Справа № 642/4569/24
Провадження № 2/642/1355/24
08.08.2024
УХВАЛА
про відкриття провадження у справі
08 серпня 2024 року м. Харків
Суддя Ленінського районного суду м. Харкова Цибульська С.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Харківгаз збут», Акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Харківгаз» про визнання протиправними дій та зобов`язання вчинити дії,
ВСТАНОВИВ:
05.08.2024 до Ленінського районного суду м. Харкова надійшла позовна заява ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до ТОВ «Харківгаз збут» (м. Харків, вул. Петра Болбочана, буд. 54), АТ «Оператор газорозподільної системи «Харківгаз» (м. Харків, вул. Безлюдівська, буд. 1) про визнання протиправними дій та зобов`язання вчинити дії.
Відповідно до вимог ст. ст. 19, 27 ЦПК України справа підсудна Ленінському районному суду м. Харкова.
Зазначена позовназаява поданаз додержаннямвимог статей175,177ЦПК України,підстав,визначених статтями185-186 ЦПК України, для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі, не встановлено.
Цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Харківгаз збут», Акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Харківгаз» про визнання протиправними дій та зобов`язання вчинити дії є малозначноюу розумінніп.1ч.6ст.19ЦПК України,отже відповіднодо п.1ч.1ст.274та ч.5ст.279ЦПК Українипідлягає розглядуу спрощеномупозовному провадженнібез повідомлення(виклику)сторін.
На підставі викладеного, керуючись статтями 19, 175, 177, 187, 274, 279 ЦПК України, суд,
ПОСТАНОВИВ:
Відкрити провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Харківгаз збут», Акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Харківгаз» про визнання протиправними дій та зобов`язання вчинити дії.
Розгляд цивільної справи проводити в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін.
Копію ухвали невідкладно надіслати сторонам.
Встановити відповідачу 15 (п`ятнадцятиденний) строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, і всі докази, що підтверджують заперечення проти позову, якщо такі докази не надані позивачем.
Відповідно до вимог ч. 4 ст. 178 ЦПК України одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 8 ст. 178 ЦПК України).
Роз`яснити, що відповідно до ч. 1 ст. 193 ЦПК України відповідач має право пред`явити зустрічний позов у строк для подання відзиву.
Встановити позивачу п`ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Встановити відповідачу п`ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Попередити сторони, що у разі неподання ними заяв по суті справи, зазначених у ст. ст. 178-180 ЦПК України, справа буде розглянута судом за наявними у ній матеріалами.
Учасники справи зобов`язані подати до суду докази направлення іншим учасникам справи копій заяв та доданих до них документів, передбачених п.2 ч.2, ч.3, ч.4 ст.ст.49 ЦПК України. Відповідно до ч. 5 ст. 49 ЦПК України у разі неподання таких доказів суд не приймає до розгляду та повертає заявнику відповідну заяву, про що зазначає в ухвалі.
Роз`яснити учасникам справи, що відповідно до ч. 5ст. 279 ЦПК України,суд розглядаєсправу впорядку спрощеногопозовного провадженнябез повідомленнясторін занаявними усправі матеріалами,за відсутностіклопотання будь-якоїзі сторінпро інше.
За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з викликом сторін. Клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з викликом сторін відповідач має подати в строк для подання відзиву, а позивач - разом з позовом або не пізніше п`яти днів з дня отримання відзиву (ч. 7ст. 279 ЦПК України).
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України: http://court.gov.ua/sud2024/
Ухвала оскарженню окремо від рішення суду не підлягає.
Суддя Світлана ЦИБУЛЬСЬКА
Суд | Ленінський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 08.08.2024 |
Оприлюднено | 12.08.2024 |
Номер документу | 120902498 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про спонукання виконати або припинити певні дії |
Цивільне
Ленінський районний суд м.Харкова
Цибульська С. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні