Рішення
від 11.05.2007 по справі 2-494/07
КАМ’ЯНОБРІДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ЛУГАНСЬКА

Справ а № 2-494/2007р.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

11.05.2007 року, Кам' янобрідськ ий районний суд м.Луганська у складі:

головуючого КОТЛЯРОВОЇ І.Ю. при секретарі ВАГІНІЙ М.О.

розглянув у відкритому с удовому засіданні в залі суд у в м.Луганську цивільну спра ву за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4 про розірвання шлюб у, -

ВСТАНОВИВ:

Позивачка звернулась із позовом до відповідача про р озірвання шлюбу. В обґрунтув ання своїх позовних вимог вк азала, що шлюб було зареєстро вано Артемівським відділом Р АЦС мЛуганська 19.08.1995 року, актов ий запис № 437. Від шлюбу сторони мають неповнолітню доньку - ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Шлюбні відносини між сторо нами фактично припинені з ли стопада 2006 року. Позивачка про сила шлюб розірвати з причин відсутності порозуміння у с ім' ї, довіри, у зв' язку із ч им між подружжям виникло пов не непорозуміння один одного .

В судовому засіданні позив ачка підтримала свої позовні вимоги у повному обсязі, витр ати пов' язанні з розлучення м, просила покласти на відпов ідача.

Відповідач не заперечував проти задоволення позову та розірвання шлюбу, витрати по в' язані з розірванням шлюбу просив покласти на нього.

Вислухавши пояснення стор ін, вивчивши письмові докази , суд вважає вимоги позивача о бґрунтованими та такими, що п ідлягають задоволенню повні стю, з наступних підстав.

Відповідно до ст.110 СК Украї ни позов про розірвання шлюб у може бути пред' явлений од ним із подружжя. Відповідно д о ч.2 ст.112 СК України суд постан овляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено , що подальше спільне життя по дружжя і збереження шлюбу су перечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, щ о мають істотне значення.

Судом встановлено, що сторо ни перебувають у шлюбі з 19.08.1995 р оку який зареєстровано у Арт емівському відділі РАГС м.Лу ганська, актовий запис №437 (а.с.6 ). У сторін по справі у шлюбі ІНФОРМАЦІЯ_1 народилась дон ька - ОСОБА_5 (а.с.4), яка на т еперішній час мешкає разом і з матір' ю. Подальше подруже життя та збереження сім' ї є неможливим, сторони втратил и почуття любові та поваги од ин до одного, сім' я розпалас ь з причин сварок, скандалів, у зв' язку із відсутністю пор озуміння між подружжям, шлюб ні відношення фактично закін ченні з листопада 2006 року.

Враховуючи вищевикладене та ті обставини, що позивачка продовжує наполягати на роз ірванні шлюбу суд, враховуюч и стійке волевиявлення напра влене на розірвання шлюбу з в ідповідачем та обставини спр ави, вважає за необхідне задо вольнити заявлені позовні ви моги.

Після розірвання шлюбу О СОБА_5, 1996 року народження , за згодою сторін буде прожив ати разом з матір' ю.

Враховуючи місце проживан ня дитини після розірвання ш любу, суд вважає необхідним в итрати по сплаті державного мита при видачі свідоцтва пр о розірвання шлюбу покласти на відповідача.

Спір про майно відсу тній.

Шлюб буде розірвано вп ерше.

Керуючись ст.ст.104,105,110-112 С К України, ст.ст.209,213- 215 ЦПК Укра їни, суд,

ВИРІШИВ:

Шлюб між ОСО БА_4 та ОСОБА_3 зареєстро ваний у Артемівському відділ і РАЦС м.Луганська 19.08.1995 року, ак товий запис № 437, розірвати.

При видачі свідоцтва про р озірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_4 17 (сімнадцять) гривен ь в дохід держави, ОСОБА_3 в ід затрат звільнити.

Заява про апеляційне оскар ження рішення може бути пода на протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеля ційна скарга на рішення суду може бути подана протягом дв адцяти днів після подання за яви про апеляційне оскарженн я, з подачею її копії до апеляц ійної інстанції або в порядк у ч.4 ст. 295 ЦПК України.

СУДДЯ І .Ю.КОТЛЯРОВА

СудКам’янобрідський районний суд м. Луганська
Дата ухвалення рішення11.05.2007
Оприлюднено12.11.2010
Номер документу11923358
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —2-494/07

Рішення від 09.03.2007

Цивільне

Овруцький районний суд Житомирської області

Невмержицький С. С.

Рішення від 09.03.2007

Цивільне

Овруцький районний суд Житомирської області

Невмержицький С. С.

Ухвала від 20.04.2017

Цивільне

Херсонський міський суд Херсонської області

Прохоренко В. В.

Ухвала від 18.11.2016

Цивільне

Херсонський міський суд Херсонської області

Прохоренко В. В.

Рішення від 11.05.2007

Цивільне

Кам’янобрідський районний суд м. Луганська

Котлярова Ірина Юріївна

Рішення від 30.11.2007

Цивільне

Борзнянський районний суд Чернігівської області

Луговець О.А.

Рішення від 08.05.2008

Цивільне

Оболонський районний суд міста Києва

Тітов М.Ю.

Рішення від 06.12.2007

Цивільне

Нововодолазький районний суд Харківської області

Смірнов О.С.

Ухвала від 06.09.2007

Цивільне

Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Єлізаренко І.А.

Рішення від 07.11.2007

Цивільне

Монастирищенський районний суд Черкаської області

Бурлака М.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні