Ухвала
від 10.06.2024 по справі 589/1016/23
БІЛОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 589/1016/23

Номер провадження 2/573/181/24

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10 червня 2024 року м. Білопілля

Суддя Білопільського районного суду Сумської області Марина ЧЕРКАШИНА, розглянувши письмове клопотання представника позивача ОСОБА_1 адвоката КАЗМІРЕНКО Л.О. про проведення судових засідань у режимі відеоконференції,

ВСТАНОВИЛА:

У провадженніБілопільського районногосуду Сумськоїобласті знаходитьсясправа за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , про визначеннядодаткового строкудля поданнязаяви проприйняття спадщини.

До початку розгляду справи на електронну пошту суду надійшло письмове клопотання представника позивача ОСОБА_1 адвоката КАЗМІРЕНКО Л.О. про розгляд справи у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Враховуючи надіслане клопотання про проведення судових засідань по вказаній справі в режимі відеоконференції, повно, всебічно і об`єктивно дослідивши матеріали справи, приходжу до наступних висновків.

В силу ч. ч. 1-3 ст.212ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду учасник справи подає не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).

Зі змісту рекомендацій Ради суддів України від 02 березня 2022 щодо роботи судів в умовах воєнного стану вбачається, що якщо за об`єктивних обставин учасник провадження не може брати участь у судовому засіданні в режимі ВКЗ за допомогою технічних засобів, як виняток можливо допускати участь такого учасника в режимі ВКЗ за допомогою будь-яких інших технічних засобів, в тому числі і власних.

Враховуючи необхідність забезпечення права на доступ до правосуддя, посилання представника на неможливість прибути у судове засідання, а також запровадженням на території України військового стану, вважаю за необхідне надати можливість представнику у даній справі приймати участь в судових засіданнях в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою комплексу технічних засобів та програмного забезпечення «EasyCon».

На підставі викладеного, керуючись ст. 212, 258, 260 ЦПК України, суддя

ПОСТАНОВИЛА:

Забезпечити участь представника позивача ОСОБА_1 адвоката КАЗМІРЕНКО Л.О. на 24 червня 2024 та у всіхнаступних судовихзасіданнях в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою комплексу технічних засобів та програмного забезпечення «EasyCon».

Попередити, що відповідно до ч. 5 ст.212ЦПКУкраїни ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Відеоконференція буде проведена за допомогою додатку EasyCon, який може бути встановлений за веб-посиланням https://easycon.com.ua/site/login.

Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду необхідно:

- використовувати комп`ютерну техніку або смартфони з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення;

- попередньо зареєструватись з використанням власного електронного підпису в Системі на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою www.court.gov.ua та перевірити наявні у нього власні технічні засоби на відповідність технічним вимогам;

- зайти та авторизуватися в Системі за 10 хвилин до часу судового засідання;

- активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камера) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою Системи;

- очікувати запрошення секретаря до участі в судовому засіданні.

Роз`яснити особі, щодо якої вирішено питання про її участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, що підтвердження особи учасника відбувається шляхом його авторизації в Системі із застосуванням електронного підпису.

Ухвала судуоскарженню непідлягає інабирає законноїсили змоменту їїпідписання.

Суддя

СудБілопільський районний суд Сумської області
Дата ухвалення рішення10.06.2024
Оприлюднено12.06.2024
Номер документу119631531
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за заповітом

Судовий реєстр по справі —589/1016/23

Ухвала від 21.10.2024

Цивільне

Білопільський районний суд Сумської області

Черкашина М. С.

Ухвала від 10.06.2024

Цивільне

Білопільський районний суд Сумської області

Черкашина М. С.

Ухвала від 21.03.2024

Цивільне

Білопільський районний суд Сумської області

Черкашина М. С.

Ухвала від 26.02.2024

Цивільне

Шосткинський міськрайонний суд Сумської області

Сидорчук О. М.

Ухвала від 28.11.2023

Цивільне

Шосткинський міськрайонний суд Сумської області

Сидорчук О. М.

Ухвала від 11.10.2023

Цивільне

Шосткинський міськрайонний суд Сумської області

Сидорчук О. М.

Ухвала від 23.03.2023

Цивільне

Шосткинський міськрайонний суд Сумської області

Сидорчук О. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні