12/214-06
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 тел. 66-03-00, 66-11-31 http://vn.arbitr.gov.ua
ОКРЕМА УХВАЛА
12 вересня 2006 р. Справа № 12/214-06
Суддя господарського суду Вінницької області Кожухар М.С. розглянувши справу
за позовом:Управління пенсійного фонду України в Ямпільському районі м. Вінниці (Вінницька обл., м. Ямпіль, вул. Піонерська, 9)
до:Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Клембівка-В" (Вінницька обл., Ямпільський р-н, с. Клембівка-В)
про стягнення 84856,80 грн. заборгованості по страхових внесках, штрафу і пені
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою суду від 27.06.2006 р. закінчено підготовче провадження у справі та призначено розгляд справи на 14.08.2006 р., про що представника позивача повідомлено під розписку.
Однак представник Управління ПФУ у Ямпільському районі Вінницької області в судове засідання 14.08.2006 р. не з'явився, в зв'язку з чим розгляд справи відкладено на 12.09.2006 р.
В судовому засіданні 12.09.2006 р. свою неявку представник позивача пояснив тим, що він перебував у відпустці. Разом з тим докази на підтвердження усних пояснень не надав.
Про дану обставину (у разі її наявності) представник міг повідомити під час попереднього засідання з тим, щоб суд міг визначити дату для розгляду справи з можливим урахуванням такої обставини.
Крім того відпустка одного представника не позбавляє сторону права і не звільняє від обов'язку забезпечити явку в судове засідання іншого повноважного представника, в тому рахунку –керівника установи, який представляє її інтереси без доручення.
Наведене свідчить про недоліки у роботі Управління ПФУ у Ямпільському районі Вінницької області по представництву інтересів ПФ України в суді.
З урахуванням викладеного, керуючись ст. 166 КАС України,
УХВАЛИВ:
Довести наведене до відома керівництва Управління ПФУ у Вінницькій області та Управління ПФУ у Ямпільському районі Вінницької області для відповідного реагування з метою недопущення недоліків у подальшій роботі; зобов'язати про результати розгляду окремої ухвали повідомити господарський суд Вінницької області у місячний термін з дня її отримання.
Відповідно до ст. 186 КАС України ухвала може бути оскаржена протягом 5 днів з дня її проголошення. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали . Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження. При цьому апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження , якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до суду апеляційної інстанції через суд, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Відповідно до ст. 254 КАС України ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає сили після закінчення цього строку.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Копію ухвали надіслати Управлінню ПФУ у Вінницькій області та Управлінню ПФУ у Ямпільському районі Вінницької області.
Суддя М. Кожухар
Суд | Господарський суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 12.09.2006 |
Оприлюднено | 21.08.2007 |
Номер документу | 118901 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Вінницької області
Кожухар М.С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні