СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. КИЄВА
пр. № 2/759/5181/24
ун. № 759/15173/23
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
14 серпня 2024 року суддя Святошинського районного суду м. Києва Петренко Н.О., вивчивши матеріали справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа - Дванадцята Київська державна нотаріальна контора про зміну черговості одержання права на спадкування,
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Святошинського районного суду м.Києва від 29.02.2024р. відмовлено у задоволенні заяви представника позивача ОСОБА_3 про заміну позивача процесуальним правонаступником та провадження по справі закрито на підставі п. 7 ч. 1 ст. 255 ЦПК України.
Постановою Київського апеляційного суду від 17.07.2024р. вказану ухвалу суду скасовано і направлено справу до суду першої інстанції для продовження розгляду по суті.
Протоколом автоматизованого розподілу судової спарви між суддями від 12.08.2024р. справу № 759/15173/23 визначено судді Петренко Н.О.
Відповідно ч.12 ст. 33ЦПК України встановлено, що у разі зміни складу суду на стадії підготовчого провадження розгляд справи починається спочатку, за винятком випадків, передбачених цим Кодексом. У разі зміни складу суду на стадії розгляду справи по суті суд повторно розпочинає розгляд справи по суті, крім випадку, коли суд ухвалить рішення про повторне проведення підготовчого провадження.
При вирішенні питання про призначення вказаної цивільної справи до розгляду, були вивчені матеріали справи.
Вивчивши позовні матеріали є підстави для призначення справи у підготовче засідання.
Керуючись ст. 33, 187, 274 ЦПК України, суддя
ПОСТАНОВИВ:
Прийняти до свого провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа - Дванадцята Київська державна нотаріальна контора про зміну черговості одержання права на спадкування в порядку загального позовного провадження.
Призначити підготовче судове засідання на 17 жовтня 2024 р. о 10.00 год. у приміщенні Святошинського районного суду м. Києва за адресою: м. Київ, вул.Я.Колоса, 27А, 7 поверх, каб. 709, 708, зал. № 53.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному веб-порталі судової влади України за веб-адресою http://sv.ki.court.gov.ua
Сторони повідомити про день та час розгляду справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Н.О. Петренко
Суд | Святошинський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 14.08.2024 |
Оприлюднено | 15.08.2024 |
Номер документу | 121003857 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них |
Цивільне
Святошинський районний суд міста Києва
Петренко Н. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні