Справа № 308/16915/23
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
04 червня 2024 року м. Ужгород
Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області у складі:
головуючого судді Шепетко І.О.,
за участю секретаря судових засідань Петришина Н.А.,
позивача ОСОБА_1
представника позивача ОСОБА_2 ;
представника відповідача ОСОБА_3
розглянувши у порядку спрощеногопозовного провадження цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до Спільного українсько-німецько-швейцарського підприємства «Д`юті фрі трейдінг» про скасування наказу про звільнення та поновлення на роботі, -
в с т а н о в и в:
У провадженні Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області знаходиться вищезазначена цивільна справа.
Ухвалою Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області від 24.01.2024 провадження по даній справі було зупинено на час проведення судової почеркознавчої експертизи.
19.04.2024 до суду надійшов лист експерта Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України щодо надання вільних та експериментальних зразків почерку, про перегляд питань, поставлених експерту.
Ухвалою Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області від 22.04.2024 провадження у справі поновлено.
У судовому засідання представник позивача подав клопотання про витребування від відповідача документів, які містять рукописні записи, виконані ОСОБА_1 . На обґрунтування зазначив, що оскільки надійшло клопотання експерта про надання вільних зразків почерку ОСОБА_1 , представник позивача звернувся із адвокатським запитом до Спільного українсько-німецько-швейцарського підприємства «Д`юті фрі трейдінг» про надання особової справи працівника СП у формі ТОВ «Дюті Фрі Трейдінг» - ОСОБА_1 , однак отримав відмову у зв`язку з тим, що запитувані документи є такими, що належать до матеріалів кадрової номенклатури та належать до документів суворого обліку, і надаються іншій стороні у випадках, встановлених законом.
Позивачка підтримала подане клопотання, просила його задовольнити.
Представник відповідача не заперечував щодо задоволення клопотання про витребування доказів.
Заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, оцінивши зібрані докази, виходячи з їх належності та допустимості, суд приходить до наступних висновків.
Згідно з ч. 2 ст. 12 ЦПК України, учасники справи мають рівні права щодо здійснення всіх процесуальних прав та обов`язків, передбачених законом.
Згідно з ч. 3 ст. 12 ЦПК України, кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Відповідно дост. 43 ЦПК Україниучасники справи мають право, зокрема, подавати докази; подавати заяви та клопотання, надавати пояснення суду, наводити свої доводи, міркування щодо питань, які виникають під час судового розгляду, і заперечення проти заяв, клопотань, доводів і міркувань інших осіб.
Відповідно до ч. 1 ст. 84 ЦПК України, учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.
Враховуючи предмет і зміст позовних вимог, а також з метою повного і всебічного розгляду даної справи, для забезпечення можливості задоволення клопотання експерта Закарпатського науково-дослідногоекспертно-криміналістичногоцентру МВСУкраїни щодонадання вільнихта експериментальнихзразків почерку, суд приходить до висновку про доцільність витребування від Спільного українсько-німецько-швейцарського підприємства «Д`юті фрі трейдінг» особової справи ОСОБА_1 та документів товарообліку, які складались/заповнювались позивачкою.
Керуючись ст. ст. 76-80, 84, 260-261 ЦПК України, суд, -
п о с т а н о в и в:
Витребувати від Спільного українсько-німецько-швейцарськогопідприємства «Д`ютіфрі трейдінг»(89423, Закарпатська область, Ужгородський район, с. Минай, вул.Польова, б/н, код ЄДРПОУ 14285992):
- особову справу працівника Спільного українсько-німецько-швейцарського підприємства «Д`юті фрі трейдінг» Сулими Оксани Іванівни, включаючи заяви про прийняття на роботу, переміщення по займаним посадам, накази, заяви про надання відпустки, матеріальної допомоги, пояснення з приводу дисциплінарних стягнень/заохочень, договори матеріальної відповідальності;
- документи товарообліку, які складались/заповнювались ОСОБА_1 під час роботи на підприємстві.
Розгляд справи відкласти на 16 липня 2024 року на 14 год. 30 хв.
Будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду.
Встановити Спільному українсько-німецько-швейцарськомупідприємству «Д`ютіфрі трейдінг»строк подачі вищевказаних документів до 16 липня 2024 року.
Витребувані докази направити безпосередньо до Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області (88000, м. Ужгород, вул. Загорська, 53).
Попередити Спільне українсько-німецько-швейцарське підприємство «Д`юті фрі трейдінг», що у випадку неподання витребуваних судом доказів, вказаних в ухвалі, без поважних причин у відповідності до ст.148ЦПК Українисуд може постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі до від 0,3 до трьох розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
У разі неможливості надати вищевказані документи повідомити про це Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області із зазначенням причин у строк встановлений для подачі таких доказів.
Ухвала оскарженню не підлягає, набирає законної сили з моменту її підписання.
Повний текст ухвали складено 05.06.2024.
Суддя І.О. Шепетко
Суд | Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області |
Дата ухвалення рішення | 04.06.2024 |
Оприлюднено | 10.06.2024 |
Номер документу | 119569339 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них |
Цивільне
Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області
Шепетко І. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні