Справа № 626/1652/23
Провадження № 1-кп/645/79/24
У Х В А Л А
іменем України
27 травня 2024 року Фрунзенськийрайонний судм.Харкова ускладі:головуючою судді ОСОБА_1 ,при секретарісудового засідання ОСОБА_2 ,розглянувши клопотанняпрокурора пропроведення судовогозасідання врежимі відеоконференціїу кримінальномупровадженні,за обвинуваченням ОСОБА_3 , у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст.367 КК України,-
встановив:
В провадженні Фрунзенського районного суду м. Харкова знаходиться кримінальне провадження за обвинуваченням ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , року народження, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України.
08.05.2024 року від прокурора Красноградської окружної прокуратури Харківської області ОСОБА_4 надійшло клопотання про проведення судового засідання у режимі відеоконференції, так як він не має можливості прибути у судове засідання, у зв`язку з територіальною віддаленістю від місця знаходження суду та зайнятістю в інших судових засіданнях.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає за необхідне клопотання прокурора ОСОБА_4 задовольнити та призначити в справі судове засідання в режимі відеоконференції з наступних підстав.
Положенням ст. 336 КПК України визначено, що судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі: неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров`я або з інших поважних причин; 2) необхідності забезпечення безпеки осіб; 3) проведення допиту малолітнього або неповнолітнього свідка, потерпілого;4) необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження;4-1) введення воєнного стану або під час карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України; 5) наявності інших підстав, визначених судом достатніми.Суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.Учасники кримінального провадження беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та кваліфікованого електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-комунікаційної системи. Ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів, переривання зв`язку тощо несе учасник кримінального провадження, який подав відповідне клопотання.
Дослідивши матеріали справи, вважаю клопотання обґрунтованим та доцільно здійснення дистанційного судового провадження в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням системи EASYCON (https://vkz.court.gov.ua/), контактні дані ОСОБА_4 , тел. НОМЕР_1 .
На підставінаведеного та керуючисьст.336КПК України,суд
ПОСТАНОВИВ:
Клопотання прокурора ОСОБА_4 про проведеннясудового засіданняу кримінальномупровадженні,за обвинуваченням ОСОБА_3 ,у вчиненнікримінального правопорушення,передбаченого ч.2ст.367КК України,у режимі відеоконференції- задовольнити.
Забезпечити участь прокурора Красноградської окружної прокуратури Харківської області ОСОБА_4 , в розгляді справи, розгляд якої призначено на 10 год. 30 хв. 10.06.2024 року в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням системи EASYCON (https://vkz.court.gov.ua/), контактні дані ОСОБА_4 , тел. НОМЕР_1 .
Відеоконференція буде проведена за допомогою системи EASYCON (ІНФОРМАЦІЯ_2 ) .
Роз`яснити учасникам справи, що для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції необхідно: зайти та авторизуватися в системі відеоконференцзв`язку «Електронний суд» за 10 хвилин до визначеного часу судового засідання; активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камеру), перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою системи «ВКЗ»; очікувати запрошення секретаря судового засідання для участі в судовому засіданні.
Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції необхідно використовувати комп`ютерну техніку або смартфони з доступом до мережі Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення. Ризики технічної неможливості участі у засіданні в режимі відеоконференції «ВКЗ» поза межами приміщення суду, переривання зв`язку, тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Ухвала суду оскарженню не підлягає.
Головуючий - суддя ОСОБА_1
Суд | Фрунзенський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 27.05.2024 |
Оприлюднено | 28.05.2024 |
Номер документу | 119284300 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов'язаної з наданням публічних послуг Службова недбалість |
Кримінальне
Фрунзенський районний суд м.Харкова
Ульяніч І. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні