Справа № 308/10862/24
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
16 липня 2024 року м. Ужгород
Суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Дергачова Н.В., ознайомившись з позовною заявою товариства з обмеженою відповідальністю «Експедиційно-транспортна компанія «Сіко», в інтересах якого діє представник Жмарьова Олена Миколаївна, до ОСОБА_1 та ОСОБА_2 , третя особа: товариство з обмеженою відповідальністю «Фактор Стандарт», про відшкодування шкоди,
В С Т А Н О В И В:
ТОВ «Експедиційно-транспортна компанія «Сіко», в інтересах якого діє представник Жмарьова О.М., звернулося до суду з позовною заявою до ОСОБА_1 та ОСОБА_2 , третя особа: ТОВ «Фактор Стандарт», про відшкодування шкоди.
Ухвалою судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області від 01.07.2024 року позовну заяву залишено без руху.
04.07.2024 року від позивача надійшла заява на усунення недоліків ухвали від 01.07.2024 року.
Дослідивши матеріали позовної заяви вважаю, що така підлягає залишенню повторно без руху, оскільки подана з порушенням вимог ст.175та ст. 177 ЦПК України з огляду на наступне.
Відповідно до ч.1 ст. 177 ЦПК України позивач повинен додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.
У разі подання до суду позовної заяви та документів, що додаються до неї, в електронній формі через електронний кабінет позивач зобов`язаний додати до позовної заяви доказ надсилання іншим учасникам справи копій поданих до суду документів з урахуванням положень статті 43 цього Кодексу.
Відповідно до ч. 7 ст. 43 ЦПК України у разі подання до суду в електронній формі заяви по суті справи, зустрічного позову, заяви про збільшення або зменшення позовних вимог, заяви про зміну предмета або підстав позову, заяви про залучення третьої особи, апеляційної скарги, касаційної скарги та документів, що до них додаються, учасник справи зобов`язаний надати доказ надсилання таких матеріалів іншим учасникам справи.
Такі документи в електронній формі направляються з використанням Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи або її окремої підсистеми (модуля), що забезпечує обмін документами, шляхом надсилання до електронного кабінету іншого учасника справи, а у разі відсутності в іншого учасника справи електронного кабінету чи відсутності відомостей про наявність в іншого учасника справи електронного кабінету - у паперовій формі листом з описом вкладення.
Відповідно до абз. 2 ч. 1 ст. 187 ЦПК України якщо відповідачем вказана фізична особа, яка не має статусу підприємця, суд відкриває провадження не пізніше наступного дня з дня отримання судом у порядку, передбаченому частиною восьмою цієї статті, інформації про зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи - відповідача.
Згідно ч. 8 ст. 187 ЦПК України суддя з метою визначення підсудності може також користуватися даними Єдиного державного демографічного реєстру.
Так у відповідь на запит з ГУ ДМС в Закарпатській області повідомлено, що за наявними обліками ГУ ДМС у Закарпатській області гр. ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 значиться зареєстрованим за адресою: АДРЕСА_1 , в той час як копія позовної заяви з додатками, згідно листа з описом вкладення, доданим до позовної заяви, була надіслана на адресу АДРЕСА_2 ..
Відтак позивач має надати суду підтвердження надіслання позовної заяви з додатками листом з описом вкладення на адресу відповідача, а саме: АДРЕСА_1 ..
Таким чином, з урахуванням вищезазначеного, позивачу необхідно привести позовну заяву у відповідність до ст.ст.175,177ЦПК України (з урахуванням зазначених судом недоліків).
Згідно з ч. 1 ст. 185 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Враховуючи наведене, суд вважає, що провадження у справі неможливо відкрити до усунення вказаних недоліків, а тому заяву слід залишити повторно без руху, а позивачу надати строк для їх усунення.
Керуючись ст. ст.175,177,185 Цивільного процесуального кодексу України, суд,-
П О С Т А Н О В И В:
Позовну заяву товариства з обмеженою відповідальністю «Експедиційно-транспортна компанія «Сіко», в інтересах якого діє представник Жмарьова Олена Миколаївна, до ОСОБА_1 та ОСОБА_2 , третя особа: товариство з обмеженою відповідальністю «Фактор Стандарт», про відшкодування шкоди залишити без руху.
Надати позивачевістрок дляусунення вказаниху данійухвалі недоліківпозовної заявипротягом десятиднів здня врученнякопії цієїухвали,роз`яснивши прицьому,що вразі не усунення у визначений строк недоліків позовна заява буде вважатися неподаною і повернута позивачеві.
Копію ухвали надіслати позивачу.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
Суддя Ужгородського
міськрайонного суду Н.В. Дергачова
Суд | Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області |
Дата ухвалення рішення | 16.07.2024 |
Оприлюднено | 19.07.2024 |
Номер документу | 120453700 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про відшкодування шкоди, з них |
Цивільне
Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області
Дергачова Н. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні