Ухвала
від 14.05.2024 по справі 127/16088/24
ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 127/16088/24

Провадження 2/127/2126/24

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

14 травня 2024 року м. Вінниця

Суддя Вінницького міського суду Вінницької області Борисюк І.Е., розглянувши матеріали позовної заяви адвоката Шевчука Вадима Олександровича, діючого в інтересах ОСОБА_1 , до Підприємства об`єднання громадян «Вінницьке учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих» про визнання дій протиправними та зміну підстав та формулювань для звільнення, -

ВСТАНОВИВ:

До Вінницького міського суду Вінницької області звернувся адвокат Шшевчук Вадим Олександрович, діючи в інтересах ОСОБА_1 , з позовом до Підприємства об`єднання громадян «Вінницьке учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих» про визнання дій протиправними та зміну підстав та формулювань для звільнення.

Під час вивчення матеріалів позовної заяви судом встановлено їх невідповідність вимогам цивільно-процесуального законодавства України.

Згідно із п. 2 ч. 3 ст. 175 ЦПК України позовна заява повинна містити, зокрема відомі адреси електронної пошти та відомості про наявність або відсутність електронного кабінету, як позивачки, так і відповідача. Даних відомостей або про їх відсутність, крім відомостей щодо адреси електронної пошти відповідача, адвокатом позивачки не зазначено.

Так,вищевказаною нормоюзакону встановлено вимогу зазначення у змісті процесуального документа відомостей про наявність або відсутність електронного кабінету. У відповідності до положень ч. 8 ст. 14 ЦПК України лише особа, яка подає до суду відповідний процесуальний документ в електронній формі через електронний кабінет, звільняється від обов`язку зазначення відповідних відомостей.

Відповідно до п. 4 ч. 3 ст.175ЦПК Українипозовна заяваповинна містити зміст позовних вимог: спосіб (способи) захисту прав або інтересів, передбачений законом чи договором, або інший спосіб (способи) захисту прав та інтересів, який не суперечить закону і який позивач просить суд визначити у рішенні.

Зі змісту вимог, викладених у позовній заяві (прохальній частині) не вбачається якими саме позивачка просить визнати дії відповідача.

Так, в ході підготовчого провадження суд може, зокрема у разі необхідності заслухати уточнення позовних вимог. Однак, слід прийняти до уваги, що дана категорія справ у відповідності до п. 2 ч. 4 ст. 19 ЦПК України підлягає розгляду виключно в порядку спрощеного позовного провадження, в ході якого підготовче засідання не проводиться. Крім того, судом може бути вирішено провести розгляд справи без повідомлення (виклику) сторін.

Таким чином, позивачці необхідно викласти зміст позовних вимог у відповідності до п. 4 ч. 3 ст. 175 ЦПК України.

Закон встановлює обов`язкові вимоги до позовної заяви (ст.ст. 175, 177 ЦПК України). Зокрема, від якості позовної заяви та юридично правильного її змісту залежить швидкий і ефективний розгляд справи.

Виходячи з вищевикладеного, суд вважає за необхідне звернути увагу адвоката позивачки на наступне, що в свою чергу, не відноситься до недоліків позовної заяви.

Судом звернуто увагу на те, що надана до позовної заяви копія письмового доказу, а саме відзиву на позовну заяву по справі № 127/38132/23, є неналежної якості, тобто нечитабельною, що унеможливить дослідження даного документу, як доказу по справі, в ході розгляду справи.

Враховуючи вищезазначене, наявні підстави для залишення позовної заяви без руху.

На підставі викладеного, керуючись ч. 1 і ч. 2 ст. 185 ЦПК України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Позовну заяву адвоката Шевчука Вадима Олександровича, діючого в інтересах ОСОБА_1 , до Підприємства об`єднання громадян «Вінницьке учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих» про визнання дій протиправними та зміну підстав та формулювань для звільнення залишити без руху та надати позивачці п`ятиденний строк з дня отримання ухвали для усунення недоліків шляхом:

-зазначення у позовній заяві визначених процесуальним законом відомостей:

-про адресу електронної пошти позивачки, а також відомості про наявність або відсутність електронних кабінетів позивачки та відповідача;

-викласти зміст позовних вимог (п. 2) у відповідності до п. 4 ч. 3 ст. 175 ЦПК України.

У разі невиконання ухвали суду в зазначений строк позовна заява вважається неподаною та повертається позивачці зі всіма доданими до неї документами.

Ухвала оскарженню не підлягає і набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Суддя:

СудВінницький міський суд Вінницької області
Дата ухвалення рішення14.05.2024
Оприлюднено16.05.2024
Номер документу119027216
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них

Судовий реєстр по справі —127/16088/24

Рішення від 14.08.2024

Цивільне

Вінницький міський суд Вінницької області

Борисюк І. Е.

Ухвала від 24.07.2024

Цивільне

Вінницький міський суд Вінницької області

Борисюк І. Е.

Ухвала від 27.05.2024

Цивільне

Вінницький міський суд Вінницької області

Борисюк І. Е.

Ухвала від 14.05.2024

Цивільне

Вінницький міський суд Вінницької області

Борисюк І. Е.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні