Справа №760/26347/19 2/760/8289/24
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
03 червня 2024 року місто Київ
Солом`янський районний суд міста Києва у складі судді Верещінської І.В., за участю секретаря судового засідання Прищепи С.С., розглянувши позов Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Авіа» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,
В С Т А Н О В И В:
Солом`янським районним судом м. Києва здійснюється розгляд цивільної справи за позовом Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Авіа» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.
На підставі протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 23.09.2019 цивільну справу передано для розгляду судді Солом`янського районного суду м. Києва Усатовій І.А.
Ухвалою Солом`янського районного суду м. Києва від 26.09.2019 позовну заяву залишено без руху.
Ухвалою Солом`янського районного суду м. Києва від 13.03.2020 відкрито провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження.
Заочним Рішенням Солом`янського районного суду м. Києва від 27.05.2022 року позов задоволено.
Ухвалою Солом`янського районного суду м. Києва від 27.09.2023 року скасоване Заочне Рішення суду.
Ухвалою Солом`янського районного суду м. Києва від 12.10.2023 року закрито провадження у справі.
Постановою Київського апеляційного суду від 08.05.2024 року апеляційну скаргу задоволено, Ухвалу Солом`янського районного суду м. Києва скасовано, направлено справу для продовження розгляду до суду першої інстанції.
На підставі протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 30.05.2024 цивільну справу передано для розгляду судді Солом`янського районного суду м. Києва Верещінській І.В.
Відповідно до ч. 1ст. 187 ЦПК України, за відсутності підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження, суд відкриває провадження у справі протягом п`яти днів з дня надходження позовної заяви або заяви про усунення недоліків, поданої в порядку, передбаченомустаттею 185 цього Кодексу.
Відповідно до положень ч. 6ст. 19 ЦПК Українималозначними справами є: 1) справи, у яких ціна позову не перевищує ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб; 2) справи незначної складності, визнані судом малозначними, крім справ, які підлягають розгляду лише за правилами загального позовного провадження, та справ, ціна позову в яких перевищує двісті п`ятдесят розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб; 3) справи про стягнення аліментів, збільшення їх розміру, оплату додаткових витрат на дитину, стягнення неустойки (пені) за прострочення сплати аліментів, індексацію аліментів, зміну способу їх стягнення, якщо такі вимоги не пов`язані із встановленням чи оспорюванням батьківства (материнства); 4) справи про розірвання шлюбу; 5) справи про захист прав споживачів, ціна позову в яких не перевищує двохсот п`ятдесяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Відповідно до ч. 3 ст. 274 ЦПК України, при вирішенні питання про розгляд справи в порядку спрощеного або загального позовного провадження суд враховує: ціну позову; значення справи для сторін; обраний позивачем спосіб захисту; категорію та складність справи; обсяг та характер доказів у справі, в тому числі чи потрібно у справі призначати експертизу, викликати свідків тощо; кількість сторін та інших учасників справи; чи становить розгляд справи значний суспільний інтерес.
Враховуючи предмет і підстави позову, стадію судового розгляду, суд вважає за необхідне прийняти дану цивільну справу до свого провадження і здійснювати її розгляд за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) осіб.
Керуючись ст.19, ст.ст.187,189,274,279 ЦПК України, суд
У Х В А Л И В :
Прийняти до свого провадження цивільну справу за позовом Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Авіа» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.
Розгляд справи проводити у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) осіб.
Встановити відповідачу п`ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову.
Одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, зобов`язати відповідача надіслати копію відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 8 ст. 178, 191 ЦПК України).
Встановити позивачу п`ятнадцятиденний строк для подання відповіді на відзив, з дня отримання відзиву та доданих до нього документів. Копія відповіді на відзив та доданих до нього документів відповідачу повинна бути надіслана (надана) відповідачу одночасно з надісланням (наданням) відповіді на відзив до суду.
Встановити відповідачу п`ятиденний строк для подання заперечень, після отримання відповіді на відзив, копія яких разом із додатками повинна бути надіслана (надана) позивачу одночасно з надісланням (наданням) їх до суду.
Копію ухвали надіслати особам, які беруть участь у справі.
Про час та місце розгляду справи повідомити учасників судового розгляду; Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - https://sl.ki.court.gov.ua/sud2609/.
Ухвала про прийняття справи до провадження оскарженню не підлягає.
Суддя І.В. Верещінська
Суд | Солом'янський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 03.06.2024 |
Оприлюднено | 10.06.2024 |
Номер документу | 119586852 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них надання послуг |
Цивільне
Солом'янський районний суд міста Києва
Верещінська І. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні