ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА
01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел. 284-18-98
УХВАЛА
Справа № 45/169
09.09.10
За позовом: Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України
до відповідача: Фізичної особи –підприємця ОСОБА_1
про стягнення 10 000,00 грн.
Cуддя Балац С.В.
Представники сторін:
Від позивача: Ткачук І.А. –представник (дов. № 02-08/1496 від 13.07.2010р.)
Від відповідача: не з’явились
Ухвалою від 22.07.2010 року порушено провадження у справі та призначено її до розгляду на 25.08.2010 року.
Вказаною ухвалою зобов’язано позивача надати суду витяг відповідного державного реєстратора з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців на підтвердження місцезнаходження відповідача; установчі документи позивача (копію статуту та свідоцтво про державну реєстрацію (перереєстрацію) суб’єкта підприємницької діяльності.
Про розгляд справи позивач повідомлений належним чином, про що свідчить повідомлення про вручення поштового відправлення, яке наявне в матеріалах справи.
Позивач явку своїх уповноважених представників в судове засідання забезпечив, однак вимог ухвали суду про порушення провадження у справі не виконав, поважних причин неподання витребуваних документів суду не повідомив.
Процесуальні документи, що надсилалися на адресу відповідача, зазначену позивачем у позовній заяві, повернулися до суду.
Відповідно до частини першої статті 77 ГПК України господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 цього кодексу, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні.
Частиною першою статті 69 ГПК України встановлено, що спір має бути вирішено господарським судом у строк не більше двох місяців від дня отримання позовної заяви.
Ненадання позивачем витребуваних судом відомостей перешкоджає всебічно та об‘єктивно встановити обставини справи, повно дослідити обґрунтованість позовних вимог по справі та прийняти правильне та обґрунтоване рішення в межах встановлених процесуальних строків.
При вирішенні спору для підтвердження належного повідомлення відповідача про розгляд справи необхідним є залучення до матеріалів справи витягу державного реєстратора про знаходження Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 в єдиному державному реєстрі, встановлення зазначених обставин можливе саме при дослідженні вказаного витягу. Ухвала про розгляд справи, що надсилались судом на адресу відповідача повернуті поштовим відділенням, а враховуючи невиконання вимог суду позивачем в частині надання витягу державного реєстратора про знаходження в ЄДРПОУ Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 в суду відсутні підстави вважати останнє належним чином повідомленим про розгляд справи.
Вирішення спору за наявними матеріалами справи є неможливим, та спричинене саме невиконанням вимог суду щодо надання витребуваних документів позивачем.
Відповідно до ст. 22 Господарського процесуального кодексу України сторони зобов’язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами.
Згідно п.5 частини першої ст.81 ГПК України, господарський суд залишає позов без розгляду, якщо позивач без поважних причин не подав витребувані господарським судом матеріали, необхідні для вирішення спору, або представник позивача не з’явився на виклик у засідання господарського суду і його нез’явлення перешкоджає вирішенню спору.
Зважаючи на наведене, враховуючи, що після усунення підстав, з яких заява була залишена без розгляду, позивач має право звернутись до суду в загальному порядку, суд вважає що позов має бути залишений без розгляду.
Керуючись п.5 ч. 1 ст. 81, ст. 86 ГПК України, господарський суд, -
УХВАЛИВ:
Позов у справі залишити без розгляду.
Суддя С.Балац
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 09.09.2010 |
Оприлюднено | 02.11.2010 |
Номер документу | 11931385 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Балац С.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні