Ухвала
від 07.08.2024 по справі 366/2092/24
ІВАНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа №366/2092/24

Провадження №1-кс/366/258/24

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

7 серпня 2024 року Слідчий суддя Іванківського районного суду Київської області ОСОБА_1 , за участю секретаря ОСОБА_2 , прокурора ОСОБА_3 , розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду в смт.Іванків клопотання прокурора Іванківського відділу Вишгородської окружної прокуратури ОСОБА_4 , про арешт майна у кримінальному провадженні №42024112330000108, відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 3 липня 2024, року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 240 КК України,-

ВСТАНОВИВ:

6 серпня 2024 року до Іванківського районного суду Київської області надійшло вказане вище клопотання.

У клопотанні прокурор просить накласти арешт на земельну ділянку з кадастровими номером № 3221882800:25:052:0001 площею 553.8676 орендодавцем є Вишгородська районна державна адміністрація, а орендарем Товариство з обмеженою відповідальністю «НЕПТУН», код ЄДРПОУ: 32647407 тип об`єкту єдиний комплекс будівель та споруд «Лиман», адреса Київська обл., Вишгородський р., с/рада. Жукинська, «Ровжі» урочище, 1, шляхом заборони відчуження, розпорядження та користування даним майном, будь-яким особам.

В обґрунтування клопотання зазначено, що Вишгородською окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво досудового розслідування в кримінальному провадженні №42024112330000108 від 03.07.2024 за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 240 КК України.

У ході проведення досудового розслідування встановлено, що на території лиману «Нептун» поблизу дамби Київського водосховища що знаходиться в Вишгородському районі Київської області виявлено незаконний видобуток корисних копалин без належних на те документів.

Відповідно до протоколу допиту свідка ОСОБА_5 , останній засвідчив, що він відпочивав на дамбі Київського водосховища за с. Лебедівка, прогулювався по берегу та плавав. Йому стало відомо, що поряд з дамбою на території лиману «Нептун» два - три екскаватори видобувають корисні копалини, а саме пісок. Номерів техніки він не запам`ятав та не фотографував. Проте зробив декілька фото загального плану де здійснюється видобування.

Він знайомий з багатьма журналістами і йому є близькою журналістка розслідувань злочинів, він підійшов до невідомих осіб і запитав на яких підставах вони здійснюють видобуток піску і чи є в них офіційні документи, дозволи, тощо на що вони йому повідомили, що дозвіл в них напевно є, але він знаходиться в їх старшого.

Оскільки він мешкає у Вишгородському районі то йому відомо, що багато де здійснюється видобування піску і в більшості випадків це здійснюється незаконно. Також він періодично вивчає чинне законодавство, яке регламентує видобуток корисних копалин, то ознайомлений, що процес отримання офіційних дозволів займає чимало часу. У зв`язку з цим в переважній більшості особи роблять це незаконно, що в свою чергу дає підстави сумніватися в законності процесу видобування піску поблизу дамби Київського водосховища.

В матеріалах кримінального провадження наявний договір оренди земельної ділянки відповідно до якого Вишгородська районна державна адміністрація передає в оренду ТОВ «Нептун», земельну ділянку під приміщення риболовецького підприємства, яке знаходиться на території Жукинської сільської ради за межами населеного пункту. В оренду передається земельна ділянка площею 553,87 га.

Відповідно до інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно земельна ділянка з кадастровим номером 3221882800:25:052:0001 площею 553.8676 орендодавцем є Вишгородська районна державна адміністрація, а орендарем Товариство з обмеженою відповідальністю «НЕПТУН», код ЄДРПОУ: 32647407 тип об`єкту єдиний комплекс будівель та споруд « Лиман », адреса Київська обл., Вишгородський р., с/рада. Жукинська, «Ровжі» урочище, 1.

Під час досудового розслідування на підставі ухвали слідчого судді Іванківського районного суду Київської області № 366/2092/24 від 10.07.2024 проведено огляд земельної ділянки з кадастровим номером 3221882800:25:052:0001, площею 553,8676 га., орендодавцем якої є Вишгородська районна державна адміністрація, а орендарем є Товариство з обмеженою відповідальністю «НЕПТУН» (код ЄДРПОУ 32647407), тип об`єкту: єдиний комплекс будівель та споруд «Лиман», яка розташована за адресою: Київська область, Вишгородський район, Жукинська сільська рада, урочище «Ровжі» 1 за участю спеціалістів Державної екологічної інспекції столичного округу.

Під час огляду вказаної земельної ділянки встановлено, що на частині земельної ділянки знаходиться розкопана водойма, біля вказаної водойми розміщено два екскаватори та один бульдозер також під час огляду виявлено свіжозрізані пеньки близько 50 штук наступних порід дерев: береза, вільха та сосна діаметрами від 11 до 52 сантиметрів.

Вказана водойма знаходиться приблизно на відстані менше 50 метрів урізу Київського водосховища біля вказаної водойми розміщено три насипи з суміщу схожою на пісок, також на землі знаходяться сліди від гусеничної та колісної техніки, а також присутня вказана суміш на розпланованій території орієнтовною площею 0,40 га. під час проведення вказаного огляду вилучено зразки вказаної піщаної суміші зовні схожої на пісок.

Далі під час огляду було здійснено проїзд по території земельної ділянки під час якого виявлено важку техніку а саме драглайнер, а також уріз берега з насипами піску вздовж нього. Також під час огляду на території знаходяться будівлі (будиночки огороджені вхідними парканом (воротами) вказані будинки знаходяться та побудовані безпосередньо близько вздовж уріза води по всій території комплексу, також по всій території комплексу знаходяться альтанки (бесідки).

Отже, за результатами огляду встановлено, що на вказаній території знаходяться будівлі новобудови які за зовнішніми ознаками схожі на капітальні споруди для проживання та відпочинку, що не передбачено договором оренди земельної ділянки, також під час огляду встановлено, що за зовнішніми ознаками на вказаній земельній ділянці здійснюється незаконне видобування піску без належних на те документів. На даний час у вказаному кримінальному провадженні заплановано проведення ряд експертиз а також повторні огляди за участю геодезистів, маркшейдерів, представників Державного агентства лісових ресурсів України, Державної екологічної інспекції столичного округу, з метою збереження слідів кримінального правопорушення, а також обстановки яка знаходиться на вказаній земельній ділянці в органу досудового розслідування виникла необхідність у накладені арешту на вказану земельну ділянку, щоб унеможливити знищення та приховування доказів злочинної діяльності.

30.07.2024 прокурором Вишгородської окружної прокуратури винесено постанову про визнання та приєднання до кримінального провадження речових доказів, а саме вказану земельну ділянку.

В той же час під час досудового розслідування вказаного кримінального провадження було викликано Директора ТОВ «Нептун» ОСОБА_6 для допиту, однак останній відмовився від надання показань посилаючись на статтю 63 Конституції України.

Оскільки, є підстави вважати, що з земельними ділянками можуть здійснюватися дії направлені на приховування, пошкодження, псування, зникнення, втрати, знищення, використання, перетворення, пересування, передачі майна третім особам, з метою недопущення застосування заходів правового впливу на зазначене нерухоме майно виникла об`єктивна необхідність у накладенні арешту на вищезазначені земельні ділянки із забороною розпоряджатися зазначеним майном.

Відтак, клопотання про арешт майна розглядати без повідомлення осіб, оскільки таке повідомлення може негативно вплинути на виконання завдання арешту майна та призвести до негативних наслідків, а саме передачі (відчуження), вищезазначених земельних ділянок іншим особам.

Згідно ст. 30 Конституції Країни кожному гарантується недоторканість житла. Однак, слід враховувати не тільки право власності особи на майно, а й суспільні інтереси, високі стандарти охорони загальносуспільних прав та інтересів.

Відтак, враховуючи вищевикладене, виникла об`єктивна необхідність у накладені арешту на нерухоме майно, а саме земельну ділянку з кадастровим номером № 3221882800:25:052:0001 площею 553.8676 орендодавцем є Вишгородська районна державна адміністрація, а орендарем Товариство з обмеженою відповідальністю «НЕПТУН», код ЄДРПОУ: 32647407 тип об`єкту єдиний комплекс будівель та споруд « Лиман », адреса Київська обл., Вишгородський р., с/рада. Жукинська, «Ровжі» урочище, 1.

Відповідно до частини першої статті 172 КПК України клопотання про арешт майна розглядається слідчим суддею, судом не пізніше двох днів з дня його надходження до суду, за участю слідчого та/або прокурора, цивільного позивача, якщо клопотання подано ним, підозрюваного, обвинуваченого, іншого власника майна, і за наявності - також захисника, законного представника, представника юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження. Неприбуття цих осіб у судове засідання не перешкоджає розгляду клопотання.

Розгляд клопотання прокурора Іванківського відділу Вишгородської окружної прокуратури ОСОБА_4 про арешт майна у кримінальному провадженні №42024112330000108, відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 03.07.2024 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 240 КК України, призначено до розгляду слідчим суддею на 13:00 год. 7 серпня 2024 року, про що повідомлено учасників провадження.

Прокурор в судовому засіданні клопотання підтримав, дав пояснення, аналогічні викладеним у клопотанні.

Користувач земельної ділянки ОСОБА_6 в судове засідання не з`явився, про час та місце розгляду справи повідомлявся належним чином, шляхом направлення судової повістки смс-повідомленням, яка була доставлена 07.08.2024р. 11:52:40 год.

Згідно з положеннями ч.1 ст.170 КПК України арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом кримінального правопорушення, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна. Арешт майна скасовується у встановленому цим Кодексом порядку.

Завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження. Слідчий, прокурор повинні вжити необхідних заходів з метою виявлення та розшуку майна, на яке може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, зокрема шляхом витребування необхідної інформації у Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, інших державних органів та органів місцевого самоврядування, фізичних і юридичних осіб. Слідчий, прокурор повинні вжити необхідних заходів з метою виявлення та розшуку майна, на яке може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, зокрема шляхом витребування необхідної інформації у Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, інших державних органів та органів місцевого самоврядування, фізичних і юридичних осіб (абзац 2 ч. 1 ст. 170 КПК України).

Відповідно до вимог ст.171 КПК України з клопотанням про арешт майна до слідчого судді, суду має право звернутись прокурор, слідчий за погодженням з прокурором, а з метою забезпечення цивільного позову - також цивільний позивач.

Відповідно до положень ч.2 ст.170 КПК України арешт майна допускається з метою забезпечення:

1) збереження речових доказів;

2) спеціальної конфіскації;

3) конфіскації майна як виду покарання або заходу кримінально-правового характеру щодо юридичної особи;

4) відшкодування шкоди, завданої внаслідок кримінального правопорушення (цивільний позов), чи стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди.

За ч. 4 цієї статті, у випадку, передбаченому пунктом 2 частини другої цієї статті, арешт накладається на майно підозрюваного, обвинуваченого, засудженого або третьої особи за наявності достатніх підстав вважати, що воно підлягатиме спеціальній конфіскації у випадках, передбачених Кримінальним кодексом України.

Згідно ч. 1 ст. 98 КПК України речовими доказами є матеріальні об`єкти, які були знаряддям вчинення кримінального правопорушення, зберегли на собі його сліди або містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, в тому числі предмети, що були об`єктом кримінально протиправних дій, гроші, цінності та інші речі, набуті кримінально протиправним шляхом або отримані юридичною особою внаслідок вчинення кримінального правопорушення.

Відповідно до ч. 10 ст. 170 КПК України арешт може бути накладений у встановленому цим Кодексом порядку на рухоме чи нерухоме майно, гроші у будь-якій валюті готівкою або у безготівковій формі, в тому числі кошти та цінності, що знаходяться на банківських рахунках чи на зберіганні у банках або інших фінансових установах, видаткові операції, цінні папери, майнові, корпоративні права, віртуальні активи, щодо яких ухвалою чи рішенням слідчого судді, суду визначено необхідність арешту майна. Не може бути арештовано майно, якщо воно перебуває у власності добросовісного набувача, крім арешту майна з метою забезпечення збереження речових доказів.

Заборона або обмеження користування, розпорядження майном можуть бути застосовані лише у разі, коли існують обставини, які підтверджують, що їх незастосування призведе до приховування, пошкодження, псування, зникнення, втрати, знищення, використання, перетворення, пересування, передачі майна (ч. 11 ст. 170 КПК України).

Кримінальне процесуальне законодавство України застосовується з урахуванням практики Європейського суду з прав людини (далі - ЄСПЛ) (ч. 5 ст. 9 КПК).

У своїх висновках ЄСПЛ неодноразово нагадував, що перша та найважливіша вимога статті 1 Протоколу 1 Ковенції про захист прав людини і основоположних свобод полягає в тому, що будь-яке втручання публічної влади в право на мирне володіння майном має бути законним: друге речення п. 1 дозволяє позбавлення власності лише «на умовах, передбачених законом», а п. 2 визначає, що держави мають право здійснювати контроль за користуванням майном шляхом введення в дію «законів».

Більше того, верховенство права, один з фундаментальних принципів демократичного суспільства, є наскрізним принципом усіх статей конвенції (рішення у справах «Амюр проти Франції», «Колишній король Греції та інші проти Греції» та «Малама проти Греції»).

З урахуванням практики ЄСПЛ у справах «Фокс, Кемпбелл і Гартлі проти Сполученого Королівства» (Fox, Campbell and Hartley v. The United Kingdom) від 30.08.1990, «Нечипорук і Йонкало проти України» від 21.04. 2011, (заява № 42310/04, §175), слідчий суддя на стадії досудового розслідування не вправі вирішувати ті питання, які повинен вирішувати суд при розгляді кримінального провадження по суті, тобто не вправі оцінювати докази з точки зору їх достатності і допустимості саме для встановлення вини чи її відсутності у особи у вчиненні кримінального правопорушення, а лише зобов`язаний на підставі розумної оцінки сукупності отриманих доказів визначити, що причетність тієї чи іншої особи до вчинення кримінального правопорушення є вірогідною та достатньою для застосування щодо неї заходів забезпечення кримінального провадження.

З таких висновків ЄСПЛ також вбачається, що при розгляді клопотань про застосування заходів забезпечення кримінального провадженні, слідчий суддя позбавлена можливості встановлювати наявність чи відсутність складу кримінального правопорушення у кримінальному провадженні, яке перебуває на розгляді в органі досудового розслідування, а лише дослідити та надати належну оцінку доводам сторін та ухвалити законне і обґрунтоване рішення.

Окрім того, ЄСПЛ через призму своїх рішень неодноразово акцентував увагу на тому, що володіння майном повинно бути законним. Вимога щодо законності у розумінні Конвенції вимагає дотримання відповідних положень національного законодавства та відповідності принципові верховенства права, що включає свободу від свавілля. Будь-яке втручання державного органу у право на мирне володіння майном повинно забезпечити «справедливий баланс» між загальним інтересом суспільства та вимогами захисту основоположних прав конкретної особи. Необхідність досягнення такого балансу відображена в цілому в структурі статті 1 Першого протоколу. Необхідного балансу не вдасться досягти, якщо на відповідну особу буде покладено індивідуальний та надмірний тягар.

Необґрунтована відмова у накладені арешту на майно може спричинити серйозні наслідки, що може позначитися як на забезпеченні можливості успішного кримінального провадження, так і на правах інших осіб, на забезпечення яких спрямований такий арешт.

До аналогічного за змістом висновку прийшов Верховний Суд у своїй постанові від 26.06.2018 у справі № 657/683/17.

З огляду на вивчені та дослідженні долучені до клопотання матеріали кримінального провадження, що надані прокурором, слідчим суддею встановлено таке.

Слідчим суддею встановлено, що згідно із витягом з Єдиного реєстру досудових розслідувань за №42024112330000108 від 03.07.2024 порушено кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 240 України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що на території лиману «Нептун» поблизу дамби Київського водосховища що знаходиться в Вишгородському районі Київської області виявлено незаконний видобуток корисних копалин без належних на те документів.

30 липня 2024 прокурором Вишгородської окружної прокуратури на підставі ухвали слідчого судді, проведено огляд за адресою: Київська область, Вишгородський район, Жукинська, «Ровжі» урочище, 1 , єдиного комплексу будівель та споруд «Лиман», а саме земельної ділянки з кадастровим номером 3221882800:25:052:0001.

Постановою про визнання та приєднання речових доказів від 30.07.2024р. визнано та приєднано до кримінального провадження, речові докази, а саме: бульдозер Liu Gong ідентифікуючою ознакою НОМЕР_2; екскаватор зеленого кольору Caterpillar model M318C 113 KW; екскаватор жовтого кольору гусеничний Liebherr з написом НОМЕР_1 ; зразки суміші зовні схожої на пісок яку поміщено до спеціального пакету з написом PSP 4192128 з написом проба № 2 з насипу, який розміщено біля урізу води; зразки суміші зовні схожої на пісок яку поміщено до спеціального пакету з написом PSP 4192168 з написом проба № 1 з ковша; зразки суміші зовні схожої на пісок яку поміщено до спеціального пакету з написом PSP 4192129 з написом проба № 3 на розпланованій території біля водойми з координатами 50.85987; 30.56413; зразки суміші зовні схожої на пісок яку поміщено до спеціального пакету з написом PSP 4192130 з написом проба № 4 з водойми. Предмети, які вилучені 30.07.2024 під час огляду за адресою: Київська область, Вишгородський район, Жукинська сільська рада, урочище «Рожі» 1 , на земельній ділянці 3 кадастровим номером 3221882800:25:052:0001, площею 553,8676 га. а саме: Бульдозер Liu Gong з ідентифікуючою ознакою екскаватор зеленого кольору Caterpillar model M318C 113 KW, екскаватор жовтого кольору гусеничний Liebherr з написом НОМЕР_1 передати на відповідальне зберігання ОСОБА_7 , зразки суміші зовні схожої на пісок яку поміщено до спеціального пакету з написом PSP 4192128 з написом проба № 2 з насипу, який розміщено біля урізу води, зразки суміші зовні схожої на пісок яку поміщено до спеціального пакету з написом PSP 4192168 з написом проба № 1 з ковша, зразки суміші зовні схожої на пісок яку поміщено до спеціального пакету з написом PSP 4192129 з написом проба № 3 на розпланованій території біля водойми з координатами 50.85987; 30.56413, зразки суміші зовні схожої на пісок яку поміщено до спеціального пакету з написом РЅР 4192130 з написом проба № 4 з водойми передати до камери схову речових доказів Вишгородського РУП ГУ НП в Київській області.

Постановою про визнання та приєднання речових доказів від 30.07.2024р. визнано речовим доказом в межах кримінального провадження земельну ділянку з кадастровим номером 3221882800:25:052:0001, площею 553,8676 га., орендодавцем якої є Вишгородська районна державна адміністрація, а орендарем є Товариство з обмеженою відповідальністю «НЕПТУН» (код ЄДРПОУ 32647407), тип об`єкту: єдиний комплекс будівель та споруд « Лиман », яка розташована за адресою: Київська область, Вишгородський район, Жукинська сільська рада, урочище «Ровжі» 1 .

Проведеним оглядом встановлені наступні відомості, важливі для цього кримінального провадження.

Обставини викладені у клопотанні, підтверджуються:

витягом з Єдиного реєстру досудових розслідувань, з якого вбачається внесення відомостей 03.07.2024 року про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 240 КК України;

постановою про визначення групи прокурорів та старшого прокурора групи у кримінальному провадженні від 04.07.2024р.;

копією повідомлення про прийняття і реєстрацію повідомлення від 04.07.2024р.;

копією заяви про вчинення злочину від 03.07.2024р.;

копією протоколу допиту свідка ОСОБА_8 від 03.07.2024р;

інформацією з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна щодо суб`єкта №385551228 від 04.07.2024р.;

копією договору оренди земельної ділянки від 07.06.2024р.;

постановою про зміну групи прокурорів та старшого прокурора групи у кримінальному провадженні від 09.07.2024р.;

постановою про визначення групи слідчих та старшого слідчого групи слідчих у кримінальному провадженні від 05.07.2024р.;

постановою про залучення спеціаліста від 10.07.2024р.;

клопотанням про проведення огляду від 10.07.2024р.;

копією слідчого судді ухвали Іванківського районного суду Київської області від 10.07.2024р. про проведення огляду вказаної земельної ділянки;

копією протоколу огляду від 30.07.2024р., з ілюстрованою таблицею;

копією розписки ОСОБА_9 про отримання бульдозеру на відповідальне зберігання від 30.07.2024р.;

копією постанов про визнання та приєднання речових доказів від 30.07.2024р.;

копією протоколу свідка ОСОБА_6 .

Як визначено частиною другою статті 131 КПК України, одним із заходів забезпечення кримінального провадження є арешт майна.

Частиною третьою статті 132 КПК України передбачено, що застосування заходів забезпечення кримінального провадження не допускається, якщо слідчий, дізнавач, прокурор не доведе, що:

1) існує обґрунтована підозра щодо вчинення кримінального правопорушення такого ступеня тяжкості, що може бути підставою для застосування заходів забезпечення кримінального провадження;

2) потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи особи, про який ідеться в клопотанні слідчого, дізнавача, прокурора;

3) може бути виконане завдання, для виконання якого слідчий, дізнавач, прокурор звертається із клопотанням.

Вирішуючи питання про спосіб накладення арешту на транспортний засіб, слідчий суддя враховує положення ч. 2 ст. 173 КПК України та приходить до наступного.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється за ч. 2 ст. 240 КК України, тобто за фактом порушення встановлених правил використання надр, якщо це створило небезпеку для життя, здоров`я людей чи довкілля, а також незаконне видобування корисних копалин місцевого значення у великому розмірі або незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення.

З огляду на предмет кримінального провадження вилучене майно підпадає під ознаки речового доказу, визначені ст. 98 КПК України.

Слідчий суддя враховує, що вказана земельна ділянка може бути об`єктом проведення слідчих дій, необхідних для встановлення обставин вчинення правопорушення.

За таких обставин, з урахуванням положень ч. 2 ст. 173 КПК України, слідчий суддя приходить до висновку про накладення арешту на тимчасово вилучене майно заборони його відчуження, розпорядження та користування.

Саме такий вид арешту тимчасово вилученого майна на переконання слідчого судді є необхідним для виконання завдань КПК України, зокрема він унеможливить приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення та відчуження речового доказу у кримінальному провадженні, при цьому такий арешт буде співрозмірним обмеженню права власності завданням кримінального провадження та не спричинить надмірних та невиправданих негативних наслідків для його власника.

Керуючись вимогами ст.ст.131, 167, 170-172, 173, 174, 369, 309 КПК України, слідчий суддя

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання - задовольнити.

Накласти арешт на земельну ділянку з кадастровими номером № 3221882800:25:052:0001 площею 553.8676 орендодавцем є Вишгородська районна державна адміністрація, а орендарем Товариство з обмеженою відповідальністю «НЕПТУН», код ЄДРПОУ: 32647407 тип об`єкту єдиний комплекс будівель та споруд «Лиман», адреса Київська обл., Вишгородський р., с/рада. Жукинська, «Ровжі» урочище, 1., шляхом заборони відчуження, розпорядження та користування даним майном, будь-яким особам.

Ухвала підлягає негайному виконанню слідчим, прокурором.

Контроль за виконанням цієї ухвали покласти на прокурора Іванківського відділу Вишгородської окружної прокуратури ОСОБА_10 .

Копію цієї ухвали передати для виконання уповноваженому на це органу, вручити прокурору та надати іншим заінтересованим особам.

Ухвала про арешт майна підлягає негайному виконанню та може бути оскаржена до Київського апеляційного суду протягом п`яти днів з дня її оголошення.

Слідчий суддя: ОСОБА_1

СудІванківський районний суд Київської області
Дата ухвалення рішення07.08.2024
Оприлюднено09.08.2024
Номер документу120864430
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про арешт майна

Судовий реєстр по справі —366/2092/24

Ухвала від 04.11.2024

Кримінальне

Київський апеляційний суд

Фрич Тетяна Вікторівна

Ухвала від 07.08.2024

Кримінальне

Іванківський районний суд Київської області

Гончарук О. П.

Ухвала від 02.08.2024

Кримінальне

Іванківський районний суд Київської області

Слободян Н. П.

Ухвала від 10.07.2024

Кримінальне

Іванківський районний суд Київської області

Слободян Н. П.

Ухвала від 10.07.2024

Кримінальне

Іванківський районний суд Київської області

Слободян Н. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні