ХАРКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
Єдиний унікальний номер 642/3046/24
Номер провадження 22-ц/818/3145/24
У Х В А Л А
про витребування справи
18 липня 2024 року суддя Харківського апеляційного суду Мальований Ю.М., розглянувши в порядку підготовки до апеляційного розгляду апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Ленінського районного суду м.Харкова від 08 липня 2024 року в складі судді Грінчук О.П. у справі №642/3046/24 за позовом ОСОБА_1 , від імені якого діє адвокат Івахненко Максим Андрійович до Товариства з обмеженою відповідальністю «Харківгаз збут» про визнання бездіяльності протиправною та зобов`язання вчинити дії, -
В С Т А Н О В И В:
Рішенням Ленінського районного суду м.Харкова від 08 липня 2024 року позовні вимоги ОСОБА_1 , від імені якого діє адвокат Івахненко Максим Андрійович до Товариства з обмеженою відповідальністю «Харківгаз збут» про визнання бездіяльності протиправною та зобов`язання вчинити дії задоволено частково. В іншій частині вимог відмовлено.
16 липня 2024 року ОСОБА_1 подав апеляційну скаргу через систему «Електронний суд» на вказане судове рішення.
Матеріали цивільної справи, на підставі яких вирішуються питання, передбачені статтями 357, 358, 359 ЦПК України, до апеляційного суду не надходили.
За таких обставин, цивільна справа підлягає витребуванню з Ленінського районного суду м.Харкова.
Питання щодо відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Ленінського районного суду м.Харкова від 08 липня 2024 року буде вирішено після надходження матеріалів цивільної справи до Харківського апеляційного суду.
Керуючись ст. 355, п.п. 15.10 п. 15 розділу ХІІІ «Перехідні положення» ЦПК України,
У Х В А Л И В:
Витребувати з Ленінського районного суду м.Харкова цивільну справу №642/3046/24 за позовом ОСОБА_1 , від імені якого діє адвокат Івахненко Максим Андрійович до Товариства з обмеженою відповідальністю «Харківгаз збут» про визнання бездіяльності протиправною та зобов`язання вчинити дії.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та касаційному оскарженню не підлягає.
Суддя Харківськогоапеляційного суду Ю.М.Мальований
Суд | Харківський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 18.07.2024 |
Оприлюднено | 22.07.2024 |
Номер документу | 120467129 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Харківський апеляційний суд
Мальований Ю. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні