Біляївський районний суд Одеської області
Справа № 2-1397/11
У Х В А Л А
29.07.2011 року суддя Біляївського районного суду Одеської області Калінюк Р.Б., розглянувши позовну заяву ВАТ Енергопостачальна компанія "Одесаобленерго" в особі Біляївського РЕМ до ОСОБА_1 про стягнення суми заборгованості, -
В С Т А Н О В И В:
ВАТ Енергопостачальна компанія "Одесаобленерго" в особі Біляївського РЕМ звернулась до суду з позовною заявою до ОСОБА_1 про стягнення суми заборгованості мотивуючи свій позов тим, що у відповідачки виникла заборгованість за спожиту електроенергію у сумі 4134,84 грн.
Подана ВАТ Енергопостачальна компанія "Одесаобленерго" в особі Біляївського РЕМ позовна заява відповідає вимогам статей 119, 120 ЦПК України. Підстав для відмови у відкритті провадження, передбачених ч.2 ст.122 ЦПК, у справі немає.
На підставі викладеного та керуючись ст.122, ст. 156 ЦПК України,-
У Х В А Л И В:
Відкрити провадження по справі за позовом ВАТ Енергопостачальна компанія "Одесаобленерго" в особі Біляївського РЕМ до ОСОБА_1 про стягнення суми заборгованості.
Призначити справу до судового розгляду в залі судових засідань №13 Біляївського районного суду Одеської області на 22.08.2011 о .
Причина нерозгляду:
Направити відповідачці позовну заяву із копіями додатків до неї та запропонувати до 22 серпня 2011 року подати письмові за перечення проти позову та докази, що підтверджують його заперечення.
В судове засідання викликати: позивача, відповідача.
Копію ухвали невідкладно надіслати сторонам до відома.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій його частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Р. Б. Калінюк
Суд | Біляївський районний суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 29.07.2011 |
Оприлюднено | 01.05.2024 |
Номер документу | 118694811 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Біляївський районний суд Одеської області
Калінюк Р. Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні