У Х В А Л А
судового засідання
13.06.2024 року м. Львів
Франківський районний суд м. Львова у складі:
головуючої судді Мигаль Г.П.,
при секретарі судового засідання Власюк Д.Я.,
за участю представника позивача ОСОБА_1 ,
представника відповідача: ОСОБА_2 ,
розглядаючи у відкритому судовому засіданні в режимі ведеоконференції цивільну справу за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4 про зарахування сплачених аліментів,
встановив:
ОСОБА_3 звернувся в суд з позовом до ОСОБА_4 про зарахування сплачених аліментів.
Ухвалою від 10 квітня 2024 року судом відкрито провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження.
Адвокат Проць Т.В. в інтересах ОСОБА_4 подала до суду зустрічний позов до ОСОБА_3 про стягнення пені за прострочення сплати аліментів.
Суд визначає в межах, встановлених цим Кодексом, порядок здійснення провадження у справі відповідно до принципу пропорційності, враховуючи: завдання цивільного судочинства; забезпечення розумного балансу між приватними й публічними інтересами; особливості предмета спору; ціну позову; складність справи; значення розгляду справи для сторін, час, необхідний для вчинення тих чи інших дій, розмір судових витрат, пов`язаних із відповідними процесуальними діями, тощо (ст.11 ЦПК України).
Здійснюючи правосуддя, суд захищає права, свободи та інтереси фізичних осіб, права та інтереси юридичних осіб, державні та суспільні інтереси у спосіб, визначений законом або договором(ст. 5 ЦПК України).
Якщо суд вирішив розглянути справу в порядку спрощеного позовного провадження, але в подальшому постановив ухвалу про розгляд справи за правилами загального позовного провадження, розгляд справи починається зі стадії відкриття провадження у справі. У такому випадку повернення до розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження не допускається(ч.6 ст.277 ЦПК України).
Відповідно до статті 189 ЦПК України, завданнями підготовчого провадження є: 1) остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; 2) з`ясування заперечень проти позовних вимог; 3) визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів; 4) вирішення відводів; 5) визначення порядку розгляду справи; 6) вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.
У випадку подання зустрічного позову у справі, яка розглядається за правилами спрощеного позовного провадження, суд постановляє ухвалу про перехід до розгляду справи за правилами загального позовного провадження (ч.4 ст.193 ЦПК).
Враховуючи наведене, вивчивши матеріали цивільної справи, суд вважає за необхідне перейти розгляду справи від спрощеного провадження до загального провадження та призначити по справі підготовче судове засідання.
Керуючись ст. ст.185, 193 ЦПК України, суд,-
постановив:
Перейти до розгляду справи за правилами загального позовного провадження.
Підготовче судовезасідання посправі призначитина 26.07.2024о 14годині 40хвилин у приміщенні Франківського районного суду м. Львова, за адресою: м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 69.
Копію ухвали направити учасникам справи для відома.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя Мигаль Г.П.
Суд | Франківський районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 13.06.2024 |
Оприлюднено | 14.06.2024 |
Номер документу | 119698578 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них |
Цивільне
Франківський районний суд м.Львова
Мигаль Г. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні