Київського районного суду м.Одеси перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 доКиївського відділудержавної виконавчоїслужби м.ОдесіПівденного міжрегіональногоуправління Міністерстваюстиції (м.Одеса)ТОВ «Фінансовакомпанія «Дніпрофінансгруп», ОСОБА_2 провідновлення становища,яке існувалодо порушеннята відшкодуванняшкоди.
Ухвалою суду від 25.04.2024 прийнято до провадження нову редакцію позовної заяви (зміна підстав та розміру позовних вимог) датовану 17.04.24 у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Київського відділу державної виконавчої служби м.Одесі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса) ТОВ «Фінансова компанія «Дніпрофінансгруп», ОСОБА_2 про відновлення становища, яке існувало до порушення та відшкодування шкоди, завданої діями державного виконавця, однак при друкуванні ухвали судом помилково зазначено процесуальний статус ОСОБА_2 , як третьої особи, коли правильним є відповідач.
Наявна помилка є технічною та її випавлення не змінить суті ухвали, однак потребує виправленю.
Згідно з ч.2 ст. 269 ЦПК України питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участі учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.
Відповідно до ч. 1 ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Відповідно до п. 19 Постанови Пленуму Верховного суду України від 18.12.2009 N 14 «Про судове рішення у цивільній справі», вирішуючи питання про виправлення описок чи арифметичних помилок, допущених у судовому рішенні (рішенні або ухвалі), суд не має права змінювати зміст судового рішення, він лише усуває такі неточності, які впливають на можливість реалізації судового рішення чи його правосудності.
На підставі викладеного та керуючись ст.269 ЦПК України, суд,
У Х В А Л И В :
Виправити помилку в ухвалі суду від 25.04.24 року у праві №9473689/22 про прийняття до провадження нової редакції позовної заяви (зміна підстав та розміру позовних вимог) датовану 17.04.24 у справі та переходу до розгляду справи із спрощеного провадження до її розгляду за правлами загального позовного провадження, та зазначити правильний процесуальний статус ОСОБА_2 , як «відповідач».
Ухвала може бути оскаржена до Одеського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги протягом п`ятнадцяти днів з моменту її проголошення.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.
Суддя Луняченко В. О.
Суд | Київський районний суд м. Одеси |
Дата ухвалення рішення | 25.04.2024 |
Оприлюднено | 29.04.2024 |
Номер документу | 118639210 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про відшкодування шкоди, з них завданої майну фізичних або юридичних осіб |
Цивільне
Київський районний суд м. Одеси
Луняченко В. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні