Ухвала
від 16.07.2024 по справі 453/533/24
СКОЛІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 453/533/24

№ провадження 2/453/323/24

У Х В А Л А

про відкладенняпідготовчого засідання

16 липня 2024 року Сколівський районний суд Львівської області

у складі: головуючого судді Брони А.Л.;

секретаря судового засідання Бендеш А.І.,

без учасників справи,

провівши у залі суду у місті Сколе Львівської області судове засідання у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Сколівської міської ради Стрийського району Львівської області про визнання права власності на земельну ділянку, -

в с т а н о в и в:

В провадженні Сколівського районного суду Львівської області знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Сколівської міської ради Стрийського району Львівської області про визнання права власності на земельну ділянку.

10.07.2024 на адресу суду надійшло клопотання представника Сколівської міської ради Стрийського району Львівської області Романишина М.С. про відкладення розгляду справи у зв`язку із перебуванням у відпустці.

16.07.2024 на адресу суду надійшло клопотання представника позивача ОСОБА_1 адвоката Дмитрович Н.В. про відкладення розгляду справи у зв`язку із неможливістю прибути в підготовче засідання.

Згідно з ч. 2 ст. 247 ЦПК України у разі неявки у судове засідання всіх учасників справи чи у разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Відповідно до п.1 ч. 2 ст. 198 ЦПК України суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження у випадках: визначених частиною другою статті 233 цього Кодексу.

Згідно з ч. 2 ст. 258 ЦПК України процедурні питання, пов`язані з рухом справи в суді першої інстанції, клопотання та заяви осіб, які беруть участь у справі, питання про відкладення розгляду справи, оголошення перерви, зупинення або закриття провадження у справі, залишення заяви без розгляду, а також в інших випадках, передбачених цим Кодексом, вирішуються судом шляхом постановлення ухвал.

У зв`язку з вказаним вище, суд вважає, що підготовче засідання слід відкласти. Керуючись ст. ст. 198, 223, 240, 247, 258 ЦПК України, суд -

у х в а л и в:

Відкласти підготовче засідання у цивільній справі №453/533/24 за позовом ОСОБА_1 доСколівської міськоїради Стрийськогорайону Львівськоїобласті провизнання прававласності наземельну ділянкуна 12год.00хв. 06.08.2024.

Про час, дату та місце проведення підготовчого засідання повідомити учасників справи та їх представників.

Суддя

СудСколівський районний суд Львівської області
Дата ухвалення рішення16.07.2024
Оприлюднено18.07.2024
Номер документу120397268
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: визнання права власності на земельну ділянку

Судовий реєстр по справі —453/533/24

Ухвала від 30.01.2025

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Приколота Т. І.

Ухвала від 23.01.2025

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Приколота Т. І.

Ухвала від 23.12.2024

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Приколота Т. І.

Рішення від 14.11.2024

Цивільне

Сколівський районний суд Львівської області

Брона А. Л.

Рішення від 14.11.2024

Цивільне

Сколівський районний суд Львівської області

Брона А. Л.

Ухвала від 12.09.2024

Цивільне

Сколівський районний суд Львівської області

Брона А. Л.

Ухвала від 16.07.2024

Цивільне

Сколівський районний суд Львівської області

Брона А. Л.

Ухвала від 23.04.2024

Цивільне

Сколівський районний суд Львівської області

Брона А. Л.

Ухвала від 02.04.2024

Цивільне

Сколівський районний суд Львівської області

Брона А. Л.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні