Ухвала
від 12.06.2024 по справі 917/966/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Капітана Володимира Кісельова, 1, м. Полтава, 36000, тел. (0532) 61 04 21E-mail: inbox@pl.arbitr.gov.ua, https://pl.arbitr.gov.ua/sud5018/Код ЄДРПОУ 03500004

УХВАЛА

про доступ до персональних даних фізичної особи

12.06.2024 Справа № 917/966/24

м. Полтава

Господарський суд Полтавської області у складі судді Пушка І.І., розглянувши матеріали за позовною Товариства з обмеженою відповідальністю «Хорольський райсількомунгосп», ідентифікаційний код ЄДРПОУ 05442796, адреса: вул. Київська, 55, м. Хорол, 37800)

до ОСОБА_1 (ідентифікаційний код НОМЕР_1 )

про стягнення 40044,22 грн

ВСТАНОВИВ:

Як вбачається із змісту позовної заяви, відповідачем вказано фізичну особу, що не є підприємцем.

Відповідно до частини 6 статті 176 Господарського процесуального кодексу України, у разі якщо відповідачем у позовній заяві вказана фізична особа, що не є підприємцем, то суд звертається до відповідного органу реєстрації місця перебування та місця проживання особи щодо надання інформації про зареєстроване місце проживання (перебування) такої фізичної особи.

Згідно ч. 1 ст. 16 Закону України "Про захист персональних даних", порядок доступу до персональних даних третіх осіб визначається умовами згоди суб`єкта персональних даних, наданої володільцю персональних даних на обробку цих даних, або відповідно до вимог закону. Порядок доступу третіх осіб до персональних даних, які знаходяться у володінні розпорядника публічної інформації, визначається Законом України "Про доступ до публічної інформації", крім даних, які отримує Міністерство фінансів України від інших органів під час здійснення повноважень з контролю за дотриманням бюджетного законодавства в частині моніторингу пенсій, допомог, пільг, субсидій, інших соціальних виплат.

Відповідно до ч. 3 ст. 16 Закону України "Про захист персональних даних" суб`єкт відносин, пов`язаних з персональними даними, подає запит щодо доступу (далі - запит) до персональних даних володільцю персональних даних.

Згідно Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг" від 10.12.2015 № 888-УІІІ, повноваження ДМС у сфері реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб з 04.04.2016 делеговані утвореним органам реєстрації (об`єднані територіальні громади, виконавчі органи сільських, селищних або міських рад, сільські голови (у випадку, коли відповідно до закону виконавчий орган сільської ради не утворено).

На виконання вимог пункту 3 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону реєстраційні обліки територіальних підрозділів ДМС (картотеки, що складаються з відомостей про реєстрацію у формі картки реєстрації особи та адресної картки) передані відповідним органам реєстрації.

Відповідно до ч. 7 ст. 176 ГПК України інформація про місце проживання (перебування) фізичної особи має бути надана протягом п`яти днів з моменту отримання відповідним органом реєстрації місця проживання та перебування особи відповідного звернення суду.

Керуючись ст. 176, 234, 235 ГПК України, суд

УХВАЛИВ:

1. Звернутися до Органу реєстрації Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області (37800, Полтавська область, місто Хорол, вул. 1 Травня, № 4) із запитом щодо доступу до персональних даних фізичної особи ОСОБА_1 (ідентифікаційний код НОМЕР_1 ).

2. Зобов`язати Орган реєстрації Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області у п`ятиденний строк з моменту отримання цієї ухвали надіслати на адресу Господарського суду Полтавської області (вул. Капітана Володимира Кісельова, 1, м. Полтава, 36000) інформацію про зареєстроване місце проживання (перебування) фізичної особи ОСОБА_1 (ідентифікаційний код НОМЕР_1 ).

При наданні інформації прошу посилатися на справу №9 17/966/24.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає (ст. 235, 255 ГПК України).

Суддя І.І. Пушко

СудГосподарський суд Полтавської області
Дата ухвалення рішення12.06.2024
Оприлюднено14.06.2024
Номер документу119706169
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —917/966/24

Судовий наказ від 01.10.2024

Господарське

Господарський суд Полтавської області

Пушко І.І.

Рішення від 09.09.2024

Господарське

Господарський суд Полтавської області

Пушко І.І.

Ухвала від 08.07.2024

Господарське

Господарський суд Полтавської області

Пушко І.І.

Ухвала від 08.07.2024

Господарське

Господарський суд Полтавської області

Пушко І.І.

Ухвала від 01.07.2024

Господарське

Господарський суд Полтавської області

Пушко І.І.

Ухвала від 12.06.2024

Господарське

Господарський суд Полтавської області

Пушко І.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні